piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cała prawda, cała dobę

O tak zgadzam sie ze dziecku nie wystarcza słodycze fajne ciuszki itp,ale dziecko powinno byc przy mamie czy to w kraju czy tez za granica,znam osoby ktore przebywaja za granica jest im ciezko,czasami bardzo ale dziecko mają przy sobie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

kto idzie na GALE BOKSU w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

Tak wezmą Cię na ramę.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

mialo byc na niebieska. kurde nie wyszlo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

No to do poduszeczki...
trolling :)
http://www.youtube.com/watch?v=uiCRZLr9oRw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę


a coś takiego

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=TzFnYcIqj6I

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

torro , przypomnieć Tobie Twoje posty ?

" mądre i merytoryczne " komentarze ?

masz się za normalnego , a zaglądasz tu na forum ?
Ty za strasznego moralistę się masz , a już w listopadzie 2010 straszyłeś że się pogniewałeś na nasze forum , bo ono nic nie warte i więcej tu nie wejdziesz .

Jak Ci coś nie pasi to przenieś się na forum Ostrołęki , które tak chwaliłeś ! -
pisałeś : " a z kim się zadajesz taki się stajesz(chociaż w połowie). Powodzenia, dla mnie ten temat jest zamknięty. Nie wejdę już tutaj. "

Ja się w tańcu nie pier...ę , jak mi coś nie pasuje , a jakiś KU.TAS pierwszy zaatakuje , to mu jadę !

Dziwi mnie jedno , że ty taki prawy człek , moralizator , działacz kościelny przeciwnik aborcji i społecznik a do zadymy nawołujesz , do wyjścia na ulice itp , tęsknisz za strajkami , cieszą Cię jak małe dziecko blokady i różne takie inne zbiegowiska . Widać nudzi Ci się człowieku i tu na forum wrażeń szukasz .


No , ale jak jesteś fanem Transponder i jego postów - Twoja brocha , mnie nic do tego : " a z kim się zadajesz taki się stajesz " .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę


Dla mnie na pewno nie jest KOBIETĄ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

Chyba ktoś tutaj ma przestarzałe dane. Epoka industrialna już dawno się skończyła. Wtedy wyższe wykształcenie otwierało przed człowiekiem wszystkie drzwi. Teraz nie trzeba mieć mgr przed nazwiskiem żeby zrobić wielką karierę. Niech dalej rodzice wam wpajają że trzeba mieć papierek żeby coś osiągnąć, a bezrobocie będzie się jeszcze bardziej zwiększało. Tak na prawdę studia wyższe powinno kończyć nie więcej niż 15% osób. Dziś do większości zawodów nie są potrzebne studia, a bardziej umiejętności i doświadczenie. Studia powinni kończyć najlepsi, a nie każdy po kolei. Znam wiele osób, które postąpiły mądrze, nie poszły na studia i od razu po technikum zaczęły karierę zawodową. Na dzień dzisiejszy zarabiają kilka razy więcej od większości "mgr" w ich wieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

nie ważne ile, ważne że nie powinno tam tego być i już,

zresztą jednym to i papierosy nie szkodzą, co z tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

to się zgadza, ale weś im to teraz wytłumacz, nie da rady, a ktoś kto skończył studia co ma zrobić?
wiesz to jest wina ludzi ale także i szkół, za moich czasów nie każdy kończył studia, a za czasów moich ojców jeszcze mniej, teraz to już cyrk, każdy po byle czym idzie na studia i kończą je..
to wina także ustroju i tego że każdego kogo stać nie zależnie czy dziecko umie dodawać idzie na studia, taka prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

Wielkie dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała prawda, cała dobę

W sklepiku Klubowym na St. Rynku można się zapisać na nowe wzory szali:
http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=1347
Zapisy potrwają do soboty włącznie. Jeżeli są chętni na taki szal, to zapraszamy do sklepiku Klubowego w nieprzekraczalnym terminie do 10.03.2012r (sobota) ponieważ szale nie będą dostępne w wolnej sprzedaży.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org