sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Totalna walka tytana bolka z komuną!

Nudzisz się? Zapraszamy na zajęcia nowej capoeira w Łomży !!!! Może ta brazylijska sztuka jest akurat dla Ciebie:) Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Treningi prowadzi: Paweł Wesołowski

Lokalizacja: ul. Kierzkowa 7 Sp nr 4 w Łomży

Poniedziałek: 17.00-18.00 (dzieci) 17.30-19.00 (początkujący)

Środa: 17.30-19.00 (początkujący)

Czwartek 16.20-17.20 (dzieci)

Numer telefonu 506 120 385

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna walka tytana bolka z komuną!

A to jest bardzo popularne najlepiej być niepełnospawnym i być super zdrowym.A co do ogłoszenia to ciekawe czy sama by siedziała z dwójką dzieci za 500zł, a po drugie to dzieci w takim wieku to powinny chodzić do przedszkola a nie z niańką siedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna walka tytana bolka z komuną!

dr Mierzejewski tylko nie wiem gdzie teraz przyjmuje, ja an wyszynskiego chodziłam do niego ale nie wiem czy nadal tam przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna walka tytana bolka z komuną!

Tak, przymuje na Wyszynskiego, także polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna walka tytana bolka z komuną!


JEDNO JEST PEWNE , PRZEZ DŁUGIE LATA BYLIŚMY PODTRUWANI SOLĄ PRZEMYSŁOWĄ !


Kto zawinił ?
- na pewno odpowiednie PAŃSTWOWE służby kontroli : od Sanepidu , PIHu po Urząd Skarbowy ,
- również i właściciele dużych , renomowanych zakładów przetwórczych np JBB , którzy mają odpowiednie możliwości - laboratoria , gdzie od czasu do czasu mogli skontrolować wyrywkowo jakąś partię towaru-surowców , a swą beztroską narazili konsumentów na uszczerbek na zdrowiu .


Musimy jednak wziąć pod uwagę że :


Czy wierzycie w to , że właściciele zakładów przetwórstwa spożywczego wiedzieli CO kupują od HURTOWNIKA , który fałszował dokumenty , faktury itp ?
To był przektęt i oszustwo pewnej grupy ludzi " mafii solnej " , oni nie oszczędzali tylko kombinowali , sól przemysłowa przed przepakowaniem była cztery razy tańsza niż po przepakowaniu i zafakturowaniu jako sól spożywcza,
to są grosze na 1 kg , ale pomnożyć to przez tysiące ton rocznie ?


Ludzie , zastanówcie się jakie głupoty wypisujecie , jak nawet SANEPID w standardowych kontrolach nie miał możliwości tego skontrolować .
Wystarczy , że producent przedstawi im ATEST wydany przez : Instytut Żywności i Żywienia , lub Państwowy Zakład Higieny , lub Instytut Roślin i Przetworów Zielarskich .
INSPEKCJA SANITARNA Z ŁOMŻY , też nie wiele mogła , podczas kontroli podstawiano im DOKUMENTY - ATESTY i FAKTURY , wiecie ile i jakie składniki są używane do produkcji począwszy od wody ?

Teoretycznie mogą coś zbadać dziś , a jutro , zmiana surowca . Wg Was mają siedzieć całe dnie na produkcji ? I badać każdorazowo , każdy składnik , dodatek itp ?
Paranoja !

Wiecie ile takich zakładów przetwórstwa spożywczego jest w Łomży i okolicach ?
a np piekarnie , tam sytuacja podobna , badać każdy worek mąki ?






Inna sprawa : takie dokumenty , faktury i ich obieg powinien kontrolować US , skąd nagle w HURTOWNI która zakupiła w zakładach chemicznych sól przemysłową , pojawia się w ofercie sprzedaży sól spożywcza ?

W dokumentach są faktury zakupu , od kogo i jakie ilości , jak się wytłumaczą co z tym zrobili , gdzie to jest , czy gdzie to zostało zutylizowane ?

Są biegli sądowi , eksperci w tej branży , są normy technologiczne . Jeżeli nie używali TEJ soli , to muszą przedstawić żródło zakupu i faktury na sól spożywczą . Produkowali bez ?
Można to obliczyć orientacyjnie i dołożyć domiar . Są odpowiednie służby i instytucje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna walka tytana bolka z komuną!

Do autora tematu.

Nie wiem czy w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele ryzykujesz, pomawiając tą firmę.

"Nawet JBB zamawiają 'sól drogową'.
Autor: tenpubpl (---.internetia.net.pl)
Data: 29-02-12 20:11

"Afera solna nawet tyczy się naszych rejonów w sumie po co przepłacać za sól ludzie i tak nie wyczują różnicy w smaku...""



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org