piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

Radek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

zezolu z twojej wypowiedzi wynika że masz IQ naleśnika z dżemem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

no podobno po 1400 wzieliście to ********* wypłata, piszcie do grubejryby, inspektorki, pomogą wam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

No i widzisz lidzia ze nikt ich nie chce od Ciebie :):)

Jak pisałem że są od Ciebie mądrzejsze to nie uwierzyłaś :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

od kiedy zlikwidowali ten kacik dla dzieci raczej nie.. Glownie z tego powodu, ze nie oplacalo im sie trzymanie tego kacika.. Proponuje podzwonic po salach zabaw, jak wyzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

zezolu, odpisałabym tobie ale nie będę się zniżała do twojego żałosnego poziomu:) Jak ci się nie podoba szmaciuro to nie wypowiadaj się na temat w którym nic mądrego nie masz do powiedzenia :) kończe temat!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

no normalnie jestem w szoku po obejrzeniu tego programu na końcu pokazano samochód z logo JBB Łyse jak on wjeżdża do zakładu JBB Łyse. Jak przedstawiono w programie wziózł on tą sól i peklosól przemysłową przepakowaną w opakowania soli i peklosoli normalnej a ja tak lubiłem kupować Lunchmet z tej firmy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

zadzwon tez do wiomaru, dentexu , wirobi, domelu , do wszystkich firm , o nich tez tutaj wypisują nie zapomnij kopie porobić, loginy i slowa ktore piszą

jednym slowem - kapuś na wszystkich ludzi notqs miał rację twoja reputacja jest marna oj marna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

Na pewno na forum znajdują się osoby które są użytkownikami pojazdów czterokołowych, podpowiedzcie mi co sądzicie o Keeway Leone 500.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

Rano idę do biedronki i robię zapasy.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

dxd popieram ciebie w 100%. Ja się tam uczyłem rok temu. Masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

tylko jeszcze pytanie kto i jak go użytkował? przeważnie jak z samochodami z Niemiec, jeździł dziadek sporadycznie do kościoła i w dodatku nie palący.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

"maly" mam jeszcze jedno pytanie? gdzie jeździsz swoim sprzętem i czy jest w Łomży jakaś zorganizowana grupa do której mozna byłoby się podłączyć aby wspólnie poszaleć.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

ja będę śmigał w okolicach Sambor.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

wyciągarka będzie, tylko pytanie czy będzie za co zaczepić??





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

smuda drugi tusk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

Maskara ... a mógł chłop jeździć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

aha. jak zwykle piepszycie o niczym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

nie zakładajcie okularów po jakimś czasie przejdzie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

I co w związku z tym ??

Mamy przenosic sie do twojej firmy???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

dokładnie tak jak pisze Japoniec. Zależy co od niego oczekujesz.
Wejdź na Google, Mylomza - tam jest cała lista łomżyńskich BR. Nie żałuj sobie - zadzwoń do kilku i popytaj.

A tak od siebie polecam byś zadzwonił tu: 602 787 755 to jest polowa 53/6 - tam mój wujek od kilkunastu lat się rozlicza:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?


No i widzisz jakie to proste , w niecałą godzinę sam sobie odpowiedziałeś,

dziwi mnie tylko to Wasze niezdecydowanie , otwierać dziś , czy może jeszcze poczekać ?

chyba w podjęciu decyzji pomógł Ci iBOX ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

najbliżej to pewnie rynek przy ul. Wolumen (01-912) chyba, że się mylę:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

Re: dobre miejsce na biznes

Na odwiecznie religijnej ziemi Łomżyńskiej przy obecnym układzie politycznym od blisko 20lat suwerennie wzmacniającym religijnych liderów społecznych

Sakro biznes owinięty wokół kapłanów to na suwerennie religijnej Ziemi Łomżyńskiej złoty interes robiony odwiecznie tą samą sprawdzoną metodą metodą "na wnuczka" w imię Ojca i Syna i Ducha ...


Pasterze śpiewają bydlęta klękają cuda cuda ogłaszają

A tak na poważnie

Historia uczy że handel zbawieniem a w nim budowa religijnych super marketów największej sieci sprzedaży w której ...

... kwitnie handel odpustami i relikwiami nigdy nie był nierentowny...

... samych gwoździ z historycznego Krzyża Jezusa czczonych jako relikwie jest ponad 30 sztuk <<<<<<<<<<< ...

... dlaczego o tym się milczy ?
Komu i czemu to służy ?

zapewne przy tych nie oryginalnych gwoździach wydarzyły się cudowne uzdrowienia głupio byłoby gdyby się okazało że fałszywe relikwie też czynią cuda


A to dopiero czubek góry lodowej sakro biznesu za ciężką kasę sprzedającego złudę, ściemę, zmyłę, i jeszcze otrzymującego bogate złote podarunki od wierzących (?) w to.

O czym to świadczy ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

Rzeczpospolita Urzędnicza

.. a to oznacza że papiery się liczą. W workach mógł być piasek... a kogo to obchodzi. Papiery mieli w porzadku.
Takie podejście jest wszędzie. Do czego doszliśmy w tym kraju .... . Mnożenie papierów, certyfikatów itd ..a w gruncie rzeczy nic to nie daje. ...


ale na papierze... jest rewelacyjnie smacznie zdrowo i kolorowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Patryk Jaki - donosiciel , zdrajca?

juz od dawna w potocznym obiegu zarzucano JBB stosowanie dużej ilości chemi w produktach. Obecna sytuacja jeszcze ta firmę tylko pogrąża i jej oświadczenia o wysokiej jakości produktów czyni zwyczxajnie śmiesznymi i bez pokrycia. Niech panowie i panie z JBB odpowiedzialne za kontakt z mediami śpią dalej to firma latami sie nie podniesie po utracie dobrej opini. Tylko uwaga panowie i panie z JBB próba wejści do mediów z atakiem skończy sie tragicznie bo opinia jest tak wkurzona,że nie radze jej jeszcze wkurzać.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org