środa, 11 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Wchodzi ustawa że będzie kara pozbawienia wolności za demoralizacje dzieci w szkołach,

Brawo pis!!!!


Nie będzie zboczeniec demoralizował nam dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

hahah nastepny pojeb otrzeżwiał , czemu nie krzyczysz gdy ksiądż ci malca rucha , pewnie wowczas mówisz ,że to przygotowanie do komuni.

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

a co ciebie ruchał jak przygotowywałeś się do komunii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Taki jest zdeterminowany, że jak sika to własne prącie podtrzymuje w szczypcach, by własnych łap nie pokalać … strażnik moralności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

rei masz takie doświadczenia to sie zwierz odznaczymy na mapie pedofili.

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

cweluchu ciebie to mogę poklepać kvtasem po czole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Brawo. Od tego są rodzice,kiedy,jak przekazać dzieciom taką wiedzę, ewentualnie szkoła na zajęciach przygotowujących do życia w rodzinie,a nie banda degeneratów wymyślająca co rusz nową płeć do wyboru, jeszcze trochę to im alfabetu zabraknie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

o proszę doświadczył cwelowania - to i w pierdlu seks zbok uprawiał? Piotlka to trzymaj na kontakty z klerem .

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

ale ty ryju wszystkie swoje dzieci zostawiles w skarpecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!
Wrocławskie Kuratorium Oświaty wszczęło postępowanie w sprawie nietypowej zabawy integracyjnej w Salezjańskim Gimnazjum w Lubinie, gdzie pierwszoklasiści zlizywali z kolan księdza - dyrektora placówki piankę do golenia.

A to o takich zboczencach rei-u prawisz?

A to tylko taki lagodniejszy przyklad szkolnej katolickiej edukacji seksualnej....

urbi et orbi !
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Seks bez ślubu akceptują głównie najsłabsi uczniowie, dziewica to dziewczyna, która \"nie rozmienia się na drobne\", a gdy pomagasz koleżance w geometrii, nie złość się, \"że tak wolno myśli albo czegoś nie pamięta\" - to fragmenty książek do WDŻ, dopuszczonych do użytku przez MEN. Czego jeszcze uczniowie dowiadują się z tych podręczników?

1. Dziewczyna powinna zdawać sobie sprawę, że więcej niż chłopiec płaci za nietrafny wybór, bo nie ma równości w naturze. On jest dawcą życia, siewcą, natomiast jej ciało glebą, w której będzie wzrastało nowe życie. Postawa chłopców, którzy stają się ojcami, bywa różna.

2. Pierwszy partner seksualny, choćby przypadkowy, stanie się wzorem, z którym będziecie porównywać waszego późniejszego małżonka. Dlatego chłopcom zwykle zależy na tym, by jego żoną została taka dziewczyna, która wcześniej nie próbowała.

3. Wiadomo jednak, że nie chodzi tu tylko o mały fałd błony dziewiczej, ale o coś więcej. To coś to integralność osoby ludzkiej. Integralny znaczy związany z całością to dziewczyna, która nie rozmienia się na drobne. Ona należy do siebie i całą siebie ofiaruje temu jednemu, ukochanemu na całe życie. On również - całego siebie dla niej.

4. I tak, jeśli zdecydujesz się pomóc koleżance w geometrii, zdobądź się na cierpliwość i wyrozumiałość, choć może cię irytuje, że tak wolno myśli albo czegoś nie pamięta.

5. Dla wielu młodych ludzi masturbacja jest problemem; przyznają, że czują się z tym źle i chcieliby umieć się od niej powstrzymać. Nie dramatyzując problemu, dobrze byłoby potraktować go w kategoriach zadania: Wiem, że to jest zachowanie niedojrzałe, chcę osiągnąć dojrzałość, więc podejmuję trud uporania się z nim.

6. stosowanie środków antykoncepcyjnych jest uzależnieniem losu swego i dziecka od techniki i farmacji. Jeśli pomimo stosowania antykoncepcji zaistnieje ciąża, kobieta przenosi odpowiedzialność za ten fakt na lekarza, który zalecił dany środek, lub producenta. Czuje się oszukana, zaś poczęte dziecko nazywa wpadką i traktuje jak intruza.

7. Dziewczyna szuka miłości w kategoriach romantycznych. Jest wrażliwa na słowa i dotyk. Jeżeli chłopak mówi ciepło i czule obejmuje, dziewczyna otwiera swoje serce i wyobraźnię. Wydaje się jej, że to już ten jedyny, wspaniały i na całe życie. Planuje, jaką będzie miała ślubną suknię, pantofelki, bukiet....


