czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Historia pewnej krainy


wpm

czytając twoje posty z ostatnich dni gdzie ciągle piszesz jak to ci żle handel idzie w butiku , jak to najlepsze wg ciebie miejsce na handel to okolice Mazowieckiej , że galerie wszystko położą ,
bzdury które wypisujesz o rynku nieruchomości - " moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic " ,
ile to ci płaci pracodawca - 5 zł/godz brutto , że z chęcią wzięłabyś ( lub wziął ) pracę niani za 500 zł/m. - drugim razem piszesz : " przyjme na stancje studentke w zamian za opieke nad dzieckiem." ,
innym razem proponujesz komuś biznes spółkę zoo z wkładem min. 100 000zł,
oferujesz sprzedaż hurtową złota !585 próba po 60-70 zł/g ,
jako marlborom@wp.pl , rolnik " prowadze gospodarstwo rolne na Mazurach chetnie przejme gospodarstwo nawet odplatnie,prosze o kontakt marlborom@wp.pl.”" ,

... odnoszę wrażenie, że ty jesteś MATOŁEM ze skłonnościami do konfabulacji ,

RAZ podajesz się za KOBIETĘ , drugim razem CHŁOP , to się w końcu zdecyduj , ty TRZECIA PŁEĆ jesteś ?
czy wyznajesz zasadę , że potwór nie potwór , aby miał otwór ?

- ty mi loda , ja ci w du.pę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia pewnej krainy

PS :

sam mieszkam " nie w bloku" i wiem , że jakbym chciał to sprzedać to swojego nie wezmę , a dom dosyć duży . Ja mam czas poczekam , najlepsza inwestycja to nieruchomości , raz lepiej raz gorzej ale ceny się trzymają ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia pewnej krainy

Tu masz nr. telefonów dzwoń jak nie mają dyżuru to nie odbiorą, najpierw wytypuj te pewniejsze np na giełczyńskiej itp http://www.mylomza.pl/info/apteki/dyury-aptek-w-omy-grudzi-2011r.html

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia pewnej krainy

Zamnknąć w pi*du interes, a ten co sypał to do kiełbasy niech zeżre worek albo kulka w łeb.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org