czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kim jest nienażarta Kryśka ?

myslisz ze ktos bedzie biegal po calym miescie i szukal ci obraczki... bo ktos nie ma swoich problemow... zglos zaginiecie na policje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

Potwierdzam

Ile wpm ty już interesów otwierałaś na tym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

Obrączka być może została zgubiona w okolicach ul. Krótkiej/ Dwornej lub w okolicach siedziby firmy IST. Ale nie wykluczam innego miejsca, dlatego proszę o pomoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

wlasciciel sie pewnie nie znajdzie,ale ja moge go przygarnac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

Jedzenie nie wiem jakie jest ale drogo to to maja000 nie jest.Ja już mam salę na 9.06 więc Kasia nie jestem zainteresowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

martuchnam To zrób to se sama i nie biadol.
jeszcze-tu-wrócę - A co do ceny usługi budowy, to na pewno jest uzależniona od tego jaki to jest dom,czy prosty czy wygimasy ,czy pustak czy cegła(np. zew. kliknkier) czy ściana w 1 czy w 1,5 zależnie jaka wierzba dachowa, czy pokrycie blachą cy dachówką i inne. Tu nic konkretniejszego się nie dowiesz, musisz umówić się z majstrem on po zapoznaniu się z planem i domówieniu szczegółów poda Ci cenę, istnieje wtedy możliwość negocjacji. Poza tym majster majstrowi nierówny. Dobra i dokładna robota musi kosztować. A szybko to można strzelić numerek z przydrożną panienką. Pozdrawiam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

Nagroda oczywiście finansowa, ale nie zamierzam tu zdradzać jej wysokości. Na pewno się opłaci, zwłaszcza, że proszę o pomoc uczciwego znalazcę, a nie "etatowego poszukiwacza".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

wpm

bawi mnie twoja głupota , czy nie widzisz , że robię sobie z ciebie jaja ?

przypomnij sobie kiedy to się zaczęło ?

pamiętasz jak po którymś tam n-dziesiątym z rzędu twoim głupkowatym poście i ataku na mnie , powiedziałem , że zdemaskuję i obnażę twoją PRAWDZIWĄ twarz ,
KONFABULUJESZ gościu !

TRANSWESTYTO , przebierańcu jaki to ma cel zakładanie coraz to nowych głupkowatych i prymitywnych tematów ?

co ty chcesz przez to osiągnąć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

Marek49 lub Jason zmieniający nicki,
widzę, ze sumienie cię gryzie, przez twoją bezmyślność i głupotę psiak zginął, a ty przekręcasz fakty, aby chociaż na forum się oczyścić. Nic to nie zmieni faktu, że przez ciebie i twoją żonę, biedna psina teraz cierpi, o ile jeszcze żyje.
Ludzie jak przywożą psy do schroniska, to nie luzem w bagażniku, tylko małe trzymają na rękach, a większe na smyczach. Tak zabezpieczone psy nie mają szans na ucieczkę przed schroniskiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

<<<<<<<<<<Markiz<<<<<<<<<<<



Dzieki za szczera odpowiedz,widze ze jestes czlowiekiem o wysokiej kulturze osobistej,wiecej takich ludzi jak Ty i bedzie lepiej w tym kraju,Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest nienażarta Kryśka ?

Za 2000k to sie oplaca.. Ludzie zarabiaja po 1000k na miesiac przy pracy fizycznej i nie narzekaja;p

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org