8. Prezerwatywy. Skuteczność w zapobieganiu ciąży: niezbyt wysoka, z powodu częstych wad technicznych (nieszczelność, pękanie) oraz wypadków zsuwania się w czasie stosunku. (...) U niektórych mężczyzn stosowanie prezerwatywy powoduje osłabienie doznań seksualnych.

9. W grupie osób stosujących NPR [naturalne metody planowania rodziny - przyp. red.] rzadziej pojawia się objaw znudzenia seksualnego, zdecydowanie niższy jest też wskaźnik rozpadu związków.

10. Dominantą psychiki kobiecej jest pragnienie miłości, które u kobiety przejawia się jako ważna potrzeba. Równocześnie występuje u niej pragnienie spotkania takiego mężczyzny, z którym mogłaby stworzyć trwały związek małżeński i posiadać potomstwo oraz który opiekowałby się nią i ich dziećmi.

11. Pytanie o warunki podjęcia współżycia seksualnego unaoczniło, że najwyższą akceptację seksu pozamałżeńskiego wykazali uczniowie najsłabiej uczący się, a najmniejszą osoby wierzące.

12. Pigułki dnia następnego, czyli tzw. antykoncepcja awaryjna - ze względu na mechanizm działania zostaną one omówione w dziale dotyczącym środków wczesnoporonnych.

13. Z powyższych rozważań jasno wynika, że najwłaściwszym miejscem dla inicjacji seksualnej jest małżeństwo.

14. Nie zaleca się natomiast stosowania tamponów - młode dziewczęta są bardziej od dorosłych kobiet podatne na infekcje dróg rodnych, a tampony temu sprzyjają. Lepiej więc z nich zrezygnować lub pozostawić ich stosowanie na wyjątkową okazję.

15. Ginekolog to nie dentysta - regularne kontrole w Waszym wieku nie są konieczne. Jeśli dziewczyna czuje się zdrowo i ma kogoś zaufanego, kto odpowie na pytania czy rozwieje jej wątpliwości (najlepiej, by była to mama), wizyta jest niepotrzebna.

Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klas V-VI szkoły podstawowej, red. Teresa Król (s. 65)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17789278,15_wyjatkowo_glupich_cytatow_z_podrecznikow_do_wychowania.html

...oto ciemnogród kato-prawicowy, który PiSobolszewicy chcą narzucić ludziom normalnym w środku nowoczesnej Europy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Oto nowoczesność zboczeńców. Paplak, aż się ślini,tak mu się marzy takie nauczanie.

\"Cohn-Bendit napisał w niej m.in. o swojej pracy w przedszkolu jako wychowawca: „Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem...”. Podobnie wypowiadał się w 1982 r. w telewizyjnym wywiadzie, w którym podkreślał, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym\" i \"uczucie rozbierania przez 5-cio letnią dziewczynkę jest fantastyczne bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”. Choć stwierdzenia te zbulwersowały opinię publiczną, jednak nie doprowadziły one do postawienia oskarżeń i procesu o pedofilię\"

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

a to kosciol zboczencow, debilka sika w gacie na mysl ze jej wnuk moglby przed nia szukac ratunku u ksiedza

\"Abp Józef Michalik uczestniczący w obradach Konferencji Episkopatu Polski, w których m.in. mówi się o ostatnio głośnych przypadkach pedofilii wśród księży pytany przez dziennikarzy o tę sprawę odpowiedział:

„Ja patrzę, boleję nad tym, oczywiście nikt nie może akceptować tego. Nie akceptuje ani Kościół, ani żaden człowiek Kościoła. Natomiast problem cały jest w tym, żeby tej troski o dziecko też nie ograniczyć tylko do ran, które zostały mu zadane. I to jeszcze w dodatku te rany, bywa, że one są przedstawiane są w taki sposób troszkę redukcyjny. (...) Ile jest ran w dziecięcych sercach, w dziecięcych życiorysach, kiedy rozchodzą się rodzice. Dzisiaj nikt nie mówi o rozwodzie, że to jest krzywda dla dziecka. Oczywiście, że jest wielką krzywdą molestowanie, nie wolno zapomnieć o tym, ale nie tylko to, może jeszcze więcej i szersze pole, dlaczego na ten temat nie mówimy? - powiedział abp Michalik.
- Wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo, JESZCZE TEGO DRUGIEGO CZŁOWIEKA WCIĄGA.”\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Jak to wygląda w Niemczech?
W książeczce wydanej dla niemieckich przedszkolaków „ABC ludzkiego ciała. Leksykon dla dziewczynek i chłopców”6, która idealnie mieści się w małych rączkach dziecka, możemy przeczytać m.in:

– „dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne”,
– „łechtaczka znajduje się z przodu pomiędzy małymi wargami sromowymi. Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy”,
– „prezerwatywy można kupić w różnych kolorach, rozmiarach i gustach smakowych”.

