piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz po wyborach ograniczy samorządy i niezależność mediów

Nie polecam zakładu na rybakach !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz po wyborach ograniczy samorządy i niezależność mediów

NIESZCZĘŚNIKU podpisujący się "?!;+)><>"...

TO ŚWIADCZY, że jesteś nasłany, aby pleść BZDURY, OCZERNIAĆ i ANARCHIZOWAĆ.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz po wyborach ograniczy samorządy i niezależność mediów

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 29-02-12 14:25

Autor: Jerzy K. Kmicic (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29-02-12 14:03

NIESZCZĘŚNIKU podpisujący się "?!;+)><>"...

TO ŚWIADCZY, że jesteś nasłany, aby pleść BZDURY, OCZERNIAĆ i ANARCHIZOWAĆ.


____________________________________________________________

Nie uważam Cię za gówniarza który się powtarza - również historia kołem się toczy i lubi się powtarzać tak jak religijna historia chrześcijan w której kapłani zaszczuli życia Boże "działając w dobrej wierze" i w Imię Boże (?)

taa...

Kiedy brak Tobie uczciwych argumentów to po arcy kapłańsku sięgasz po ostateczne argumenty własnej pychy i zakłamanej natury z mocą ciskasz swoje (arcy kapłańskie - religijne) argumenty których ofiarą padł również Jezus

Co chcesz osiągnąć - do czego do kogo w ten sposób dążysz ? Za kim za czym w ten sposób podążasz ?


Kto mnie Twoim zdaniem nasłał ?
Kto jest przyczyną mojego nieszczęścia na które wskazujesz ?
Kto jak twierdzisz plecie twoim zdaniem bzdury które są zamieszczone pod moim imieniem ?

Kogo i dlaczego miałbym oczerniać Twoim skromnym zdaniem ?
Kogo, co , dlaczego , jak miałbym anarchizować ?

Pierdolisz głupoty jak kapłani którzy zajebali życie Boże razem z prawdą którą reprezentował Jezus i której dał Świadectwo religijnego zakłamania ignorancji i religijnego zło dziejstawa takiego z jakim mamy odczynienia obecnie za sprawą zło czynnych kapłanów o czym powszechnie mówi się na głos nie tylko w mediach ale też na ulicach również na pikietach i akcjach protestacyjnych pod kościołami oraz Kurią np. w Łomży.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz po wyborach ograniczy samorządy i niezależność mediów

Czy może mi ktoś to wyjaśnić ?

Otóż natknąłem się na ifnormację , że poszukują do pracy w pewnej firmie . Spełniam wymagania na w/w stanowisku jednak sytuacja jest następująca.
Rekrutacja trwa do następnego piątku , obecnie jestem chory i nie mogę zanieść CV tym bardziej ,że jestem spoza miasta i do Łomzy mam 15 km. Poprosiłem więć znajomą by moje Cv zaniosła ze względu na to że nie podali w ogłoszeniu o pracę ani nr telefonu ani maila zeby szybciej wysłać .
A moja znajoma zaniosła Cv a tam usłyszała krótko - że osoba powinna się zgłaszać do nich osobiście i nawet nie przyjęli Cv . Czy tak się prowadzi nabór pracowników ? Bez maila, bez telefonu i tylko z adresem ? Bo właśnie z takim podejściem się ma do czynienia w kadrach w firmie SKŁADU BUDOWLANEGO PODBIELSKIEGO !!!!!!!!! ZENADA !! I ciekawe kto mi jeszcze by zwrócił za benzynę by dostarczyć CV osobiście !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz po wyborach ograniczy samorządy i niezależność mediów

mam nadzieję, że to nie jest prawda ehhhh, i powiedzcie ludzie, co tu jeść by się nie potruć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org