wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

w odpowiedzi na pytanie czemu nie wracają do kraju mimo zakończenia wojny i odbudowanej pięknej stolicy czeczenów prównano do żołnierzy AK i ich histori. Myślałem,że pękne ze śmiechu. Faktycznie poziom piszącego odpowiedzi jest niesamowicie wysoki intelektualnie. Szkoda ,ze nikt nie zadał pytania jaki jest stosunek uchodźców czeczeńskich do przywódcy ruchu terorystycznego Doku Umarowa?

Dziwi mnie tez ,że odpowiadający ma nas za idiotów sugerując ,ze w Czeczeni trwa jescze wojna wyzwoleńcza podczas gdy faktycznie mamy do czynienia ze zwyczajnym teroryzmem i to nie w Czeczeni ale na całym kaukazie w ramach storzenia Islamskiej Republiki Kaukaskiej.

STRANSKY

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
Nanna 16-11-19 17:31 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
c2h5oh 16-11-19 17:45 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
Nanna 16-11-19 18:54 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
0-22 16-11-19 19:17 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
Nanna 16-11-19 19:39 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
c2h5oh 16-11-19 20:14 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
szamac. 17-11-19 09:39 
 Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy   
ziomex 17-11-19 09:42 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org