piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
afera PCK i znikające np. tony jedzenia

ostroznie ostatnio wszystko co ma w nazwie Concordia to albo tonie albo się pali.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afera PCK i znikające np. tony jedzenia


Jakby nie liczyć :

Wygrana 333 000zł minus 10% podatku od wygranej , minus 50 000 DOBROWOLNEJ wpłaty na fundację , minus 5 000 kosztów sadowych , to zostaje heniowi ok. 95 000zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afera PCK i znikające np. tony jedzenia

Z przykrością muszę przychylić się do opinii o mechaniku z Poznańskiej 39. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu na wszelkie naprawy większość mojej rodziny zostawiała tam auta i było ok . Ceny za robociznę były atrakcyjne , jakość napraw również była w porządku , można było uzyskać poradę co trzeba od razu wymienić , co jeszcze jakiś czas wytrzyma. Niestety , po jakimś czasie poziom usług obniżył się , może to fakt zmiany pracującej kadry i mniejszej uwagi przywiązywanej przez właściciela?
Co do ubytku paliwa , zauważyłem to w swoim aucie, powiedzmy była 1/4 zbiornika paliwa i trochę gazu ( ok 10 litrów ) zaś po odebraniu auta po 3 dniowej naprawie wskazówka od paliwa nie podnosiła się wcale ( myślałem nawet że to może jakaś awaria wskaźnika paliwa ) zaś sam gaz to były jedynie opary. Po podjechaniu na Orlen i zatankowaniu gazu okazało się faktycznie , ze zbiornik był pusty , podobnie z benzyną - wskaźnik wyraźnie się podniósł po wlaniu paliwa za ok 50 złotych
Nie chcę oczerniać tego zakładu , trochę żałuję , że w tym kierunku poszedł jego rozwój , gdyż można było zawsze się umówić na konkretny dzień i godzinę i tak jak wyżej wspomniałem , nie odnosiło się wrażenia , że człowiek został "wydojony" z pieniędzy.
Na dzień dzisiejszy zarówno ja jak i moja rodzina nie korzystamy już z usług tego mechanika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afera PCK i znikające np. tony jedzenia

jak już tak Cię ciekawi skąd wiem to powiem Ci, że odwożąc żonę do pracy, przejeżdżając w pobliżu Lidla zobaczyłem reklamę na telebimie obok Polbanku i to właśnie na nim było, że 1 marca otwierają a jak chcesz się upewnić to proponuje ustać pod tym telebimem i czekać na ich reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afera PCK i znikające np. tony jedzenia

To może coś nam zagraj na dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org