czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

ILE MOZNA ZAPLACIC ZA LOKAL W DOBRYM MIEJSCU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

Ja uważam, że teraz jest tyyyyle tych sklepów, że kolejny furory nie zrobi. Ale to jest moje skromne zdanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

Nie stać ciebie, szukaj na obrzeżach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

anelka jak to sie mowi *szewc bez butow chodzi* ja mam uslugi remontowo budowlane ale kompletny brak czasu na skonczenie wlasnego lokum....a rowniez nie chce brac kogos kogo bym musiala pilnowac zebyrobil tak jak ja chce a nie tak jak ten ktos uwaza bo mu tak wygodniej bo to szybciej bo to taniej itd..wymowek jest mnostwo i rozne...probowalam roznych fachowcow i niestety zaden mi nie odpowiadal..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

w odpowiedzi na pytanie czemu nie wracają do kraju mimo zakończenia wojny i odbudowanej pięknej stolicy czeczenów prównano do żołnierzy AK i ich histori. Myślałem,że pękne ze śmiechu. Faktycznie poziom piszącego odpowiedzi jest niesamowicie wysoki intelektualnie. Szkoda ,ze nikt nie zadał pytania jaki jest stosunek uchodźców czeczeńskich do przywódcy ruchu terorystycznego Doku Umarowa?

Dziwi mnie tez ,że odpowiadający ma nas za idiotów sugerując ,ze w Czeczeni trwa jescze wojna wyzwoleńcza podczas gdy faktycznie mamy do czynienia ze zwyczajnym teroryzmem i to nie w Czeczeni ale na całym kaukazie w ramach storzenia Islamskiej Republiki Kaukaskiej.

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

Ja muszę swoje odwołać z tej daty z przyczyn rodzinnych, ale może jest ktoś chętny na datę 25.08.2012 w Kryształowym Dworze w Giełczynie zrobić swoje wesele. Sala jest naprawdę śliczna 150zł/os
Proszę o kontakt zainteresowanych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: algeroth (---.play-internet.pl)
Data: 09-03-12 02:21

"W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach"

"Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą"
__________________________________________________________

taa...

Ty Piszesz cytuje : "Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen."

Skąd w Tobie ta pewność skąd wiesz kogo znam i kogo nie znam ?
Skąd wiesz jakie jest moje powołanie skoro nie znasz mnie na tyle dobrze aby orzekać o moim powołaniu - a może właśnie to co obecnie robię jest moim powołaniem ? Tak naprawdę to bez znaczenia każdy tak samo jest powołany do godnego życia które niestety również chrześcijanie chrześcijanom zaszczuwają pod przewodnictwem parafialnych kapłanów.

Człowieku Nazywając mnie w ten sposób mendą sam z siebie robisz mendę podobnie jak kapłani którzy próbowali zrobić z Jezusa mendę społeczną przykładnie - szyderczo ukrzyżowaną po królewsku.

Kim jesteś (?) Kim jest dla ciebie Jezus ? (retoryczne)

Kim jesteś posługując się wobec mnie bojowo nastawioną retoryką nieadekwatną do rzeczywistości "religijną argumentacją np. starej baby" jakich wiele grzmiało na Krakowskim Przedmieściu przed religijnie postawianym krzyżem pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie i tak samo bezmyślnie wojującej pod tym religijnym krzyżem z tą prawdą jak na Golgocie w Jerozolimie na początku Naszej Ery.

Skoro tak postępujesz to jesteś nieuczciwym człowiekiem dyskredytującym treść której nawet nie zacytujesz poddając ją merytorycznej krytyce i co najmniej polemice dlatego też nie spodziewam się po Tobie że jesteś dobrym człowiekiem.

Pytanie czy jesteś nieuczciwym człowiekiem na zewnątrz czy sam się oszukujesz żyjąc w zakłamaniu w bezpiecznej dla Ciebie nieświadomości problemu który jest za sprawą niedobrych, nieuczciwych kapłanów - fałszywych proroków powszechnie obecny nie tylko w naszym społeczeństwie na religijnej parafialnej Ziemi Łomżyńskiej ?

Zamykanie oczu na problem i zaszczuwanie tych którzy o tym problemie mówią nie jest rozwiązaniem problemu którego w ten sposób już nie widać ponieważ jest on nadal obecny i jako niebezinteresownie ukrywany stanowi większe społeczne zagrożenie dla tych którzy już uwierzyli w to że problem nie istnieje albo w ogóle nie maja świadomości jego istnienia i zagrożenia a tych co o tym mówią i obnażają to posądza się o urojenia i niedostosowanie społeczne.

Dlaczego tak się dzieje ? Komu i czemu to służy ?


W swojej arogancji stajesz po stronie zła które piętnuje na forum doświadczywszy pośrednio oraz bezpośrednio jego przyczyn i skutków podobnie jak Jezus którego kapłani ukrzyżowali rękami ludzi którzy postępują bezrefleksyjnie i nieuczciwie podobnie jak Ty tu w stosunku do mnie.

Nie możesz nie dostrzegać skutków zła zło dziejskich kapłanów w ich religijnym złotym interesie zło dziejskiego Kościoła parafialnego o którym mówię. To parafialne zło dotyczy również tej zaginionej dziewczyny i jej parafialnej rodziny.
To zło piętnowane przeze mnie jest dostrzegane przez wielu ludzi.
Powszechnie mówi się o tym w mediach na całym świecie
również na tym forum w innych tematach do których dołączam podzielając zdanie innych ludzi.

Skoro wykazujesz taką postawę zapewne jesteś wiernym kolektywnego kościołka kapłanów o których mówię bez ogródek a może nawet wiernym słuchaczem zakłamanych mediów Kościoła Rzymskokatolickiego które są propagandową tubą kapłanów podobnych do Ojca Rydzyka działających kolektywnie jak świnie w znanej Książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Oni są jak świnie w Folwarku zwierzęcym które zakłamują zmanipulowane i powalone przed sobą na kolana społeczeństwo do końca nieświadome przyczyn i skutków świńskiego zakłamania będących dla tego społeczeństwa fundamentalnym zagrożeniem przekreślającym prawidłowy rozwój społeczny na sposób Ludzki i Boski uniemożliwiający rozwój życia Bożego w bezpiecznej dla ludzi cywilizacji życia...

... będącej przeciwieństwem cywilizacji śmierci z jej atrybutem którym jest spirala przemocy walki człowieka z człowiekiem - świętych wojen i konfliktów społecznych na tle wartości religijnych których twórcami są religijni kapłani lansujący w pozorach dla własnych korzyści tą cywilizację jako cywilizację życia w cierpieniu z nadzieją na pełnie radości z życia dopiero po(?) śmierci nazywaną zbawieniem - pójściem do nieba(?).


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS w Polin kontra goje, tzw. Polacy

http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd.php?idfot=1064&u=bikini

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org