piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lokalne mafiokrcje

Czy wykorzystuje kobiety nie wiem, ale warunki pracy i mieszkania u niego są tragiczne. Mówię o tym z Langforden ale Lutten jest kilka km. dalej więc możę to ten sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalne mafiokrcje

Jestem Bardzo Bogaty...

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalne mafiokrcje

mam do odsprzedania leki, wypisane przez dr Mierzejewskiego. okazało się że jednak nie potrzebnie je wykupiłam ponieważ mojemu dziecku sie jednak nie przydały. jest to maść protopic i syrop aerius. nowe, nie otwierane. sprzedam za połowę ich wartości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalne mafiokrcje

Pewnie masz nadane złe chmody. Myślę, że dla conf.inc.php powinien być 755 i dla install.php tak samo. Potem usuwasz install.php i po kłopocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalne mafiokrcje

wyjścia organizowane są przez przedszkola i tam są zapisy. niestety częstotliwość zajęć uzależniona jest od ilości chętnych, więc u mojej córki w przedszkolu wyszło tak, że dziecko na basen załapie się raz na 3 tygodnie. zastanawiam się tylko jaki sens mają zajęcia prowadzone w takim odstępie czasowym. no cóż może to i lepsze niż nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalne mafiokrcje

zmiencie serwerownie bo te [xaa] to jest gowno, pinguje i zmienia rzeczywisty recoil , wybierzcie gnet wwa albo shooters pozdro;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org