sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

Za mycie rąk w kibelku po wypróżnieniu też im płacili.

Serio !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

i widac jak na dloni kto jest wlascicelem hale namiotowe czyli ludzie ktorzy spia na hajsie i nie wiedza co z nim juz robic to moga sobie sprzedawac to mieszkanie i 20 lat bo im nie zalezy tylko ile jest takich osob w lomzy??? 20% spoleczenstwa lomzynskiego zyje na bardzo wysokim poziomie reszta ledwo zipie i w tym jest problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

Pol miliona za mieszkanie!!!?Mam tylko nadzieje,ze gosciu z gratami sprzedaje to mieszkanie,bo jak nie to dlugo sobie poczeka na nabywce,zreszta itak bedzie dlugo czekal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

to chyba dobrze ze minelo, a uwazasz ze co powinien zrobic z 3 miesiecznym dzieckiem?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

no popatrze moze znajde swojego pupila ;D dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

Sobolewski jest najlepszy i ma najlepszy sprzęt . Zdjęcia i video mega super wychodzą. On nawet teledyski dla znanych zespołów nagrywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

jezeli ma ktos psa rasy amstaff. prosze o kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy


wpm

czytając twoje posty z ostatnich dni gdzie ciągle piszesz jak to ci żle handel idzie w butiku , jak to najlepsze wg ciebie miejsce na handel to okolice Mazowieckiej , że galerie wszystko położą ,
bzdury które wypisujesz o rynku nieruchomości - " moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic " ,
ile to ci płaci pracodawca - 5 zł/godz brutto , że z chęcią wzięłabyś ( lub wziął ) pracę niani za 500 zł/m. - drugim razem piszesz : " przyjme na stancje studentke w zamian za opieke nad dzieckiem." ,
innym razem proponujesz komuś biznes spółkę zoo z wkładem min. 100 000zł,
oferujesz sprzedaż hurtową złota !585 próba po 60-70 zł/g ,
jako marlborom@wp.pl , rolnik " prowadze gospodarstwo rolne na Mazurach chetnie przejme gospodarstwo nawet odplatnie,prosze o kontakt marlborom@wp.pl.”" ,

... odnoszę wrażenie, że to ty jesteś MATOŁEM ze skłonnościami do konfabulacji ,

RAZ podajesz się za KOBIETĘ , drugim razem CHŁOP , to się w końcu zdecyduj , ty TRZECIA PŁEĆ jesteś ?
czy wyznajesz zasadę , że potwór nie potwór , aby miał otwór ?

- ty mi loda , ja ci w du.pę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

hej turysto a ile masz wolnych miejsc najlepiej by było 4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

do turysta masz wolne miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

kilka dni temu " poszła " kawalerka , parter, M2 pokój z aneksem kuchennym na Polowej za .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

To ta piękna sunia szuka domu :


Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

Polecam zaklad krawiecki na Ks.Anny z tylu stokrotki w domkach za schodami do sklepu zielarskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

Również polecam. Wędrowałam tam z małym zwierzakiem- królikiem. Narzekać nie mogę.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

@Pareslow - tak to jest jak nie ma tu żadnego normalnego moderatora... Podpinam się pod pytanie w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

3wolne miejsca...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

P.A. , nie mam nic wspólnego z handlem nieruchomościami zawodowo , ale jakoś tak się ostatnio złożyło życie , że w ostatnim czasie to sprzedawałem mieszkanie w Trójmieście , sprzedaję aktualnie w Łomży a kupuję w Warszawie , więc śledzę te tematy na bieżąco ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

@Dran

Możesz podać źródło Dran?
Ja czytałam artykuł, gdzie nie było napisane, że niepłacenie czynszu i rachunków za media jest w jakiś sposób terminowane. Poza tym, nawet chcąc nas tutaj przekonać, że to tylko na trochę by pomóc im stanąć na nogi, pytam się z jakiej racji podatnicy mają pokrywać rachunki za media?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

kochani nie liczcie na to ,że ceny w Łomży spadną. Moga się wachać ale zawsze będa na tym poziomie. Mozna czekac ale ile czasu , całezycie czekać?

Jeszcze raz Wam mówie w Łomzy ludziska mają w pyte kasy która pakuja w tego typu inwestycje. Pobyt przekracza wielokrotnie podaż. Ludziska stadami uganiaja sie za mozłiwościa kupienia kawałka ziemi pod budowę. Nie liczcie na spadek cen .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska agresja przeszła nawet na wielbłądy

dorosły fluk się znalazł ... :D

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org