\"W 2000 roku w Niemczech rządowa instytucja wydała broszurę „Miłość, ciało i zabawy w doktora”, która weszła do użytku w Niemczech i Szwajcarii. Wydrukowano aż 650 000 egzemplarzy i była rozdawana wychowawcom w przedszkolach i szkołach oraz lekarzom rodzinnym i pracownikom naukowym. Można ją było również bezpłatnie ściągnąć z internetu. Co można w niej przeczytać?

„Matki nazywają pieszczotliwie penisy swoich synów i wyrażają w ten sposób swoje uznanie. Z kolei pochwa i łechtaczka doświadczają zbyt małej uwagi przez nazwanie i czułe dotykanie (zarówno ze strony ojca, jak i matki), co utrudnia dziewczętom rozwinąć dumę ze swojej płci\"

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

\"Dzieci w Niemczech pokazują na lekcjach seks analny i tworzą „burdel dla wszystkich”
W 2016 roku w ramach programu „szkoła różnorodności” 12-letnie dzieci musiały odgrywać w szkołach seksualne scenki teatralne w rodzaju gry w kalambury. Wśród haseł do pokazywania były m.in.: wytrysk, „dochodzić za wcześnie”, darkroom (ciemne pomieszczenie w klubach gejowskich do uprawiania seksu z nieznajomymi, często grupowego), orgazm, sadomasochizm i seks analny. Dzieci musiały pokazywać także swoją ulubioną pozycję seksualną oraz przezwyciężać swoje obawy przed „nowymi doświadczeniami” poprzez zabawę wibratorami\"

\"Jedną z „seksualnych zabaw”, do jakich zmusza się uczniów w niemieckich szkołach, jest zabawa w dom publiczny, zatytułowana „Burdel dla wszystkich”. To zadanie znajduje się w podręczniku „Pedagogika Seksualnej Różnorodności”, używanym przez seks-edukatorów. Młodzież ma nauczyć się dzięki temu, jak wygląda zawód prostytutki, jak zorganizować dobrze działający dom publiczny i w jaki sposób skutecznie zaspokoić seksualnie geja i lesbijkę\"

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

kASIU POWIEM CI JEDNO SPADAJ ŚMIERDZISZ ŚREDNIOWIECZEM

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

kaska w internecieOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Tak wygląda terror w stosunku do normalnych rodzin i dzieci.

\"Skandal w Wielkiej Brytanii. Władze jednej ze szkół podstawowych w Londynie postanowiły ukarać jedną z uczennic za… wyrażenie swojego sprzeciwu wobec promocji LGBT w czasie zajęć szkolnych w ramach „miesiąca dumy” tęczowego ruchu\"

\"Dziesięcioletnia Kaysey i jej kolega Farrel są uczniami szkoły podstawowej Heavers Farm. Placówka ta zorganizowała zajęcia o LGBT z okazji „miesiąca gejowskiej dumy”. Dziewczynka i jej kolega nie chcieli brać udziału w zajęciach. Jednak nauczyciel stwierdził, że zajęcia są obligatoryjne i zostały wpisane do programu nauczania. Dzieci zostały oskarżone o homofobię. Opór dziewczynki nie spodobał się władzom szkoły, które ukarały ją oraz jej kolegę kilkugodzinnym siedzeniem w osobnej sali za rzekomą homofobię, gdyż dzieci miały urazić środowiska homoseksualne. Co więcej Keysey zawieszono w prawach ucznia na okres 5 dni.

\"Teraz dzieci są niepewne czy są chłopcem, dziewczynką, a także biseksualne czy homoseksualne. Dzieci patrzą w lustro i mówią, że nie chcą być dłużej tą osobą. Nawet 4-latki słyszą na zajęciach, że to zupełnie w porządku zmienić płeć, a potem twierdzą, że nie chcą być więcej chłopcem czy dziewczynką\"

https://wpolityce.pl/m/swiat/454214-tyrania-politycznej-poprawnosci-dzieci-ukarane-za-homofobie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Facmen a dla mnie tacy jak wy to banda, degeneratów, zboczeńców i dewiantów chcących deprawować małe dzieci. Każdy normalny człowiek umie rozmawiać sam z dziećmi na ważne tematy, wtedy kiedy uzna to za stosowne.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

https://stoppedofilii.pl/jak-deprawuje-sie-dzieci-w-europie-zachodniej-i-ameryce/

