sobota, 07 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TVN mówi o tym czego reszta boj się powiedzieć!!!

telewizja TVN to jedyna wolna , demokratyczna i najbardziej obiektywna w Polsce telewizja, Natomiast TVP to polityczna reżimowa telewizja notorycznie kłamiąca , szczująca na opozycję sprzyjająca dyktaturze PiS.

TVN po prostu pokazuje świat taki jakim jest. Pokazuje postacie polskiej polityki takie jakie naprawdę są . W mistrzowski sposób obnaża obłudę i zakłamanie PiS i nie tylko doprowadzając polityków do szału. Żadne ich słowo , obietnica , fałsz nie unie uwadze tej telewizji. Politycy się jej zwyczajnie boją bo jest ich sumieniem. Ta telewizja jest tym czym za czasów PRL było radio Wolna Europa dla całych mas Polaków. Dzisiaj ta telewizja pełni dokładnie taką samą rolę. I tak jak kiedyś komuniści nienawidzili radia Wolna Europa tak pisowszczyki i fundamentaliści katoliccy nienawidzą telewizji TVN cała prawda cała dobę

ŻADEN PORZADNY POLAK NIE OGLĄDA TVP

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: TVN mówi o tym czego reszta boj się powiedzieć!!!

Ty debilu już któryś raz pod rząd piszesz podobny temat myślisz że się będę odpowiadał na twoją prowokacje?

bydlaku łomżyński

Sraczki chyba dostał z jednym i tym samym postem...

Kasia..

panie rei nie musisz mnie nie interesuje opinia wsiowych gównozjadów którzy dopiero wczoraj zeszli z drzewa i nauczyli sie liczyć do dziesięciu.

facmen

Najlepiej w sprawie tej prowokacji zadzwońcie do Banasia...

TVN 24 Całe gó....o cała dobę 7 dni w tygodniu. Naprawdę trzeba oglądać wszystko, żeby wyciągnąć własne wnioski bo w każdej telewizji jest tylko cząstka prawdy ale TVN to naprawdę przegieło bo tam tylko data jest prawdziwa. W całej sztuce szczucia doszli do momentu totalnego absurdu.

lomzyniak, ja rozumiem ze po wypraniu mozgu przez tvpis zderzenie z inna rzeczywistoscia moze byc bolesne, ale nie sadzilem ze az tak jak w twoim przypadku

----------------------------------------------------------------------------------------
Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

kaśka , stara rozklapciała cipo - nie podoba ci się temat ,
to przytoczę twoje słowa :
\" nie czytaj to nie będziesz miała bólu dvpy.\"

jadoslaw.klamczynski czy Twoim jedynym celem jest obrażanie innych forumowiczów? czy ktoś kto ma własne zdanie jest z miejsca dla Ciebie po praniu mózgu? proponowałbym abyś przeanalizował swoją postawę bo obrażanie nigdy nie prowadzi do konstruktywnej dyskusji a raczej forum służy do dyskusji a nie do obrażania. Przedstaw przykłady tego prania mózgu jak to mówisz bo ja oglądam wiadomości i informacje na różnych kanałach i jedyna telewizja to TVN która szczuje ludzi, na Polsacie można się czegoś dowiedzieć, faktycznie TVP jest ukierunkowane ale nie szczuje jak TVN który robi z igły widły.

Ps. Po przeczytaniu Twojego motta jadoslaw.klamczynski uświadomiłem sobie właśnie jaki masz cel.

lomzyniak ty jesteś zwyczajnie zły na TVN za ukazane afery dotyczące obozu PiSlamskiego nierządu, ot choćby sprawa Banasia: reportaż autentyczny, bez komentarzy i POdtekstów, który obnażył obłudę i zakłamanie, fasadę państwa, bo to jego służb specjalnych POwinniśmy dowiedzieć się o sprawie..., delikwent przy wyborze na szefa NIK wychwalany, broniony, a za kilka dni, PO wyborach ci sami klakierzy JarKacza szukali sPOsobów na jego odwołanie..., czy w TVPiS dowiedziałbyś się choć o jednej aferze, które ujawniły media od nierządu niezależne..?, dla człowieka cokolwiek rozumnego oglądanie/słuchanie reżimowych mediów wywołuje odrazę jak kotlet z salcesonu udający schabowego...

