sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

jak to zezowate juz nie pamietasz o swoim garazu za 40 tys????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

wpm

prymitywny BARANIE czytaj ze zrozumieniem tekstu,

GDZIE napisałem że jestem Niemcem ?

je.bię takich patriotów jak ty i .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

wpm

prawda w oczy kole ?

podać linki do twoich postów ?

OBOJNIAKU !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

A JA WOLALABYM FAJNE PERFUMY I SUPER VIBRATOR TO MNIE FASCYNUJE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

wpm

KRETYNIE i co teraz zrozumiałeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

zezol

plac alimenty a nie z browarem stoisz pod sklepem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Komentarz do "Polacy oburzeni" na WP. Autor stary.wqrwiony. Kto jest za?
Powiem wam co trzeba zrobić żeby w Polsce było normalnie . Niestety jesteśmy narodem ktory nie dorósł do demokracji ( mamy zbyt duży odsetek kretynow i po.ebow ) dlatego potrzebujemy drugiego Piłsudskiego i nowej " Berezy Kartuskiej " ( Bereza to takie sanatorium/SPA dla normalnych inaczej ) . W pierwszej kolejności wziął bym się rownolegle za 3 zarazy : 1 czerwoną hołotę, 2 prawicowe oszołomstwo, 3 mafię watykańską . Tak więc najpierw na postronkach pozwozić byłych sędziów Stalinowskich zamieszkujących u naszych angielskich , szwedzkich " przyjaciół " . Tak nam się Angole odpłacili za śmierć Polskich żołnierzy w 2 wojnie światowej ? Tak podziękowali za poświęcenie lotników jak im d.py bronili że hodują teraz morderców ? Na postronkach do Polski sprowadzić i na pierwszym drzewie powiesić z braciszkiem Mi.nika na czele !!! Żydzi mogli swoich oprawców powyłapywać i osądzić a my to co ? Całe życie na kolanach ? Jak się angol obrazi to jego problem , niech spie.dala !! Dalej komunistyczne aparatczyki , przestępcy i mordercy robotników z KWK " Wujek " , wybrzeża .. itd . Hurtowo wszyscy jak leci, do Berezy na 10 lat + przepadek mienia !! Jak stary i chory to na 15 lat żeby po szpitalach sie nie włóczył !! Teraz tak zwana prawica , czyli PIS i reszta odchylonych umysłowo typu Korwiny itd.. 1/3 do Tworek , zdrowi i silni fizycznie prace społecznie użyteczne - czyszczenie rowów, rąbanie kry na rzekach, ewentualnie czyszczenie toalet na dworcach , pozostali - Bereza !! Wszyscy politycy ktorzy maczali palce przy podpisaniu konkordatu z największą mafią na świecie -- Bereza dożywotnio !!! aha .. obecna władza też zbyt długo czasu spędza przed lustrem a mało robi . Aferzyści z Po na spółą ze świrami z pis , rotacyjnie - Bereza i prace społecznie użyteczne !! Teraz Kościoł - natychmiastowe wypowiedzenie konkordatu i nacjonalizacja 50 % majątku KK. w pierwszym roku nowych porządków . Od razu czarni won ze szkół ! Znacjonalizowany majątek KK - część sprzedać a pieniądze przeznaczyć na EDUKACJĘ a nie religijne ogłupianie małych dzieci !! Reszta do zagospodarowania przez samorządy. Nakaz płacenia Polsce określonej sumy pieniędzy przez kler np. 50 ml zł miesięcznie ( wymaga dokładnego wyliczenia ) Pieniądze przeznaczyć na edukację , zakup laptopów do szkół , darmowe posiłki dla dzieci ... Dodatkowo kler do odpracowania ( zgodnie ze zdrową zasadą - oddaj Bogu co boskie a Polakowi to coś zapier.olił ) tygodniowo 10 godzin prac społecznie użytecznych . Stała i ściśle określona kontrola pogłowia księży ( pod karą wywiezienia do Berezy ! ). Nie więcej niż 1 ksiądz na 100 tys obywateli , jedna zakonnica na 200 tys obywateli , 1 biskup na 1 milion obywateli . Dalszy plan jest uruchomić polski przemysł motoryzacyjny . Że nie ma technologi ? To kupić jednego mercedesa, rozkręcić na części, skopiować i walić pod inną nazwą ! Chińczyk tak robi i niczym się nie przejmuje . Tak w skrócie wygląda moja koncepcja dla Polski . Tylko takie radykalne ruchy pozwolą odzyskać Naszą godność narodową . Tylko tak przestaniemy być pionkami i popychadłami, kiedyś Moskwy , a dziś to już wszystkich po kolei . Jeszcze kilka lat demokracji i nawet kraść nie będzie co !! Potrzebujemy dyktatora ! Prawdziwego Ojca Narodu z Jajami ( !! ) a nie pajaca ze smartfonem co siedzi i sprawdza jakie ma dziś sondaże ! Ojca Narodu takiego co przytuli , ale jak potrzeba to i przy.pierdoli aż łeb odskoczy ! Potrzebujemy drugiego Piłsudskiego !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

