piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do Polaków,nie do\"polaków\"

Haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Moją koleżankę i dzieci w wieku szkolnym uczy jakiż koleś, podobno jest dobry, przyjeżdża na miejsce . Mówiła, że ma dobry akcent bo był w USA i że świetnie się dogadują .


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Dokładnie zgadzam się z "mkp86" Tomek Przestrzelski z Piątnicy.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

ZEZOWATE -----------SZCZESCIE!!!!!!-



NO SIE NIEDZIWIE!!!!! DAUN ZAPOMINA OD RAZU O WSZYSTKIM I DALEJ PROWADZI SWOJE ZYCIE;TAKA JEST NATURA DAUNA!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

co wy na to?poczułam się w pracy bardzo źle ,miałam drgawki,duszności,bóle ,głowy,byłam bardzo osłabiona.nie zgodziłam się jednak na wezwanie karetki(teraz tego żałuje).przeczuwałam,że przyczyną mego złego samopoczucia może być zażycie leków,więc reakcja alergiczna.odwieziono mnie na internistyczną izbę przyjęć w szpitalu.dyżur pełnił dr.mariuszek(pieszczotliwie nazwany przez pielęgnirkę).pomimo,że w gabinecie nie było pacjenta,nie zostałam przyjęta.dr.mariuszek spacerował po korytarzu.następnie przyjął pacjentkę która była po kroplówce.po jej wyjściu byłam pewna że teraz ja wejdę.wyobraźcie sobie moje zdziwienie ,doktorek wychodzi z gabinetu z rękoma w kieszeni i spacerkiem po korytarzu,była za 5-19 więc mówię nic tylko jego dyżur dobiegł konca.przyjdzie mi czekać następną godzinę.w końcu poprosiłam pielęgniarkę żeby zmierzyła mi ciśnienie bo źle się czuję.miałam105\60.zadzwonili po lekarza i uwaga nie zdziwienie a szok...dr.mariuszek.byłam pewna że skoro wyszedł to skończył dyżur-w poczekalni(umieralni)byli już następni pacjenci.no dobra ,przyjął mnie,mówię mu o lekach które brałam,o drgawkach,sinych palcach , duszności,drętwieniu rąk...a on mnie bada jak na przeziębienie!!!!!!!!!!.cytuje"płuca czyste,gardło blade,ale pewnie coś się rozwinie proszę pobrać ferweks"dostałam ketonal w zastrzyku,chociaż mówiłam że dziś już brałam ketonal duo,więc to może alergia.nie odp.lekarz.wyszłam wkurzona.rano dzwonię do swojej pani dr.i mówię co się ze mną działo.jej wystarczyły 2 moje zdania- nazwy leków, niskie ciśnienie ,drgawki-diagnoza wstrząs anafiliktyczny.reakcja na leki.morał są lekarze i konowały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Pysiu Drogę pod te ciężkie sprzęty przygotowywano już od wiosny łącznie z wykopem na wylewkę fundamentu pod maszt tego wiatraka...

Robciu na końcu Janowa czy też na początku Jarnut??Wiem gdzie to jest... tylko Ci się zdaje że to taka mała odległość w linii prostej. Co mierzymy jutro?? Jeśli bedzie tylko 350 metrów stawiam Ci litra.... a jeżeli powyżej 500 to Ty mi? Idziesz na to???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Witam, polecam Panią Marię, tel. 607-927-191. Przygotowywała moje dziecko do matury, wiem że jest skuteczna. Cena korepetycji przystępna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

A języka polskiego to szkolo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

szkolo a czemu majo nie szkolic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

a i jeszcze dodatek specjalny http://jbb.pl/Oswiadczenie/Swiadectwa.pdf

data produkcji 2013....hahaha

ktoś na prętce kwity produkował...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Atomeczek to idź w pompe ciepła Powietrze-Woda, bezobsługowa i tania w eksploatacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

wpm , MATOLE !

Pisze się Quasimodo !!!

