niedziela, 05 kwietnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. Jan Szyszko: Greta Thunberg to wyreżyserowana i opłacona próba blokady węgla kamiennego

- To nie ma wiele wspólnego z walką o przyrodę i dobro ziemi. To wyreżyserowana i wspierana finansowo próba blokady takich nośników energii, jak węgiel kamienny. Ostrze jak zwykle zwrócone jest w Polskę – opisuje działalność szwedzkiej aktywistki w wywiadzie z „Gazetą Polską Codziennie”, prof. Jan Szyszko.

Read more: http://www.pch24.pl/prof--jan-szyszko--greta-thunberg-to-wyrezyserowana-i-oplacona-proba-blokady-wegla-kamiennego,71293,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Prof. Jan Szyszko: Greta Thunberg to wyreżyserowana i opłacona próba blokady węgla kamiennego

Prof. Szyszko skomentował także ostatnie słowa Emmanuela Macrona skierowane dp Polski. Prezydent Francji oskarżył nasz kraj o pełnienie roli hamulcowego proekologicznych zmian oraz wezwał do strajkowania w naszym kraju i wywierania nacisków na rząd. – Polska nie jest kolonią francuską i warto, żeby prezydent Francji miał tego świadomość – skomentował Szyszko.

Read more: http://www.pch24.pl/prof--jan-szyszko--greta-thunberg-to-wyrezyserowana-i-oplacona-proba-blokady-wegla-kamiennego,71293,i.html

Polska posiada ok. 90 proc. węgla kamiennego w całej Unii Europejskiej.

Re: Prof. Jan Szyszko: Greta Thunberg to wyreżyserowana i opłacona próba blokady węgla kamiennego

...zmieniłem piec na ekologiczny, nie chcę patrzeć na węgiel, nie chcę wąchać węgla, nie chcę tego brudu i smrodu...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Dla mnie siedż w chałupie bez pieca ...ale z tego coś pisał to nie masz domu i w takim razie mrugasz kaprawymi ślepiami wprowadzając ludzi w błąd ... Większym palaczem węgla są Niemcy, Rosja USA , Chiny ...możesz wo gule nie palić ale sadzę będziesz wdychał- Taki świat

POlska zostaje w tyle razem z Ruskimi właśnie, bo Niemcy i inne kraje Zachodnie przyjęły programy odchodzenia od spalania węgla, a mój piec właśnie odpalił i na tarasie pachnie przyjemnie spalany pellet, że aż szkoda fajka kopcić, a skończyły mi się właśnie IQOS-y...

@paplik: zamontuj jeszcze fotowoltaikę.
A pakiet klimatyczny UE trzeba obowiązkowo wypowiedzieć. Inaczej Niemcy puszczą Polskę z torbami, przy pomocy Macrona i innych ideologów.

a głęboko wierzącemu katolikowi z PiSu
i to posłowi na Sejm,

to wypada wg wartości chrześcijańskich
korzystać z usług prostytutek ?

fotovolty będą w przyszłym roku

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0