piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

Ten z pierwszego linka ma chyba dość solidny pilot i wyjście HDMI ale nie ma wyswietlacza. Jeśli masz telewizor full HD, to możesz się nad nim zastanowić.

Jeśli chodzi o ten z drugiego linka to testowałem go przez chwilę i całkiem spoko sprzęt. Trochę tandetny pilot jest w zestawie ale tuner ma wyświetlacz i wejście USB, dzięki któremu możesz nagrywać programy na pendrive`a lub dysk zewnętrzny. Jest także możliwość odtwarzania obrazów, muzyki i video z pendrive`a. Jeśli chcesz go wziąc to kup lepiej z tej aukcji bo jest taniej i niezbędny kabel euro dokładają gratis:
http://allegro.pl/dekoder-sd-mpeg-4-e-ac3-dvb-t-tuner-kabel-euro-i2164049357.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

Sprzedam antenę Sirio Ml-145 za 130 zł kupiona wczoraj długość 140cm za długa jednak dla mnie. pisać na e-mail trzcina1985@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

Martw sie oto żebyś sam nie upadł. Domel ma sie dobrze lepiej niż w tamtym roku.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

chce kupic domela i czekam na okazje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

8 godzin dziennie sie mecz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

Coś ci sie Notesik po.liło w łepie z tego kataru:):):)

To pracodawca jest Panem w swojej firmie i on dyktuje warunki rekrutacji a nie jakis pizdrygant nie mający zielonego pojęcia o życiu :):)


No ale powodzenia w szukaniu pracy w której nie będziesz musiał wykonywać poleceń szefa i pracowac :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

moze jeszcze niepelnosprawnym mezem trzeba sie zajac

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

no normalnie jestem w szoku po obejrzeniu tego programu na końcu pokazano samochód z logo JBB Łyse jak on wjeżdża do zakładu JBB Łyse. Jak przedstawiono w programie wziózł on tą sól i peklosól przemysłową przepakowaną w opakowania soli i peklosoli normalnej a ja tak lubiłem kupować Lunchmet z tej firmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w razie nieszczęścia wygranej peło-kakało, podnieśliby znowuż wiek emerytalny Polakom?

Belfer to zidiociały Pokemon.Nie umiejący czytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org