...a tu masz skutki braku wiarygodności, które media publiczne też dotykają:
Radio Maryja z najniższą słuchalnością w historiihttps://wiadomosci.onet.pl/kraj/radio-maryja-z-najnizsza-sluchalnoscia-w-historii/b00p6r5

lomzyniak, jesli poczules sie obrazony moja odpowiedzia to twoj problem, ja stwierdzam fakt

----------------------------------------------------------------------------------------

pewna ułomna hipokrytka

paplik ja naprawdę oglądam różne programy informacyjne i moja wypowiedź nie tyczy się ostatnich wiadomości ale ogółu, który jest nawet z przed rządów PISowców. Kiedyś TVN popierał wszystko co robiło PO a jak zapalczywie tłumaczyli zniknięcie pieniędzy z OFE tłumacząc i wpierając, że to nie nasze pieniądze, byłoby wiecej przykładów tej ich paplaniny ale szkoda klikać. Ja naprawdę nie jestem zwolennikiem TVP i PISu ale obiektywnie patrząc sytuacja się poprawia, z pewnością nie jest to tak znaczne jak to przedstawia TVP i tak kolorowe ale faktycznie, poprawiają się pobory a podatki zmniejszają a programy społecznościowe poprawiły sytuację najbiedniejszych co może sztucznie ruszyło gospodarkę w kraju ale ją ruszyło i handel zaczyna się opłacać bo jest zbyt. Ani PIS ani PO nie są czyści i w pełni godni zaufania, ale to chyba głupotą jest głosować na kogoś kto przez 8 lat tylko wyprzedał i rozkradł Polskę i oczekiwać, że będzie robił teraz inaczej. Uważam, że PO nie zdało egzaminu i trzeba dać szanse innym, jak oni nic nie poprawią trzeba dać szansę następnym tylko problem polega na tym, że nie ma komu bo tak jak napisałem brak partii ukierunkowanej centralnie i dobrze zorganizowanej a co najważniejsze z realnym programem, a afery były i będą bo to polityka, oby tylko były szybko ujawniane.

teraz do jadoslaw.klamczynski tak poczułem się obrażony bo nie stwierdziłeś faktu bo nie odniosłeś się do tematu tylko mi ubliżyłeś a Twoja ponowna odpowiedź sugeruje, że jesteś ignorantem a z takimi ja nie rozmawiam bo szkoda mojego cennego czasu :) pozdrawiam

łomżyński durniu piszesz ... \" przez 8 lat tylko wyprzedał i rozkradł Polskę \" -
podaj przykłady z czego cię dziadu okradli ?
albo nie powielaj TVPis-propaganda !

... no i dlaczego nikt nie siedzi za to niby rozkradanie Polski ?

Rozsądny człowiek odróżnia fakty od komentarzy i propagandy oraz konfrontuje wiadomości w kilku źródłach.
A znakiem czasu jest to, że jeden Kurski przewodzi mediom rządowym, a drugi antyrządowym. I żaden z Kurskich nie jest godny wiary.
Ten cyrk został wyreżyserowany przez Kiszczaka i zainscenizowany \"okrągłym stołem\".

rozsadny owszem, ale ty chyba sie za takiego nie masz
bo jesli tak, to juz drugi raz dzis rozbawiles mnie do lez

pewna ułomna hipokrytka

0-22 widzę, że tak samo jak jadoslaw.klamczynski nie jesteś zdolny do konstruktywnej a zwłaszcza kulturalnej dyskusji, jedyny Wasz cel to obrażanie innych na forum, cóż niby anonimowość zapewnia wam niby bezpieczeństwo swobodnego obrzucania innych epitetami. Wracając do tematu przykładów jest ogromna ilość poczynając od sprzedaży kluczowych zakładów produkcyjnych a kończąc na nierentowności LOTu który jakoś dziwnym trafem ma się dobrze. Pomijam totalną propagandę telewizyjną i naprawdę nie interesuje mnie ona ale zadałeś pytanie żebym podał przykłady więc podaj mi przykłady sukcesów którymi może się poszczycić PO. A co do określenia mnie dziadem jaśnie PANIE.... wielmożny to tak, bardzo dużo straciłem bo choćby pieniądze z OFE, firmę bo pozwalali na różnego rodzaju oszustwa VATowskie przez co uczciwy człowiek nie był w stanie utrzymać firmy a na dodatek doprowadzili do nędzy i bezrobocia. Na szczęście rząd się zmienił i powoli staje na nogi. Rozumiem, że Wy Panowie nie macie ochoty posłuchać jakichkolwiek argumentów i każdy kto jest przeciwko PO jest miłośnikiem PISu i musicie z nim walczyć( to wynika z Waszych postów), tylko nie rozumiem czemu wyzwiskami a nie konstruktywną rozmową? Prawdopodbnie z tego powodu, że nie macie argumentów i jak to w świecie brutalnej natury człowieka najlepszą obroną jest atak i to nie uzasadniony. Wasze wypowiedzi wyglądają na typowych TROLI którzy mają tylko siać zamęt na forum. Czy tak samo rozmawiacie z członkami rodziny? mówisz do żony: DEBILU PODAJ SÓL? albo DZIADU IDŹ PO ZAKUPY?.... współczuję i pozdrawiam.

