niedziela, 27 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tęczowe różańce od papieża Ino centy I Rydzyka.

kto by pomyślał. Ale trzeba przyznać, że papież kościoła smoleńsko - toruńskiego Ino centy I jest na topie. Jest moda wśród PiSdzielców na tęczowych (cały czas na forum zakładają posty o swoich zainteresowaniach erotycznych: polus, kmiocic, niedotyczy, ares i inna kasia.....), że ich papież wyszedł im na przeciw i sprzedaje im (i to jest profanacja) kolorowe różańce, w tym dla polusów, aresów, alkoholi ..... tęczowe.
Teraz wyznawcy na tęczowych różańcach będą się mogli modlić o nienawiść do wszelkiej maści Żydów (JEZUS też był Żydem) i Polaków, ku chwale PZPR-pis i kościoła nienawiści smoleńsko-toruńskiego.

https://superbiz.se.pl/wiadomosci/rydzyk-wyprzedaje-rozowe-rozance-sa-i-inne-kolory-teczy-aa-bnze-jNrr-jP4A.html

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Tęczowe różańce od papieża Ino centy I Rydzyka.

Co już wytrzeźwiałeś?

Jeszcze nie kupiłeś sobie do różowych stringów? Śpiesz się bo ktoś cię wyprzedzi.Ja dziękuję, więcej zostanie dla ciebie i twoich nawazelinowanych kumpli.

Kasia..

\"Nie dotyczy\" on popija wazeliną, trzyma go dłużej niż termos kawę.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 17-11-19 13:40

\\\"Nie dotyczy\\\" on popija wazeliną, trzyma go dłużej niż termos kawę.

Kasia..
jak bym śmiał towarzyszko kasiu odbierać wazelinę od ust, na której wbijasz się w odbyt swego idola Piotrowicza. Nie godzień jestem. Ale już zamówiłaś tęczowy różaniec od swego papieża Ino centy pierwszego?

Nie mam swojego papieża, zmartwię cię czopku. Franek jest dla mnie heretykiem,a Tadek interesuje mnie tyle co i ty. A idoli mi nie wynajduj,wal śmiało w kolejkę jak i do odbytu tak i po różowy różaniec, myślę że jak zapłacisz mu nawet w szelkach to też nie pogardzi.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 17-11-19 14:21

Nie mam swojego papieża, zmartwię cię czopku. Franek jest dla mnie heretykiem,a Tadek interesuje mnie tyle co i ty. A idoli mi nie wynajduj,wal śmiało w kolejkę jak i do odbytu tak i po różowy różaniec, myślę że jak zapłacisz mu nawet w szelkach to też nie pogardzi.

Kasia..
czopem towarzyszko gto jesteś ty włażąc Piotrowiczowi w dvpę za 500 mesięcznie. A papież Franciszek jest dla ciebie heretykiem jak cały kościół rzymsko-katolicki. Przecież twoja wiara oparta na nienawiści smoleńsko-toruńskiej z jego jedynym uznawanym przez PZPR-pis, czyli i przez ciebie papieżem Ino centy I, kardynałem Maciorowiczem rosyjskim szpiegiem i naczelnym ministrantem Piotrowiczem.
Papież Franciszek heretykiem? No tak, nie molestuje dzieci jak księża w waszej sekcie.

Tak Złomeks tak stałeś w kolejce do hemoroidów i widziałeś kto jeszcze stoi.,tak jak wiesz kto łyka jak ty po 500 plus A teraz leki,tak jak lubisz doodbytniczo.

Kasia..

złomek dzisiaj niedziela zwiększ dawkę bo do wieczora nie wyrobisz ...

A do tego różowego różańca Złomeks możesz sobie dokupić bożka\"Paczamamy\" Franek wie co i jak to ci podpowie,a potem gdy na świecie trwa rzeź Chrześcijan możesz z nim wstąpić do meczetu i nawet obmyć nogi, oczywiście nie z kręgu tych mordowanych ludzi,a potem go i cmoknij jak chcesz.

