środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pisie prawo

To zależy, czy staż z UP, czy przez UP, ale z Unii. W tym drugim przypadku dają 100zł więcej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisie prawo

L-ki na drogach i fajne doopeczki na chodnikach to stłuczkowa mieszanka :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisie prawo

Ja od kwietnia zaczynam robić na czarno i US może mi naskoczyć,mogę nawet i tutaj podać dokładne swoje dane. Będę robił przy asfalcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisie prawo

ale właśnie z domu wychodzę.
Wieczorem będę i mode w międzyczasie, ale chętnie w coś wejdę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisie prawo

Prymulka a jesli moge zapytac, co to byl za powod?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisie prawo

Sorry , już jestem , nie było mnie bo to pora obiadowa .

Nie ma takiej możliwości , samych CZYSTYCH pieniędzy nie przetrzymasz. Płacisz , kiedy powstał obowiązek podatkowy . Nie masz doradcy podatkowego ?

No dobrze , ale nie odwracaj kota ogonem , Ty chcesz informacji specyficznych a tu brak danych dotyczących KONKRETNEJ sytuacji .


Ja Ci proponuję : kolejno trzy PROSTE , krótkie pytania na temat spółek , jak ktoś prowadzi sp. z o.o. to powinien znać odpowiedż .

Pytanie i szybka odpowiedż , jednym zdaniem . TYLKO szybka , nie po półgodzinie jak sprawdzisz na necie , np trzy minuty wystarczy ?

Cały test zajmie max 9 min , chyba że jesteś w temacie , to wystarczy Ci i 3 min.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org