czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To jaki byś polecił w tym przedziale cenowym?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:


Ciekawy zbieg okoliczności , akurat w tym czasie i temacie ,

Nie powiesz , że ten IP jest tu aż taki powszechny , ja sobie bynajmniej nie przypominam


Tak czy siak , pójdziesz siedzieć , a o robocie w Łomży zapomnij , już moja i marudy w tym głowa


10 latek nie wyjęte !


I tak masz szczęście, że karę śmierci znieśli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

dokladnie, center-mebel na legionow (za pryma) i okleina na akademickiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

ha ha afera kilka lat
PYTANIE
A gdzie są służby Sanepidu i Inspekcja Weterynaryjna z terenu gdzie tą sól podrabiano?
przecież kontrolują obligatoryjne wszystkie tego typu firmy na swoim terenie . Jest tam pewnie kilku dyrektorów , inspektorów którzy zarabiają kupę forsy.
ALBO BIORA W ŁAPE !!!!!!!!!!!
KARA ???????
JAK W CHINACH ZA ZATRUTE MLEKO. POD ŚCIANE I KULA W ŁEB !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

A Mucha to nie Tuska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

to dobre z zeszłego roku

Dyrektor JBB: Znów jesteśmy największym producentem wędlin w Polsce

Łukasz Rawa, portalspozywczy.pl
30-03-2011, 12:50
Nasza firma cały czas inwestuje w zakład w Łysych. Obecnie trwają intensywne prace przy odbudowie hali szybkiego wymrażania - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Leszek Lenart, dyrektor sprzedaży i marketingu JBB.

Zakład mięsny produkuje w tej chwili ok. 250 ton wędlin na dobę, czyli o połowę mniej niż przed pożarem w czerwcu 2009 r. - Zakładamy, że produkcja może się zwiększyć w bieżącym roku do 300 ton. Jednak nie wielkość produkcji jest dla nas najważniejsza. W półtora roku nie da się odtworzyć poziomu sprzedaży sprzed pożaru, w trakcie którego doszczętnie zniszczone zostały hale produkcyjne, magazyny, chłodnie oraz biurowa część firmy. Na poziom sprzedaży sprzed pożaru JBB pracowało 17 lat - akcentuje Leszek Lenart. - Jednak mimo trudności spowodowanych pożarem, obecnie znów jesteśmy największym producentem wędlin w Polsce - zaznacza.
Podkreśla, że priorytetowe dla JBB są relacje z kontrahentami, jakość wyrobów oraz wysoka higiena produkcji. - Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania, czego przykładem jest nasz zakład, najnowocześniejszy w Europie - wskazuje dyrektor sprzedaży i marketingu JBB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Witam
Zerknij może Ci sie spodoba

www.kamilzieba.flog.pl/pf/

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

to do zobaczyska nad Biebrzą

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

piec firmy De Ditrich a jeszcze powiedz jaka firma zajela sie instalacja oraz szeregiem projektow-czekam na odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Constar nie zniknął, w stokrotce można kupić ich produkty. Więc z innymi bedzie tak samo- ludzie coś jeść muszą, nawet po publikacji nazw wszystkich firm wszystko dość szybko przycichnie, moim zdaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:


Mnie kiedyś robiła firma z ul. pl. Konstytucji 3 Maja 2 ,
p.Banach - instalatorstwo Sanitarne i C.o.

jestem zadowolony ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

myślicie że wcześniej o tym niewiedzieli
wypłyneło dopiero teraz z tą solą bo ktoś komuś nieposmarował kasy
to wypłyneło i czas żeby dupy ruszyli i zaczeli więcej kontroli nietylko soli





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

nie ogladamy już w 3D wszystko już wóciło do normy ale cały dzien obijalismy sie o sciany z powodu zeza.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

@dokumenty: Zastanawiajace jest ze masz doporo 4 posty na forum z czego 3 w tym temacie. czy nie prosciej bylo by zaprosic wszystkich na jedzenie, powiedzmy w dniu otwarcia jakies rabaty, a nie robienie z siebie idioty i udawanie ze zone jiby wiozles.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

dobrze Benny że chociaż do mnie nic nie masz za to że wytłumaczyłem co znaczy nazwa Concordia heh chociaż ja już można powiedzieć, że jestem starym forumowiczem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Tez po meczu tak myslalem ze ustawka.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

A na to co powiecie?
"Poszukujemy osób niepełnosprawnych do sprzątania w Łomży."

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org