Kasia..

a twoim bogiem Rydzyk, czy Piotrowicz? Bo juz się pogubiłem.

Moim? Żaden z nich i napewno nie mamona jak twoim.

Kasia..

De.wotko

...a gdzie wyrzynają chrześcijan, czy innych katolików..?

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

W twoim przekonaniu zapewne nigdzie..

Kasia..

ale prawdziwy PiSdzielec powinien sobie PiSdnąć taki tęczowy różaniec i nie tłamsić swych zainteresowań seksualnych. Wszak wiszenie na hemoroidach czerwonych komunistycznych świń zobowiązuje.

PS. do towarzyszki kasi. Robienie mamony dla samego robienia jak to robi twój bug papież Ino centy I Rydzyk nie jest moim jedynym celem życiowym. Chociaż przyznam stanowi istotny element mojego żywota.
Cała zabawa w tym, że nie muszę wisieć na hemoroidach komunistów jak wy czopy, za jedyne PiSda.
JESTEM W O L N Y. NIEZALEŻNY.
A wy czopy co zrobicie bez PiSda?

... właśnie przejrzałem posty z 17.11.19r

wczoraj do północy się tu pruła

a dziś w niedzielą od samego rana Kaśka znów na dyżurze
i tak przez cały dzień udziela się w kilku tematach :)))

babo, nie masz ty koleżanek i damskich tematów do ploteczek,
tylko tu pianę z pyska toczysz ?

De.wotko
...na jakiej POdstawie przezywasz Franciszka heretykiem..?, przecież to papież ma uprawnienia do wyznaczania dogmatów i kształtowania prawd wiary, a ten czyni to wespół z biskupami..., kościół bez głębokich reform stanie się skansenem, reliktem ze średniowiecza, a fundamentalizm, brak wewnętrznej demokracji, oderwanie się kleru od istoty chrześcijaństwa, zamiana POsługi duchowej w usługi religijne słono opłacane, nadmierne przywiązanie do dóbr doczesnych, bezwstydny, hulaszczy styl życia na królewskim POziomie, obłuda i zakłamanie etyczno-moralne..., to wszystko sprawiło, że ten kolos opiera się na glinianych nogach i trzęsie się w POsadach...

towarzyszka kasia jest członkiem kościoła nienawiści smoleńsko-toruńskiego. Nie ma zielonego pojęcia o zasadach panujących w kościele rzymsko-katolickim. A już o DOGMATACH nie ma przezielonego pojęcia.
A istnieje jeden najważniejszy i niepodlegający dyskusji DOGMAT o nieomylności papieża.
Ale czopy czerwone świnki z towarzyszką kasią coś mogą o tym wiedzieć? Skąd ? Od Piotrowicza?

Na bardzo prostej ktoś kto głosi herezję jest heretykiem. Dla mnie ów papież to żaden autorytet,jest wystarczająco filmików z jego zachowaniem i jego wypowiedzi komu służy i napewno nie tym co powinien.... Kościół i reformy? I owszem. Na początek wypieprzenie z niego homoseksualnego lobby, pedofila co do jednej sztuki i każdego innego przebierańca który wstąpił tam w jedynym celu,nie po to aby służyć ludziom a po to aby rozpieprzać kościół od środka.

\"nadmierne przywiązanie do dóbr doczesnych, bezwstydny, hulaszczy styl życia na królewskim POziomie, obłuda i zakłamanie etyczno-moralne\"

Zgadzam się z tym i niestety większość księży w to się wpisuje, ale nie każdy jeden.

Kasia..

Czopku wróć jak zmadrzejesz, swoje wywody i zgadywanki wsadź sobie tam gdzie czopka.... Dla ciebie może papież jest nieomylny,dla mnie i owszem powinien być,ale Franek nim nie jest co pokazuje jego zachowanie i postępowanie.

Kasia..

...a Jan Paweł dwójką oznaczony był nieomylny..?, szczególnie kiedy pedofilom i homo-sodomitom rozdawał wysokie funkcje, nagrody i metroPOlitalne trony..?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0