czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szambo wybiło ponownie.

Polecam Pana Osojcę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

Widocznie ktoś ma gdzieś w urzędzie kogoś kto daje mu coś w zamian za to, że zamawia u niego te bezużyteczne dla miasta gadżety. Mamy taką trasę przelotową przez nasze miasto i moim zdaniem to właśnie przy niej powinno się reklamować miasto ze swoją ofertą bo jedyne atrakcje o których wiedzą i jakie odwiedzają u nas turyści w drodze na mazury to Mc i na tym koniec, a mamy tu wiele ciekawych rzeczy do zaoferowania. Nawet dla Nas samych jest wiele fajnych imprez które niestety nie są odpowiednio nagłaśniane i nawet ludzie z samej Łomży nie wiedzą że takowe mają tutaj miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

<<<<<<<<<<<<Zezowate Szczescie<<<<<<<<<<<


Pisalam juz wczesniej ze daj se spokoj,ty jestes typowym naganiaczem i nieudacznikiem na tym forum,pisalam ze we wszystkim musi byc logika,zarobki tez a nie bujacie wszyscy tu w oblokach,a co do czego postaw piwo bo portfela zapomnialem wziasc.Tacy z was cwaniacy i duzo zarabiajacy,jak co do czego to grosza niemacie w kieszeni a ja zawsze mam i jeszcze odkladam miesiecznie,i stac mnie na wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

wpm w innym świecie żyje, na budowie to gro kasy idzie na szlugi żeby trochę odpocząć jak szef patrzy i na bro żeby chodzić po rusztowaniach dachach i jeszcze mieć dobry humor po wypłacie, ale jedzenie?
hurt budowlana to norma, ja bym powiedział że standard, no nie oszukujmy się, to jest gł praca fizyczna, czasem coś policzyć i wózkiem zwieźć, oczywiście doradzanie klientowi to inna sprawa, wyższa szkoła jazdy i ty powinni zajmować się handlowcy

2 tysie na budowie jak coś kapujesz to minimum, zależy jeszcze owszem od dziada u którego pracujesz no ale średnio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

wpm, ciekawe, czy Cię będzie na wszystko stać jak mamusi zabraknie.
Ty faktycznie w swoim, innym świecie żyjesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

<<<<<<<<<<<Alusek<<<<<<<<<<


Wlasnie ja jestem w pracy,taka mam prace,siedze sobie w wygodnym fotelu pije kawe i czekam na klijenta,pozatym mam komputer i kase fiskalna przedemna hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

http://www.youtube.com/watch?v=cVMJWMA7T4Y&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

dziekuje rownież :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

Mc Sobieski- Polska Walcząca to jest mega!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo wybiło ponownie.

Stara Łomża nad rzeką: stolarz Dąbrowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org