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

kazdy normalny czlowiek tak, otumaniony naukami polskiego krk katolik nie koniecznie

\"20 sierpnia 2003 r. Czerniejów koło Lublina. Około godz. 14.00 na terenie gospodarstwa należącego do rodziny K. zostały znalezione zwłoki pięciorga noworodków. Szczątki dzieci ukryte były w beczce po kiszonej kapuście, która wcześniej przechowywana była w piwnicy. Makabrycznego odkrycia dokonały dwie córki państwa K., w wieku 8 i 12 lat, gdy ze względu na fetor, babcia poleciła im wyrzucenie zawartości beczki na pole. Dziewczynki przetoczyły plastikową, niebieską beczkę ok. 100 metrów od domu. Na ściernisku wysypały zawartość. Wtedy z beczki wypadły plastykowe torby z rozkładającymi się zwłokami noworodków. Dziewczynki z płaczem przybiegły do domu i opowiedziały o potwornym znalezisku ojcu, Andrzejowi K. Ten niezwłocznie zawiadomił policję.

Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie kryli zaskoczenia. Widok rozkładających się zwłok był przerażający. Początkowo sądzono, że jest to trójka dzieci. Później lekarz medycyny sądowej stwierdził, że w plastykowych torebkach znajdowały się zwłoki czterech chłopców i jednej dziewczynki. Noworodki miały \"w miarę fachowo\" odcięte i podwiązane pępowiny. Były to na razie wstępne ustalenia policji. Dalsze informacje na temat okoliczności śmierci dzieci miały przynieść wyniki sekcji zwłok. Jednak już wtedy pojawiały się sugestie, że najprawdopodobniej noworodki zostały zamordowane.

Normalna, spokojna rodzina

Jeszcze tego samego dnia o wstrząsającym odkryciu dowiedzieli się mieszkańcy Czerniejowa, później informacje o makabrycznym znalezisku były podawane przez wszystkie ogólnopolskie media. Sąsiedzi państwa K. byli w szoku. \"To była normalna, spokojna rodzina\" - mówili mieszkańcy wsi wypowiadając się dla mediów. K. byli jedną z najzamożniejszych rodzin we wsi.

Nikt nie był w stanie uwierzyć, że na terenie ich domu mogło dochodzić do makabrycznych czynów. Pojawiały się nawet pogłoski, że beczka mogła być zakupiona przez K., nieświadomych tego, że ktoś ukrył tam zwłoki.

K. cieszyli się w Czerniejowie dobrą opinią. Wychowywali czwórkę dzieci (w wieku od 2-18 lat). Mieszkali w dużym domu, prowadzili sklep. Chodzili co tydzień do kościoła. Nic nie wskazywało, żeby w tej rodzinie dochodziło do patologii. Według sąsiadów Jolanta była dobrą matką, z kolei jej mąż był uważany za \"porządnego, pracowitego faceta\". Sąsiedzi zgodnie potwierdzali, że po Jolancie nie było widać, żeby była w ciąży. Stąd tym bardziej zastanawiające było pochodzenie noworodków znalezionych w beczce.

Śledztwo wkrótce ujawni kolejne, bulwersujące okoliczności zbrodni, do jakich doszło w Czerniejowie i roli, jaką pełniła w nich żona Andrzeja K., Jolanta.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

jeszcze jedno wazne zdanie z historii powyzej

\" Argumentami w obronie Jolanty K. były m. in. zła edukacja seksualna, ograniczony dostęp do tanich środków antykoncepcyjnych oraz przemoc ze strony męża\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

HAHAH już ja widze jak ty rozmawiasz ze swoimi dziećmi tak jak tu na forum hahh

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Papież Franciszek: \\\"Seks jest darem od Boga. Edukacja seksualna musi być w szkołach\\\"

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

kASIA TWOJE DZIECI MAJĄC TAKĄ MAMUSIĘ FAKTYCZNIE MAJA SZANSE WYROSNĄC NA ZBOKÓW HAHAH

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

POczekajcie..., De.wotka jeszcze nie skończyła straszyć, zaraz coś wklei z Izraela...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Facmen moja córka jest bardzo zdrową kobietą,o normalnej orientacji z czego jej mąż jest napewno zadowolony. Więc bez obaw.

