czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do USA bez wiz

powodzenia w szukaniu, szczerze. aby się znalazła. moja suczka ma 10 lat. też nam uciekła. czas poszukiwań był straszny. przecież to członek rodziny. na szczęście się znalazła. wasza tez się znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Mam do sprzedania laptop biurowy Acer Aspire 5738Z. Z 2010 r. Prawie nie używany. Świetny sprzęt biurowy. Z zainstalowanym Officem 2010 i wszelkim oprogramowaniem. Administrator forum kasuje jednak moje ogłoszenia na 4lomza.pl.
Wie ktoś czy jest jakiś sklep komputerowy w Łomży lub inne miejsce gdzie mogę pozbyć się sprzętu? Nie interesuje mnie jakaś idiotyczna wymiana. Chcę tylko gotówki - co najmniej 800 zł - w końcu sprzęt chodzi rewelacyjnie.
Proszę o pomoc.
E-mail: lukasz19871@onet.pl
Kom.: 515605873

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Moim skromnym zdaniem nasza pływalnia nr2 nie ma się czego wstydzić. Warunki są bardzo dobre, a całokształt sprawia bardzo przyjemny, sportowy klimat. U nas również mamy zjeżdżalnie, 2 jaccuzi, bicze i masaże wodne. Jest brodzik dla małolatów i tor do nauki pływania. Sauna na pływalni czynna jest co dziennie chyba od godziny 16 lub 17(??), aż do 21(??).
Po za dolną częścią jest przecież do wykorzystania górne piętro. Czyli SPA i Centrum rekreacji ruchowej. Jest siłownia, fitness, masaż i odnowa biologiczna. Jaccuzi, sauny(chyba parowa i sucha), grota solna, a niebawem dojdą kriokomora, solarium i Roll Fit. Jest również miejsce na restauracje, jednakże jak na razie lokal jest pusty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

jaki to laptop?16-17-19 cali ile ma lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Co, którzy go przywieźli to jakieś kołtuny. Transportowac kilagramowego psa w bagazniku. Widziałem ich wracając z pracy, pies najpierw im uciekł a potem ganiali go po ulicy wstrzymując ruch potem pies wpadł przez brame na ogrodzona działke. Widać zrezygnowali i pies poszedł w las. To było w poniedziałek.Wiec jesli nie trafił pod jakiś dach to przy tych przymrozkach - Dobry Jezu a Nasz Panie ... .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

wpm , za 800 , to CAŁA twoja wypłata !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

czy tam jest tylko piwo czy coś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Gdyby to był mój pies,pojechałabym w okolice schroniska i go szukała,pytałabym ludzi w pobliżu.Biedna sunia,w nocy jest spory mróz,a to małe i z krótką sierścią.Nie sądzę,że miałaby coś jej się stać u obcych.Zwyrodnienie kręgosłupa to nie jest choroba śmiertelna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Osobiście polecam pierogi z mięsem :-)))).

Instrument akustyczny też posiadamy w składzie :-)))) chociaż nie jest to akustyczne granie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Człowieku zajmij się sobą i nie interesuj moim psem, a jeśli masz coś więcej do powiedzenia to się przedstaw i zapraszam na rozmowę na żywo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Tak, musiałem założyć 2 konto, bo admin mnie prześladuje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Proszę o polecenie dobrego ortodonty. Z góry dziękuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

załóż jeszcze ze dwa na zapas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

i on chciał rządzić a peta nie zgasił jak szedł spać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

walnij pismo do mpecu może się przychylą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

W Zambrowie jest klinika na Fundusz Medico.Byłam z synkiem i jestem bardzo zadowolona.Miła obsługa i podejście do dzieci-super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Wiem, na ktora posesje wbiegł ten pies w poniedzialek bo widziałem całe zajście - jeżdze tą trasą codziennie - zatrzymam się dziś i sprawdze. Kto wie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Widzieliście tego "kaskadera" ? :D

http://www.youtube.com/watch?v=k1rNkCHgo7c&list=UUr7b4zLjFa0HcPAfD9q5cdQ&index=5&feature=plcp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do USA bez wiz

Hej Zezuś....dobre :)) a tu dla Ciebie....
http://www.youtube.com/watch?v=7YWSG9HmSKA&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org