czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

A co, niech dzień przed 8 marca ludzie wiedzą, że nie tylko kwiaciarnia Marzenie jest w Łomży, a na Śniadeckiego nie tylko po wiązanki pogrzebowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

no ale wisienka chłop zamiast pisać z tobą i zamiast gadać z tobą o rzeczach z którymi gada z tamtą to nie mąż, chłopak

nie masz w nim oparcia, zamiast gadać z nim, piszesz z nami, także już nie mów że nic nie straciłaś, musisz się przyznać sama przed sobą w którym miejscu jesteś i czy np. jeśli by była to np 2 randka z tym facetem a on Cie tak traktował to czy byś się z nim umówiła kolejny raz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

oj OjciecR głupiś jak but zero pomysłunku - gdbyś przeczytał co ludzie powyżej pisza oczywiście ze zrozumieniem przestałbyś pierniczyć te swoje dyrdymały.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

może jakieś załamanie psychiczne
ale zostawić małe dziecko może sama wychowuje i sobie nieradziła
a może wszyscy wyolbrzymiają że zagineła

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

Jak znam życie to nie jest jej pierwsza ucieczka.

Pytacie od czego i do czego ucieka ?
Dlaczego to robi ?

Kim czym jest dla niej rodzina która ją tak "zdewastowała" dając owoce utraty zdrowia na sposób kliniczny i społeczny ?

Jaka w tej rodzinie była cywilizacyjna ekonomia życia również społecznego

Założę się że to chrześcijańska rodzina w której są ochrzczeni - pytanie w jakim duchu i czemu ten duch nie jest zgodny z wyznaniem wiary zgodnym z nauką społeczną Jezusa którego uznają za Boga.

W tej rodzinie jest wyraźny rozłam wewnętrzny w konkretnych osobach konkretnie za jej życie odpowiedzialnych - czym skorupka za młodu ...

Shiza w rodzinie jest u podstaw wychowania tej dziewczyny i takie są jej owoce.

Ale Shiza jest obecna w Kościele począwszy od jego Shizmatycznych arcy kapłanów których owocami są schizmy aż po ich Schizofreniczne owoce shizofrenicznie wyznanie wiary w religijnym - ochrzczonym społeczeństwie

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

O , jest i andzia c !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

Witam,
jest może ktoś kto będzie dojeżdzał do Białegostoku na studia co dwa tygodnie w weekendy najbliższy zjazd 10-11 marzec. Jeśli masz wolne miejsce zadzwoń dorzucę się do paliwa. Jeśli nie masz auta chętnie cię zabiorę ze sobą za podział kosztów dojazdu.793-719-335

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dojdzie do strajku pielęgniarek w szpitalu w Łomży ?

nie lata mi gul, bo nie mam tam działki. Prawdę powiedziawszy nie przeszkadzają mi te wiatraki, a nawet powiem, że się cieszę. Wierzę w całe te ekologczne gadanie.

Ale co do korzyści dla ludzi tu mieszkających już nie wierzę... tańsza energia ;) haha... chyba śnisz.

Taka energia jest jedną z droższych, poza tym firmy energetyczne muszą kupować (przyjmować) tą energię, więc raczej nie liczę, że dzięki "kukułczemu jaju" postanowią obniżyć cenę. Poza tym ta energia czasem płynie czasem nie... jak nie płynie to spoko, a jak płynie może już być gorzej... jeśli infrastruktura jest w kiepskim stanie mogą pojawić się przeciążenia, a to już nie jest fajne ;)

Czy są w pobliżu budowlane działki... pewnie - nawet się nie spodziewasz ile ich tam jest i ile się jeszcze pojawi. A ta liczba 68 skąd się wzięła? takie mnie wieści z gminy doszły ;)

miłego weekendu



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org