czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.




uciekajom wszyscy ... :(



spokojnej WAm życzę :)


http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Grzecznie marudo, łapki na kołderce ;)
A ja jutro śpię i nigdzie się nie wybieram ! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

O kurcze kitttttka b. b. lubie :)


Obelix-ior ;)
http://www.youtube.com/watch?v=-0tHGReNiaE





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Oooo to prawo działa wybiórczo, kto ma głębsza kieszeń? a to ciekawa teoria :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Ja to nie wiem jakim swiecie żyje wpm ale jak odkłada na konto co miesiąc po 300 zł przez 3 lata 12x300 zł = 3,600 zł x 3 lata = 10800 zł przez 3 lata to ja nie wiem jak on zdobywa z odsetek 12000 tyś zł. I stać go na zakup mieszkania.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

To po co pieprzysz takie kacaboły??
Każdy profil, na każdym portalu który jest dostępny bez logowania sie jest ogólnie dostępnym profilem i nikt tu żadnego prawa nie naruszył :)
A tym bardziej zezowaty .
Niech koleżanka podziękuje swojej koleżance, za to że puściła jej profil w obieg ,bo tylko tyle może zrobić:)
Sama nie chroniła swoich danych osobowych, więc czego teraz szuka??

Przykro mi ,ale na zezowatym nie zarobicie :):)
Za robotę musicie się jednak wziąć :):)

I mysle że czas zakończyc ten temat bo widze że bardziej na jątrzeniu tego tematu zależy tobie niz tej dziewczynie:)
Czyżbys na cos z jej strony liczył marny pocieszycielu???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.


raqlan

następna bzdura z twojej strony :
jak prokuratura ma się dopatrzyć naruszenia prawa , na jakiej podstawie zgłoszenie , jak nie bedzie miała podstawowych informacji - skanów ?
jak może wystąpić do dostawcy internetu ?

oszczędż mi swoich spostrzerzeń i komentarzy , bo nie sadzę , że ty jak czytasz to coś z tego rozumiesz ,
z myśleniem też niebardzo więc kończ waść , WSTYDU SOBIE OSZCZĘDŻ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

to moze jeszcze....

http://www.youtube.com/watch?v=HJweflRkdh8

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Markiz

zgadza się , 7 dni to ma pracodawca na rejestrację pracownika ,


raqlan
znowu " brylujesz tu inteligencją " i pokazujesz swoja niewiedzę i indolencję , po co ci to chłopie ?

zaczepki szukasz ?
to znalazłeś sobie "godnego " sprzymierzeńca w osobie @wpm !
ten sam poziom intelektualny ,

raqlan , nie pisz bzdur , wstydu sobie oszczędż !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Sztukę monologów opanowałam ....
http://www.youtube.com/watch?v=cdUi0Y5piAY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.




raqlan

chłopie , a więc jak ZAWSZE nie miałeś racji ,

nie interesuje mnie co było kiedyś , co ci się wydaje , jak to ty rozumiesz itp itd
interesuje mnie stan prawny OBECNY !


kończę z tobą pisać , bo ty jesteś NIEREFORMOWALNY , punkt po punkcie odpieram twoje " argumenty ", a ty w dalszym ciągu nic a nic nie kumasz ,

jestem już zmęczony tłumaczeniem tobie rzeczy oczywistych !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

zez, to idź spać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Na Poznańskiej wymieniali jakiś czas temu za 5 czy 10 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

: Figa

masz coś do powiedzenia w temacie ?

czy tylko próbujesz błysnąć i się pokazać jak to zrobiłaś w temacie : Ustawa o ochronie danych osobowych:Art 6 ,

tam też nic ciekawego nie napisałaś , a tylko podpinałaś się pod krzykaczy
i jak wam wyszło ?

" znawcy prawa ", czytać to też trzeba umieć , żeby cokolwiek z tego zrozumieć ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

to cześć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=28073


Czy te odpowiedzi na pytania są totalną kpiną? Jestem ciekawy kto odpowiadał na te pytania? W artykule jest mowa o ponad 40 pytaniach,dla mnie osobiście wystarczą pytania i odpowiedzi zawarte w artykule w podanym wyżej linku. Weźmy pod uwagę np pytanie nr 8. : "8. Dlaczego uchodźcy przesiadują ciągle w jednym salonie gier na starym rynku i skąd mają pieniądze na granie w jednorękiego bandytę ?
Jeżeli zauważył/a Pan/Pani jakiś cudzoziemców grających w salonie gier, nie świadczy to o tym, że uchodźcy przesiadują ciągle w salonie gier. Możemy mówić jedynie o jakiejś grupie cudzoziemców (nie każdy cudzoziemiec jest uchodźcą). Należy zauważyć, że z tych samych salonów gier korzystają również inni mieszkańcy Łomży."