dobrze robi ja chodzilem do szkoł podst w latach 60-70 i wskazowka szła w ruch rece nieraz byly opuchniete, ale cos za cos teraz jestem wartosciowym człowiekiem. zas dzisiejsze dzieci sa zle wychowywane, bezstresowe wychowanie prowadzi do rozpasania w szerokim tego słowa znaczeniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

wpm

po co komu taki " butik " ze starymi szmatami jak twój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

olejowy piec koszmarnie drogie ogrzewanie , podobnie z gazem i groszkiem . Najlepszy piec w którym mozna palić i węglrm i drewnem bo to w tej chwili najtanszy sposób ogrzewania. Kolejne rzady tak zrobiły ze o ekologi sie tylko mówi bo koszta ekologicznego ogrzewania sa w tej chwili ogromne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Alleluja i do przodu ...

... ale nie na wstecznym ...

... to arcy kapłani zaszczuli Jezusa który zachęcał ludzi aby "wrzucili jedynkę" których nerwowo pouczał : zburzcie tę świątynię ...


Niestety niebezinteresowni arcy kapłani - arcy paserze którzy już nawet nie są autentycznymi Apostołami Jezusa wznieśli nowszą - doskonalszą wersję starej świątyni po nowemu nazwaną Kościół Rzymskokatolicki i...

... prowadzą w tej Świątyni dalej swoje Arcy Kapłańskie - Arcy Pasterskie bezgraniczne święte - nietykalne interesy świątynne jak zawsze pozornie czynione w dobrej wierze ...

... tak jak religijne zaszczucie życia Bożego razem z Jezusem uczynione z pobudek religijnych na sposób nie Ludzki i nie Boski.


O czym to świadczy ...

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Kupiłem wczoraj piekny telewiozr 3D . Sąsiedom normalnie gul lata taki piekny i duzy no i 3D. No ale mamy teraz ja i rodzina problem bo wieczorkim zaraz obejrzlismy sobie film w 3D a dzisiaj rano wstasjemy rano i kazdy z nas na przemian mruga oczami i kazdy ma lekkeo zeza. Wstydzimy się wyj śc na klatke schodową, dzieci nie poszły do szkoły a zona do pracy o z nas się będą smieli. Może znacie jakiegos dobrego okulistę od 3D.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

nina26

słuszne spostrzeżenia , tylko gdyby na gó.wnie szło zarobić , to nasi rodzimi potomkowie roztrząsaczy gnoju chodziliby bez du.py

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Ostatnio przez lepaka z woziwodzkiej byłem zmuszony do wymiany magla. Nie dość że uszkodził mi gumy przez które woda i inne syfy dostały się do środka to drążki wkręcił po pół cm !!! Gość jest nie poważny przy większej prędkości jak bym w dziurę wjechał to wypadek murowany. A miał tylko drążek wymienić ! W Białymstoku na familijnej 4 tel 856760013 zrobiłem maglownice, tych mechaników jak najbardziej polecam, wymiana trwała ok 2h i nic nie wycieka po 300km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Ostatnio przez lepaka z woziwodzkiej byłem zmuszony do wymiany magla. Nie dość że uszkodził mi gumy przez które woda i inne syfy dostały się do środka to drążki wkręcił po pół cm !!! Gość jest nie poważny przy większej prędkości jak bym w dziurę wjechał to wypadek murowany. A miał tylko drążek wymienić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

wpm

to to i za złotówkę dałbyś sobie ogon obciąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Oj za późno na leczenie, tu już nic nie pomoże.:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

santero nie dygaj będziesz żył az do śmierci:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Jesteś idiotą, który nie czyta tego co wkleja. Nie podsycaj tematu, którego nawet nie liznąłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Goebbelsowska szczekaczka PiS zlekceważyła prawomocny wyrok sądu!

Zgoda, masz rację :) podaję tylko czas orientacyjny. Średnią predkosc 80 uważam za realną jak na tę drogę. Taka ciekawostka: każde kolejne zwiększenie prędkości np. o 10km/h powodóje coraz mniejszą oszczędność w czasie, natomiast znacznie wzrasta energia kinetyczna i spalanie - czysta matematyka.
Np. 60km pokonane przy predkosci 80km/h - ok. 45 minut, 90km/h - 40 minut, 100km/h -36 minut, 120km/h -30 minut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org