Paplak to straszenie? To syf, zboczenia i totalna deprawacja, która ma miejsce i na samą myśl o takich rzeczach,ty i spółka tak się ślinicie, aż wam po brodach cieknie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

...ale ty trafiasz kulą w płot, bo te przypadki PO pierwsze primo nie mają nic wspólnego, albo są sprzeczne z edukacją seksualną, a PO drugie primo odległe od nas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Przecież tego nauczają na tym światłym zachodzie, gdzie panuje ta twoja radość życia,a ty ową cywilizację stawiasz za wzór nowoczesności dla Polaków.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

...nie nauczają, wyrwałaś jakieś ekstrawagancje, które zyebane, kato-prawicowe portale wykorzystują tendencyjnie przeciw nauce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Opowiedz naiwniakom, może łykną. Ten twój światły zachód to nie na końcu świata, ludzie wyjeżdżają i wiedzą jak jest, więc się nie ośmieszaj.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

No,no dla pięcioletnich dzieci o antykoncepcji..

https://mobile.natemat.pl/59401,burza-wokol-niemieckiej-ksiazki-do-edukacji-seksualnej-dla-pieciolatkow

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

https://m.cda.pl/video/377144293

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

towarzyszu rei, a ty masz dzieci? Chyba z Piotrowiczem, albo z papieżem Rydzykiem. No nie gadaj! Z Kaczyńskim?

Poszukiwany honor PZPR-pis. Ktoś coś wie? Komuch w TK hańba Polakom - dla PiSdzielca zaszczyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

a skąd wiesz ,że twoja córka jest ok - to tylko twoja ocena.

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

towarzysz rei został zapłodniony doustnie w czasie eksponowania swojej pokory

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

\"A skąd wiesz ,że twoja córka jest ok - to tylko twoja ocena\"

Zięć się nie skarży, reklamacji nie składa. Moja córka ma męża,a nie\"żonę\" więc wszystko w porządku.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

\" towarzysz rei został zapłodniony doustnie w czasie eksponowania swojej pokory\"

Widzisz do czego twoja nowoczesność prowadzi? Jeszcze trochę i kumplowi wmówisz że z nim w ciąży jesteś po ostatniej doustnej aplikacji..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

cudowne forum :)

\" Facmen a dla mnie tacy jak wy to banda, degeneratów, zboczeńców i dewiantów chcących deprawować małe dzieci. Każdy normalny człowiek umie rozmawiać sam z dziećmi na ważne tematy, wtedy kiedy uzna to za stosowne.

Kasia.. \"

Bo nikt nam nie wmówi że białe to białe ... No i tyle w temacie :D

Pozdrawiam
Myślących ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

\"Widzisz do czego twoja nowoczesność prowadzi? Jeszcze trochę i kumplowi wmówisz że z nim w ciąży jesteś po ostatniej doustnej aplikacji.\"

\"Każdy normalny człowiek umie rozmawiać sam z dziećmi na ważne tematy, wtedy kiedy uzna to za stosowne.\"

twoja corka na 99% niczego sie od ciebie nie dowiedziala, oprocz tego ze byla wpadka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

Każdy normalnie i racjonalnie myślący człowiek, wytłumaczy swoim dzieciom co to jest seksualność z tym się zgodzę. Ale z takim dostępem do informacji jaki daje internet nie każde dziecko chce rozmawiać o tych sprawach.
Zresztą słyszałem ostatnio tekst, który mnie powalił na kolana:okres to łzy macicy, ponieważ nie może mieć dzidziusia.
I o jakiej wy chrześcijanie edukacji mówicie.
Łzy macicy, módl się żebyś w ciążę nie zaszła itp. itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboczeńcy won od naszych dzieci !!!!

\"Łzy macicy\"

Ale ktoś i komuś zależy żeby ludzie tak myśleli, mówili itp..., ludzie pod kontrolą i ubezwłasnowolnieni umysłowo otumanieni fundamentalizmem są łatwiejsi i sterowali jak na przedział tutejszych adwersarzy kościelnych kmiotowatych i czy takiej Katarzyny De. Zakręconej i zakłamanej, udaje tolerancyjną a w tekstach pisanych aż kipi kato_Narodowym_PiSdowatym_ zacietrzewieniem.

\"...Ten twój światły zachód...\" a twój ? światły zachód? czy wschód a może południe? zaraz zapewne wybełkocze że wartości wyniosła z domu, wiec od razu zapytam czyjego i co wyniosła? Najcenniejsze Wartości to... chyba ładowarka do smartfona.

---

--
5-ty rok PODŁEJ ZMIANY kołtuneria oczadzona helem i mgłą smoleńską GDZIE WRAK? i w której celi siedzą"zamachowcy"? bo jakoś gadzinówka w Kurwizji TVPiS nie podaje o celebracji dzielenia wraku tupolewa na medaliki w Republice Smoleńskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0