Ps.
im większe będą Wasze zaczepki tym bardziej zacznę was ignorować co za tym idzie, nie będę się odnosił do Waszych pytań i tematów. Rozumiem, że jako TROLI was to zupełnie nie interesuje, mimo wszystko uprzedzam. Dołączyłem do forum bo Bardzo lubię to miasto i interesują mnie tematy związane z nim. Odreagować frustracje należy na siłowni albo jak kto woli w ringu a nie na forum w kontaktach z innymi ludźmi.

Polonia Christiana i to jest sedno tej całej rozmowy, rozsądek, bo najważniejsze jest samodzielne myślenie i wyciąganie wniosków a czy się poprawia sytuacja w kraju czy nie to można wywnioskować po sobie, czy własna sytuacja się poprawia po zmianie rządzących czy nie. I nie wnioskuję o poprawie na podstawie tego co mówią w telewizji, tylko na podstawie tego jak mi się teraz żyje.

lomzyniak, nie bedzie konstruktywnej dyskusji z toba dopoki bedziesz trzaskal frazesami rodem z paskow z tvp.info
ogolnie sprawiasz wrazenie kolejnego platnego trolla

pewna ułomna hipokrytka

13 postow na tym forum, lomzyniak z ciebie od paru dni

pewna ułomna hipokrytka

jadoslaw.klamczynski chyba każdy kto ma swoje zdanie jest dla Ciebie trolem oglądającym TVP. Co do postów no cóż nie ilość się liczy a jakość, czym niestety przez Twój wulgaryzm nie możesz się poszczycić. Faktycznie na forum jestem od paru dni i jak w wojsku za komuny Przyjąłeś mnie wraz z 0-22 typowo jak na komunistyczną.....(przemilczę epitet) przystało.
A teraz napiszę zdanie, w którym podkreślę drukowanymi słowa które tylko czytasz wraz z 0-22:

Nie jestem zwolennikiem PIS i uważam, że nie ROBI wszystko DOBRZE zwłaszcza DLA wszystkich POLAKÓW. itd itp....

Wyczytacie tylko między wierszami (to co drukowanymi) i to powód waszej agresji, no oczywiście jeśli nie jest powodem odebrana emerytura Wam lub rodzicom a może dziadkom :)...... lub stanowisko ale to już tylko spekulacje bo mam nadzieję, że bronicie PO z przekonania a nie dla zysku.

łomżyniak przyjąlem do wiadomości ale będę cie obserwował czy ty nie jaka piąta kolumna albo mon trojański tej starej prawicowej prukwy.

facmen

A co to ten \"mom trojański\"? osiemnasta kolumno od wklejania masońskich znaków😅

Kasia..

no pisiory posłuchajcie jak w tej telewizji dzisiaj pokazuja jak były dyrektor szpitala w Szczytnie wykupywał za grosze super eleganckie ośrodki wypoczynkowe należace do skarbu panstwa za śmieszne sumy. Jak myślicie kto mu na to pozwalał i z kim sie dzielił? no pisiory nie wiecie kto jest teraz u koryta.

facmen

zapomne dodać ośrodki wypoczynkowe na mazurach położone w pięknych lokalizacjach

facmen

to ja wam odpowiem PSL

facmen

lomzyniak, myslisz ze z kogo ty robisz idiote tym swoim pasywno agresywnym belkotem?
tylko i wylacznie z siebie

pewna ułomna hipokrytka

Łomzyniakjestem, problem w tym że twoja radość z lepszego życia zaraz się skonczy.
PiS jechał jeszcze na tym co poprzednie rządy uzyskały, ale zaraz to się skończy. Już PKB idzie w dół, poczytaj, nie będę tłumaczył.
Źle gospodarowanie pieniądze z 500 + i innych cudownych rozdań rządu doprowadza do upadku tego rządu.
Poczekaj jeszcze dwa lata.
Niestety ale to co wychodzi na jaw, przewaly, kłamstwa, udawanie że niby wprowadzamy ustawę ale jeszcze trybunał nasz ma ją tospatrzec, doprowadzi do upadku.
Jawnie widać po co zapchali ten rząd oszustami i złodziejami powiązany i z mafja.
Jeszcze chwila.

Pozdrawiam
Myślących :)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0