Jak OBOJNIAKU nie wiesz , to do szkoły i nie trać zimnej krwi , nie krzycz bo to nic nie pomoże ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

ciesz się ze wcale cie przyjeli ja pojechałem ostatnio z krwotokiem krew mi się lala ze szok a oni sobie śmiech zemnie zrobili odsyłali jeden do drugiego i kazali isć do domu,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

trzeba było na 112 zadzwonić pogotowie z warszawy wezwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net) Re: Nawet JBB zamawiają 'sól drogową'.
Data: 02-03-12 11:08

truja ludzi poprostu,kupujcie jedzenie w Lidlu,Kaulandzie,Biedronce i to prosze zeby nie bylo w Polsce wyprodukowane,od dzis kupuje tylko zachodnie produkty do jedzenia,nie kupuje zadnego brudu polskiego do jedzenia,mam juz dosc,nawet zywnoscia nas truja,nie mowa o innych sprawach.A ja czesto kupywalem produkty JBB ale zawsze jak cos zjadlam mialam zapalenie jamy ustnej wszystko w buzi mnie palilo i tylko po lekarzach itd,zawsze byl taki smak w buzi jak bym sie saletry najadla,teraz juz wiem dlaczego tak bylo,jesli byla wedlina swojskierj roboty ze wsi bylo ok ale jak ze sklepu to od razu zapalenie,pozamykac te mordownie.


" A ja czesto kupywalem produkty JBB ale zawsze jak cos zjadlam mialam "

Masz rozdwojenie jażni - schizofrenię , czy nie wiesz co w majtkach nosisz ?
OBOJNIAKU !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

ja z Tobą raz pisałem w wątku o mieszkaniach i o czymś tam jeszcze, swoje powiedziałem i nie zamierzam pisać więcej
tam też próbowałeś mi udowodnić coś co nie miało miejsca, więc nie muszę czytać co piszesz o wpm bo po prostu wiem że to nie prawda :P

wiem co pisałem i w jakim wątku i nie musisz mi tu streszczać :P

btw ja kumam co piszę i wiem co piszę a i też nikogo nie wyzywam, jak nie mam argumentów na obalenie czyjejś opini

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Ja też zajmuję się sprzedażą okien więc trochę znam się na tym.
Powiem tak.
Po pierwsze-konkurencji się nie oczernia,z konkurencją trzeba żyć w zgodzie.
Po drugie-żeby okna działały dobrze to zależy od montażystów.
http://www.moja-lomza.pl/ogloszenia.php?&id=10158&tytul=Okna_PCV_Us%B3ugi_lakiernicze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

żartujecie sobie a zormar ma problem. Administratorzy dróg ubezpieczają się od takich wypadków więc jest możliwość uzyskania odszkodowania od firmu ubezpieczeniowej. Trzeba tylko dotrzeć do zarządcy drogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

'


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

jeleń lub bawół ryczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Juz taka mentalnosc... Wszystko co z Lomzy, to trzeba zniszczyc i zjechac. A jak juz wszystko padnie, to puszki zbierac i dalej narzekac, ze w tym miescie to nic nie ma.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

dostawy w środę-37/kg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

zeby nie bylo, ze robie reklame podaje maila pazura1303@interia.eu jak ktos mial do czynienia z tym zespolem to prosze o kontakt


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Justin Bieber nie żyje? Sprawdź sam!
http://zerkaj.tk/img/upload/20120302202626.gif

To prawda? Czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

a ciepła jest ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Uważam, że pomysł jest świetny i do zrealizowania...jak tylko wszelakiej maści krytykanci i znawcy wszystkiego również wpiszą się z imienia i nazwiska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Odświeżę temat, bo widzę, że jednak jest to Polska "tradycja":
http://demotywatory.pl/3719074/Muchy

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

cena jak w sklepie , żadna okazja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

w pogotowiu usługi są fatalne ale za to w przychodni na "bawełnie" zarówno lekarze jak i pielęgniarki służą pomocą ja należy. Dojeżdzam tam z centrum ale nie żałuję wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Otwórz okno , odśwież izbę i przewietrz se mózgownice.
To ostatni ratunek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Polaków,nie do\\\"polaków\\\"

Kurcze ,daj jakiś namiar na siebie jak chcesz jechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org