sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

Witam Ja Posiadam tuner cabeltech nie pamiętam jaki model dokładnie ale w 100%polecam. Posiada wyjście hdmi oraz wejście usb co umozliwia odtwarzanie filmów zdjeć muzyki no i nagrywanie programow czyli PVR. Cena to około 150 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

Tuner polecam jednak z allegro. W Łomży na pewno taniej nigdzie nie znajdziesz. Wszedłem na stronkę tego Eldora i widzę, że całkiem przyzwoite ceny mają jak na Łomżę. Jeśli chodzi o akcesoria itp. to ceny konkurencyjne. Trochę kiepska lokalizacja według mnie, ale życzę powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

Cześć dziewczyny!!! bierze może któraś z was microgynom??? został mi się jeden listek i chętnie odstąpię je...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

Passatem Combi do ślubu tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

Nie ma sensu kupować gdzieś w Polsce skoro na Poznańskiej w Eldor są w podobnej cenie (sprzedają tez na Allegro). Kupując tuner należy zwrócić uwagę na to, żeby odbierał w standardzie wysokiej rozdzielczości HD(wyjście HDMI), bo najtańsze są w SD, ale za kilka miesięcy niektóre programy będą na takich odbierane bez obrazu (pozostanie tylko głos). Jeżeli ktoś chce wykorzystać funkcję nagrywania i przeglądania np. zdjęć to dla wygody gniazdo USB powinno być dostępne na przednim panelu. Jestem też zwolennikiem tego by tuner miał wewnętrzny zasilacz (mniej przewodów) i wyświetlacz (wygodniejsza obsługa). Ja kupiłem Cabletech w Eldorze za 140 zł.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

Bo Polska to katolicki kraj :):)


I miłośc bliźniego jest przykładem prawdziwej i czystej wiary naszych rodaków :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

to i ja w to wchodzę,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

Ok.Dzięki wszystkim.Będę dzwonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowski rząd PiS podstępnie wprowadza w Polsce multikulturalizm! Czy Polacy o tym wiedzą? Czy Polacy tego chcą ???

700

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org