Zadaję więc ja pytanie: kto formułował tą odpowiedź? Czy macie NAS mieszkańców Łomży za "głąbów"? Mowa jest o "słynnym" Admirale, odpowiedź nie jest merytoryczna tylko od razu idzie w stronę ofensywy "nie świadczy o tym,że uchodźcy przesiadują ciągle w salonie gier". Kogo oszukuję Fundacja Ocalenie? Proszę bardzo,niech wybierze się chociaż raz delegacja tejże "Fundacji" pod wskazany lokal i przekona się jak wygląda sytuacja. Kolejne pytanie i odpowiedź nr 7 : Kameruńczycy? A co ma piernik do wiatraka? Pieniądze pochodzą z oszczędności czy też kupowane są dzięki pomocy rodziny lub krewnych?! Czy naprawdę macie nas społeczeństwo miasta Łomża za chorych na głowę? Człowiek,który ucieka z kraju pogrążonego w wojnie(Czeczenia - Rosja) ma oszczędności, które pozwalają mu na kupno BMW czy Golfa? Na czym opierana jest odpowiedź, że auta te mają 8-10 lat? Jak można w taki sposób manipulować ludźmi?

Podsumowując, jestem zdegustowany formą odpowiedzi Fundacji Ocalenie na dane pytania. Są one wręcz żenujące. To świadczy o Waszym podejściu do sytuacji dotyczącej Czeczenów i do mieszkańców naszego miasta. Czeczeni wykorzystują zasiłki socjalne, nie uczestniczą w kursach językowych(język polski), zajmują się ciemną strefą handlu( kradzieże,rozboje- oczywiście,statystyki policyjne ukazują nikłą ich działalność, a czemu? Bo ludzie boją się zgłaszać cokolwiek na ich temat. Nie chcą być posądzeni o rasizm i itp ,bo tak dzisiejsze media kreują ten problem. Osobiście byłem zaatakowany nożem przez ludność czeczeńską zamieszkującą "hotel" na ulicy Wesołej. Na Starym Rynku w słynnym "pubie" non stop siedzą i wkładają pieniądze w maszyny Panowie imigranci,co kilkanaście minut podjeżdża lub odjeżdża samochód niezarejestrowany na polskie blachy dobrej marki. Są totalnie bezkarni, zaś ich "występki" lub przestępstwa są jak najbardziej utajane w mediach lokalnych i krajowych. Na koniec zadaję pytanie, kto tym kieruje i jaki ma w tym interes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Co sadzicie o porownaniu lomzynskich czeczencow do zolnierzy Armii Krajowej ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

iscie zajebiscie



oby wiecej tego typu spotkac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Kto podziela ze mną te zdanie?
http://zerkaj.tk/obrazek.php?330

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

nie trafi się desperata, nie szybko, mamy bezrobocie i ludzi którzy zarabiają - wyjdź o 15 i patrz ten sznur samochodów, o 16 i 17

ale fakt szyderczy uśmiech znam, tylko że to się nie zmieni, pochowani w wielkich furach domach i kolegami władzy, nic im nie zrobisz nie będzie pogromu, każdy powie uczciwy pracodawca i podatnik, taka jest zgnilizna dookoła a każdy ma to w d.. woli się nie mieszać bo i po co,

u nas sam wiesz jak jest, sól drogową sypią do wędliny, żeby po kosztach to kim jest pracownik?

mój pracodawca kiedyś mówił że koszty pracy pracownika to jest nic, on tego nawet nie liczy... a za 800 znajduje się ..

..wpm - nie zamierzam obrażać, ale jej światopogląd odbiega od mojego - skrajnie, nie ma dziewczyna pojęcia o czym mówi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Czy dziś znajdzie się osoba, która coś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

najsmieszniejsze w tym jest to, ze nie bylo zadnych konsultacji spolecznych, gmina nabrala wody w usta... a ma tam stac (chyba) 68 wiatrakow. mi w tym cos smierdzi.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

pan kminski chyba je sam sobie zadawal a pozniej niby zaskoczony odpowiadal na nie buhehe

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

http://www.youtube.com/watch?v=dmJQ569nmWE&feature=fvst

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

DoPrze podziel się źródłem takiej informacji.Zbadam tę sprawę bo mam działkę w pobliżu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

Zeziak,glupoty piszesz,cena budowy mieszkania lub domu to max 1000zlm2,dlaczego Ty takie bzdury tu piszesz?jaki jest Twoj cel w tym zeby innych ludzi w bambuko nabijac,ciemnote im wciskac ze budowa mieszkania to 4000-5000tys zl m2.



wes sie chlopie w garsc i zacznij tym swoim malym mozdzkiem myslec troszke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

witam, czy ktoś może orientuje się czy bieżnia za szkołą nr 9 jest otwarta dla wszystkich i można tam iść sobie pobiegać, czy tylko dla uczniów tej szkoły?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

ja tez uważam że Echo jako inwestor jest bardziej wiarygodnym inwestorem czyli Veneda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

w sumie się nie wgłębiałem co te 2500 obejmuje, ale pewnie zależy czy wliczona cena gruntu (gdzie ten grunt leży), i czy do stanu surowego czy wykończone włącznie z parkietami (też czy też panelami laminowanymi).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szara strefa dziękuje za podwyżkę akcyzy.

A ten wpm to nie przypadkiem andy c? :D:D

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org