piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

Jeżeli ktoś zarabia 10 tys to nie płaci tysiąc.
Prowadzę sp. z o.o. i oprócz zusu za pracowników dochodzi baaardzo dużo dochodowego. Jeszcze rok muszę tutaj a później przepisuje na cypr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

Garbaty Anioł , nie podjąłeś tematu , bo KONFABULUJESZ z tą sp. z o.o. tak jak i z Cyprem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

skad takie dane wiem ze za koparkę płaci sie 150 r/h



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

Zezolek chętnie poznam bliższe dane tego gościa, mam mu troszkę do dołożenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

Ten sklep przy kasie stefczyka to chyba puma ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

January, nie kazdego stac na slub koscielny, a kredytu brac nie bede. Owszem, mozna wziasc slub i nie robic wesela, nie mam nic przeciwko. Taki slub wezme, jak bede zarabiac za godzine tyle ile ksiadz. Decyzje o dziecku podjelismy swiadomie i dlugo sie o nie staralismy. Cale diagnozowanie i leczenie kosztuje niemalze fortune i wierz mi, ale wydac kupe kasy za godzine klepania formulek komus, kto o zyciu szarego czlowieka wie niewiele, to naprawde przesada. Bardzo latwo jest oceniac innych. Ja na wszystko ciezko pracuje i place podatki, z ktorych ksieza sa utrzymywani. Nie mam nic przeciwko placeniu za poslugi, ale SYMBOLICZNIE!!! Przykrych slow od ksiedza sluchac nie bede, bo jak do niego zamierzam zwracac sie grzecznie i oczekuje tego samego. Nie mam zamiaru kulic ogona pod siebie jak potulny baranek, to nie te czasy kiedy instytucja Kosciola dyktowala ludziom jak maja zyc.
Darek1638 mnie tez zastanawia kwestia chrztow dzieci ksiezy, moze zadam takie pytanie ksiedzu w mojej prafii, ktory robi problemy z chrztem mojego dziecka? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

Ksiądz żaden nie ma prawa odmówić chrztu jeśli jest taka wola rodziców. Myśle że u kapucynków nie będzie problemu. Napewną będzie potrzebne zaświadczenie dla chrzestnych z ich parafi. Muszą to być osoby mające bierzmowanie, nie mogą żyć w konkubinacie. Co do rodziców to nie ma znaczenia jacy są i jak żyją, ważna jest intencja że chcą ochrzcić dziecko. Bardzo nie mądry i nieodpowiedzialny kapłan. W każdym kościele ksiądz ma prawo ochrzcić. Jeśli nie ma u was przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego to zróbcie to, niech Pan Bóg pobłogosławi wasz związek.
Nie wiem z kąd jesteście, jeśli macie blisko, to w Śniadowie jest dobry proboszcz i napewną nie odmówi. Może być chrzest zwykłego dnia, lub na mszy świętej. W Śniadowie chrzty mają być w poniedziałek wielkanocny. To wspaniale że zależy wam na chrzcie dziecka, chrzest zmywa grzech pierworodny, daje specjalne znamię Boże jest oną na całe życie daje wiele łask i błogosławieństw. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

ze zdjęć widać, że to co najmniej kilkuletni piesek najczęściej przebywający na dworze bo pazurki ma dokładnie zdarte, poduszeczki łapek też wybiegane, no i brzuszek ma zarośnięty sierścią; życzę ci dobrze piesku, traf w dobre ręce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

Mam wspólnika
Place pit 4 za pracownikow i cit8 za sp.
O co chodzi że tak się rozchodziłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

Bo nie bardzo Ci dowierzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

nie zgodze sie z Tobą u niektórych może tak u mnie tak nie jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

Ja kiedyś w Croppie kupiłem Conversy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozumiem sympatię do PISu, ale żeby aż tak ?

..... to też warte jest przypomnienia.....

http://www.youtube.com/watch?v=zasvigkF1KQ&feature=fvwrel

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org