sobota, 14 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grodzki zabija PiS słowem

Widz TVP usłyszał pierwszy raz od czterech lat inny przekaz i to skonstruowany wyjątkowo inteligentnie. Było w nim tyle koncyliacyjności, ile trzeba, żeby pokazać różnicę między PiS i opozycją. I tyle stanowczości, żeby napiętnować bezprawie. Grodzki dobrze łączy dystynkcje z energicznością. To kontrastuje z prezydentem Andrzejem Dudą, któremu energii nie brakuje, ale klasy już bardzo.https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/oredzie-marszalka-senatu-tomasza-grodzkiego-slawomir-sierakowski-komentuje/0nvwxym

...zatem oPOzycja już ma bardzo dobrego kandydata na prezydenta...

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Grodzki zabija PiS słowem

Za każdym razem kiedy kogoś kreujesz na prezydenta polega z kretesem... Przypomnę tylko Swetru, którego też już sadzałeś na prezydenckim stołku, gdzie jest dzisiaj?!

Kasia..

facmen

pierwszy marszałek od lat wybrany w Senacie a nie przez komitet centralny PZPR-pis w składzie Kaczyński - przewodniczący, kot - zastępca przewodniczącego. Można? Można. Mam nadzieję, że Marszałek Senatu częściej będzie się pokazywał w TVPropaganda przybliżając czopom demokrację i szwindle PZPR-pis.
Chociaż PiSdzielcom nikt nie wmówi, że czarne, jest czarne ..... u nich się liczy JEDYNIE PiSda.
A za demokracji do pracy by musieli, wysiłek niewyobrażalny. A tu małe lizanko rowa Piotrowiczom i jest PiSda.

Poszukiwany honor PZPR-pis. Ktoś coś wie? Komuch w TK hańba Polakom - dla PiSdzielca zaszczyt.

Fachowiec od czopków, wazeliny i lizania rowów boi się o swoją fuchę. Nie bój żaby,nikt ci chleba nie odbierze.A jak poczujesz oddech na plecach to w innym celu. Wtedy smaruj i czekaj,będzie wszystko co lubisz i o czym non stop wypisujesz.

Kasia..

generalnie to oddech na plecach czuje płeć żeńska ,

czyżby kaśka nie lubiła tego uczucia
i woli, jak jej inna baba starą cipę liże ?

... a może babcia Aza woli swojego Amstafa ? :)))))

Czubka bierze już wieczorową porą.

Kasia..

Hm... Grodzki .... z geby wygląda na kretyna, może dlatego zdobył zainteresowanie paplaka, podobnego jemu kretyna.

W realu rozłożył szpital, którym kierował przez parę lat, więc wszystko się zgadza.

.
.
.

Ja z początku myślałam, że Paplak końcówkę nazwiska pomylił i zamiast a to na końcu postawił i.. Ale jak widać kimś innym się zainteresował.

Kasia..

Przecież już dawno pisałem że, u totalsów im durniejszy, tym wyżej ceniony.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

191212011647.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0