wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

no chyba Ty. Masz jakis problem ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

No co ty Czesiu :)
Przemuś to poważny gość :):)
Fretkę niech sobie sprawi:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?



ZEZOWATE SZCZESCIE


Baran to ty jestes piszesz tu takies bzdury ze glowa boli,podajesz dziwne maile to raz zuzia@wp.pl to inne itd,mowisz ze kupujesz garaze po 40 tys zl to mieszkania w Bialolece,to ze alimentow nieplacisz itd,zastanow sie kim ty jestes?
raz piszesz ze jestes Niemcem raz ze Polakiem to sie wreszcie zastanow kim ty naprawde jestes,ja mam wrazenie ze jestes poprostu kmieciem z browarem w reku,siedzisz tu i jestes na zapomodze i dlatego takie bzdury piszesz.Wiec daj se na luz i idz w kolejke po zapomoge i niesiedz tu i niewypisuj bzdur.Daunie zyciowy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

Widze jedne wyjscie z twojego problemu. Muszisz klina klinem poprawic, czyli znowu zaczac grac ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

wpm

dla mnie jesteś OBOJNIAKIEM , z pustym worem jak i pustym baniakiem ,

a głowę to tylko chyba nosisz po to żeby ci się do środka deszcz nie lał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

jest jeszcze dobre miejsce na biznes

kooperacja z oczyszczalnią ścieków i pozyskiwanie energi z gówna,
to na dziś jedyna warta przemyślenia inwestycja w Łomży. Bo co jak co ale srać to ludzie muszą.
Gówno ludzkie jest ponoć mniej energetyczne jak np. świńskie, ale tego drugiego jest za to pod dostatkiem.

Chociaż znając nastawienie łomżyniaków do ludzi robiących biznes to ciekawe czy jak ktoś zacznie zarabiać na gównianej energi to czy nie zaczną ładować po krzakach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

a myslisz ze ile kosztują odżywki, dieta, pileczki do gry?! ;)
Zartowałem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

tylko w łomży takie barany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

zapros kogos do wspolnego ogladania a potem mu sprzedaj ten monitor drugi. on tez bedzie go widział, zarobisz.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

Tylko go nie utop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

za drugiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

ten ich Lunchmet to najlepsza wędlina w europie nikt nie moze im dorównać bo jest taki pyszny - receptury strzegą jak oka w głowie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

a ty better od kogo kupujesz te kurczaki???? przebadales juz swoje mieso??? moim zdaniem tvn szmat..wiec jak zwykle wsadzil na mine wiele dobrze prosperujacych zakladow w tym jbb proste jest ze w 100% wine ponosi osoba ktora przesypywala sol do workow i sprzedawala ja jako spozywcza bardzo dobrze ze wykryli afere i o niej opowiadaja ale w jaki sposob pokazujac w urywkach samochody z jbb juz dzis mozna byc pewnym ze albo znaczna czesc zalogi straci zatrudnienie ze wzgledu na odwrocenie sie klientow od firmy badz co gorsza wcale splajtuje tvn szmatlawiec powinien zaplacic powazna kare za takie rzeczy dziennikarze od siedmiu bolesci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

powiem wam -- to kuva w pale sie nie miesci aby jeszcze na soli oszczedzac!!!!!!!!!!! ?????Pamietacie firme "Constar"? znikla wiec teraz nie ma co sie dziwic BO PEWNIE WSZYSTKIE ZAKLADY BY PADLY!!!!!!!!!!!!!! A AFERA DOTYCZY WSZYSTKICH BEZ WYJATKU!!!!!!!!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

ja się pytam kiedy tam bar otwierają mnie tam nazwa mało obchodzi aby jedzenie mi smakowało a wy mi tu o nazwie heh no nic ale już z pewnych źródeł wiem że bar otwierają dziś, muszę jechać i sprawdzić osobiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org