piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowe PiSlamskie standardy

<<<<<<<<<<<dO ALUSKA<<<<<<<<<<



Ty nigdy nie bedziesz miala wlasnej firmy,piszesz ze takiego pracownika jak ja bys nietrzymala u siebie w firmie?zeby pracowac trzeba byc kims,a nie udawac ze sie jest kims a w gruncie rzeczy jest sie nikim,niczym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

wpm daj sobie spokoj z glupimi komentarzami...ja sie baaaardzo ciesze ze w lomzy powstaja nowe centra handlowe moze w koncu cos sie ruszy w tym miescie...ja sama mam dom pod lomza i jakos nie narzekam...utzrymanie domu w skali roku jest 2 razy tansze niz mieszkania a wiec o czym tu mowa..tylko mongoly kupuja mieszkania teraz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

Mysle ze nam zyje sie za dobrze w tym miescie ze nikt niechce pracowac.A wejdzmy na ogloszenia 4lomza,naliczylam 300 ogloszen ze firmy szukaja ludzi do pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

BYŁAM TAM KILKA RAZY,ALE TOWAR MAJĄ KIEPSKI.JEŻELI MASZ NAMIARY NA DOBRĄ HURTOWNIĘ TO BIERZ TEN SKLEP.MUSISZ GO DOBRZE ZAREKLAMOWAĆ I POSTARAĆ SIĘ O DOBRY TOWAR.POWODZENIA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

Tak jak w temacie :Gdzie najtaniej skserowac książkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

Autor: sloneczko666 (---.177.techtel.pl)
Data: 08-03-12 07:13

mniej a co jestes zainteresowany...

kiedys prowadzilemsklepjestemciekaw jakteraz cenylokaliw Lomzy wiecejczymniej,bo z tegocowiem bardzoduzo nowych lokali powstaje, a sporo tez oddwybudowania stoi nieuzytkowane, wiecczynsze powinny spadacdramatycznie.

powodzenia w biznesie.kazdy kiedys zaczynal !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

http://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&feature=fvst



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

1500 brutto w 2012 r.
no chyba, że pierwszy rok pracy to wtedy 1200 brutto

wiec nie siejmy fermentu ze 1000

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

Bulwers wez pod uwage ze 3/4 tych ogloszen nie jest umowa o prace gdyby wszystkim tak sypali te 1500zl to bezrobocia nie byloby az takiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

zauważ jedno ja nie pracuje za 800 tylko dwa razy więcej może nie dużo, ale wystarczająco na to co robię aktualnie, z czasem w miarę rozwoju osobowego i pogłębiającej się wiedzy zamierzam zarabiać więcej, jeśli nie da mi pracodawca to znajdę takiego co da,
nie będę czekać jak ty, aż galerie wybudują i mnie wywalą, a ty nawet nie będziesz wiedzieć kiedy...
...a to że będzie gadał jak to ci lokal odstąpi pod wynajem...
...pomyśl czasem kim ty w życiu jesteś i co osiągnęłaś? na pewno nie za wiele siedząc przy kasie, jak ty się nie weźmiesz za siebie to nikt za stanie przy kasie nie da ci więcej,
wyobrażasz sobie karierę sprzedawczyni? wiesz jaki jest odsetek bezrobotnych w tym fachu?
nawet ja mógłbym robić to co ty: i mówić pani/ panu jak ładnie pan /pani wygląda, to nie filozofia, tu nie ma rozmowy o rozwoju osobowym, czym szefowi możesz zaimponować nadgodzinami i tym że w święta pracujesz, czy że podłogę pozmywasz jak on nabrudzi?

także kołek.. dobry kołek np chemiczny potrafi utrzymać do dwóch ton na zaczepie zwykłe chińskie badziewie wyjmiesz ręką i złamiesz palcami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

Ford mondeo rocznik 97' ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

dzieki bulwers,zobaczymy jeszcze jak to badzie-biorąc ten sklep mam na głowie sprzedaż 1,5-2 ton ubran które sa w cenie,musze je sprzedac zeby miec miejsce na nowy dlatego jestem niezdecydowana a towar szału nie robi....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

Dziekujemy wszystkim facetom za zyczenia :) Drogie Panie nie zapominajcie,że w sobote mamy Dzien Mezczyzny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe PiSlamskie standardy

maja000 Jeśli czujesz sie samotna to odwiedz psychriatyka i tam sie wyżywaj,a nie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org