czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pedałowanie musi kosztować.

s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Wg mnie zdobywają CV a i tak już mają kogoś znajomego na to stanowisko, a "żeby nie było" przecież prowadzili rekrutację..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

A widzialem :) Taki ładny samochod był :) uuu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Święto facetów jest 2 dni po naszym - przynajmniej tak pisze w moim kalendarzu :)))
dziękujemy Wam za życzenia! :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.



facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Ile dzieci? A kogo to obchodzi? Tak samo jak nie powinno być pytania o to, czy planuję je mieć, tak nie powinno być pytania o ich ilość! Albo czy planuję wyjść za mąż.. To jest moja prywatna sprawa i nic do tego potencjalnemu pracodawcy!! Swoją drogą, całkiem niedawno była o tym kampania.
Z tymi wszystkimi świadectwami szkół, też przesadziłeś/łaś..
Poza tym część tych informacji porusza się dopiero na rozmowie, CV nie może być za długie, bo i nikomu się go nie będzie chciało czytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

może to z czegoś wynika, czemu chaty w Łomży nie stawiać, czekam na rozwinięcie tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

To i ja sie przyłączam :-)

http://www.youtube.com/watch?v=6FodBiX_MzE


i


http://www.youtube.com/watch?v=dXwYFbwlNcU&feature=related

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.





;-)
http://www.youtube.com/watch?v=lCtvrTr6l7o&feature=related

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

wpm nigdy nie pisales cv widze, a juz tymbardziej nie musiales wertowac stosow cv.. Papier Twojego projektu z miejsca polecialby do kosza, bo cv ma byc zwiezle, mozliwie najkrotsze i zawierac tylko potrzebne pracodawcy informacje i ma zachecic do zaproszenia na rozmowe, gdzie juz wypyta o co trzeba.. Jak wyzej. Pytania o slub, planowanie dzieci itp nie powinny wogole pasc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.


<<<<<<<<<<<<<Alusek<<<<<<<<<<


Jesli chcesz miec dobra prace i w niej pracowac,zostac,to musisz to wszystko dolaczyc,pozatym niezapomnij o liscie motywacyjnym,musisz dokladnie wszystko napisac,niepomyl sie z datami.Moj szef patrzy na wszystko,jesli tylko cos zauwazy ze jakies machlojstwo jest od razu do kosza wyzuca Cv.Ja juz pracuje u niego 3 lata i jest ok,moze niemam duzo kasy na reke ale nienarzekam,jestem szczera w stosunku co do niego,i dlatego mam prace,mam wolne jak mu powiem pare dni wczesniej ze musze cos zalatwic itd.Pracy w Lomzy jest duzo tylko uczciwych ludzi jest malo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

MASAKRA

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

zmajomy pojechał w temacie widzę jak zawsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

,,,,,,,,,,,,,,wpm,,,,,,,,,,,,,,,,,
Podtrzymuję swoje zdanie w ostatnim poście.
NIE BĘDĘ SIĘ SPOWIADAĆ pracodawcy z moich planów życiowych (czy mam dzieci, czy mam zamiar wyjść za mąż i kiedy itp), bo to NIE JEST jego sprawa i tym bardziej nie będę takich info umieszczać w CV.
P.A. masz całkowitą rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

<<<<<<<<<<<<Zezowate Szczescie<<<<<<<<<<<


Pisalam juz wczesniej,masz mnie zostawic w spokoju,ja na twoje posty tez nic niepisze,nie wypowiadaj sie jesli niemasz pojecia o zyciu,troszke rozwagi,pokory i razsadku.Ja jestem szczesliwa ze mam prace i nieplacze ze mi malo,mi wystarcza na wszystko,dajcie ludziom tez szanse zeby pracowali a nie glodzili sie w domu bo za 800zl nieoplaca sie pracowac,a w domu niemaja co jesc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.


paplik

miałem cię za mądrzejszego , a tu prostackim chamstwem pojechałeś ,

niesmaczna jest ta wklejka penisa ,



w takim dniu i w takim temacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Zapewniam, że smaczna, sam kosztowałem....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

http://www.youtube.com/watch?v=sHWcgPaUPcs

I ja się dołączam :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Zapewniam, że smaczna, toż to wyrób cukierniczy. Niewiele lepszych życzeń kobiecie można złożyć, jak spełnienia jej marzeń wynikających z istoty kobiecości, czyli posiadania partnera z penisem, który zapewni jej radość życia...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Zapewniam, że smaczna, toż to wyrób cukierniczy. Niewiele lepszych życzeń kobiecie można złożyć, jak spełnienia jej marzeń wynikających z istoty kobiecości, czyli posiadania partnera z penisem, który zapewni jej radość życia...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

dziękujemy za życzenia :)

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Samej nie,ale nie jest tak zle,a gdzie w Lomzy mozna zarobic 1000zl netto?lub wiecej,prosze o opinie,ja mam duzo znajomych i kolezanek i kazda mowi ze jest ciezko,ze szef nieplaci na czas itd,ja mam zawsze na koniec miesaca pienadze w portfelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

a mamy w naszym mieście sporo ciekawych i wyjątkowych ludzi którzy gdzieś sie poukrywaliw tej masie beznadziejności lanserskiej.

Ja osobiście polecam galerię obrazów na ulicy Dwornej w suterenie na przeciw nowego muzeum. Coś wyjatkowego dech w płucach zapiera. Koniecznie tam zajrzyjcie można tez kupić coś na miejscu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.



MAPET !
MAPET !
MAPET !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

no jak wypłata 28 każdego miesiąca hehe :P

Jak się mieszka z mamusią, albo facetem, który zarabia powiedzmy 2000zł to można się szczycić że się zarabia 800zł.
Zamieszkaj sama i wyżyj za te pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

To prawda, tylko że w naszym mieście mało kto ma takie wyższe potrzeby i mało kto chce kupować dzieła sztuki, a wybór jest całkiem spory bo mamy wielu oryginalnych malarzy, fotografików, plastyków itp. Może jednak z czasem, w drugim czy trzecim pokoleniu wylezie wreszcie słoma z butów i zaczną chcieć czegoś więcej niż "skóra, fura i komóra".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

Jak chcesz mieć ładnie i dokładnie to zadzwoń 600539481

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

nie bierz tego sklepu dlaczego moge ci na gg odpowiedziec jesli dalej cie interesuje naprawde szkoda 3 tys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

1000zł to duże pieniądze? Chyba, że zamieszkasz w jakiejś lepiance w lesie i będziesz żarł korzenie, co Ty bredzisz z tą pracą pochwal się gdzie i za ile pracujesz? Ekonomista jak z koziej pi**y trąba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

maja000

pojechałbym ci , ale z uwagi na dzisiejszy dzień oszczędzę ci wstydu !



pamiętaj , jutro jest nowy dzień !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedałowanie musi kosztować.

zezowate szczescie jeszcze raz dziękuję :)

obelixie ładne kwiatuszki:)

pozdrawiam:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org