czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciekawe kto tego dokonał?

Wyjaw ten sekret. Pomyśl ilu ludzi się ucieszy a na pewno ja :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

no , ale u nas też niektórzy myślą , że czy się stoi czy się leży , to wypłata się należy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

niestety nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

To może jakaś praca fizyczna typu przenoszenie czegoś czy coś? Bo fizycznej pracy się nie boję :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Oni są grzeczni i kulturalni więc wiedzą że nie wypada gościom wpierd..ol spuścić, a na dodatek na nowym stadioniku. Widać że to klasa światowa. Ciekawe czy Mucha im podziękuje ładnie bo chyba powinna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Nie wiem ile może 16 latek zarobić, ale słyszałem że tak gdzieś 500-600zł miesięcznie, ale nie wiem czy to prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

I jakie znowu pół godziny?? od 16 do 21 to jest pół godziny??? Plis ludzie zlitujcie się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

osoby przed ukończeniem 16 roku życia nie mogą dżwigać , nie mogą też pracować na nocną zmianę , jest wiele innych ograniczeń ...

moja rada , daj sobie spokój i się nie stresuj , bo pracy nie ma dla ludzi DYSPOZYCYJNYCH , a Ty wymagasz szczególnych warunków ,

teraz czas poświęć na naukę , a w wakacje będzie łatwiej , chociażby prace sezonowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Nie ma co pi...ć panie i panowie. Rozdziewiczyli nam stadion a nasi kibole ich wygwizdali.. Ronaldiemu widać że się nie spodobało.. Rolando też jakiś taki kulawy.. Chyba ustawka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Nie wymagam szczególnych warunków tylko mówię w jakich godzinach jestem wolny i nie jestem w szkole, bo to jest oczywiste że nie każdy może pracować 24 na dobę. A na prawdę zależy mi na znalezieniu pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

o której jedziesz? podaj maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Dobra to ma Pan prace dla mnie do której mógłbym się dostosować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Nie panikujcie nic z tego wszystkiego nie wyjdzie. Otóż na razie nie jest wiadome czy i na ile to jest szkodliwe, więcej rzeczy na codzień jest bardziej szkodliwych i nic się nie dzieje, przez to co się stało JBB klientów nie straci o to się nie martwcie bo jedni zjedzą mniej wędliny a inni więcej, Stężenie soli i peklosoli w roztworze peklującym nie jest duże i podejrzewam że saletra stosowana czyni większą szkodę niż ta sól. I jeszcze raz podkreślam że w takim dużym rozcieńczeniu to prawdopodobnie nie będzie grożne. Podobnie jak z alkoholem skażonym metanolem żeby się tym zatruć to trzeba wypić go 4 lub 5 litrów i wtedy człowiek umrze od zatrucia metanolem ale wcześnie bo po 2 litrach wykręci od gorzałki i tutaj może być podobnie.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?


dla wpm , to i to byłoby pewnie za drogo !

on chciałby wszystko darmo , a jeszcze lepiej jak by mu dopłacali żeby brał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

I o to Bodziu mi chodziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Pewnie chce Ci dać prace przy liczeniu bocianów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

W tamtą w której było najważniejsze wydarzenie historyczne2011r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

mala mi też załatw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

niech pytający więc sam sie zapyta w firmie ile będzie to kosztowac i sam podejmie decyzje. Ja po rozpatrzeniu tego tematu zrezygnowałem z przeróbki bo to było prawie tyle co nowoczesny kondensacyjny piec gazowy z pojemnikiem na ciepła wodę. Najlepsze rozwiazanie to piec olejowy zostawić i wspomagac jego prace piecem na drewno.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Czemu w moim temacie rozgorzała jakaś dziwna rozmowa???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe kto tego dokonał?

Jest już po 22 więc powinieneś już smacznie spać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org