sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

Nie czytaj na necie, tylko powiedz teraz :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

Pierwszy raz o tym pisze..
Nie chce się madrzyć, ale wiesz... Jest niedziela to wiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

ok.913 zł - tylko od tej kwoty trzeba odliczyć jeszcze składkę zdrowotną i podatek razem trochę ponad stówkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

ten pan jest z Kolna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

dlaczego to kobiety maja spełniać erotyczne fantazję mężczyzn, nadskakiwać im, dbać o to żeby im było dobrze. Mam wrażenie że większość facetów żeni się tylko po to, aby mieć czyste gacie, smaczny obiadek i dz...ę w sypialni za darmo. Większość kobiet pracuje zawodowo, dba o męża,dzieci, dom. I jeszcze wam źle, szukacie koleżanek na boku. Jak kobieta nie pracuje, tylko zajmuje się domem i dziećmi to już kura domowa, zaniedbana. Co robicie żeby tak nie było. Czy któryś z was powie: "kochanie dziś sobota, ja zajmę się dziećmi, a ty idź do fryzjera, albo kup sobie coś ładnego"!!!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

Chwila, daj mi spalić , zacznę za trzy minuty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

Czy ktos ma te radio i moze cos o nim powiedziec ?ile to jest warte ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?


Wstępne zeznanie podatkowe o wysokości osiągniętego dochodu (straty) należy złożyć do końca trzeciego miesiąca roku następnego i w tym terminie wpłacić podatek należny albo różnicę pomiędzy podatkiem należnym a sumą wpłaconych zaliczek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

Sad w białym xii wydział gospodarczy,
Ukazuje sie w monitorze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

Zdrowo ich poje.alo, szczegulnie te 57m. Za te 450 m mozna by bylo dac z 150 tys. Pod wynajem na mieszkania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gejzeta wyborcza pójdzie do chrztu?

nie denrwujcie swoimi wypowiedziami zezoawtego inteligent kupil garaz za 40tys a teraz glupio mu wyjsc na miasto w sumie tez czulbym sie jak ostatni jelen gdybym zrobil tak swietny zakup

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org