piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

miało być 3-4% oczywiście :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

jak myslicie ktory kardiolog dla dziecka jest w lomzy najlepszy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

Edvajzer z Twoich postow wnioskuje, ze potrzebujesz danych, informacji i ankiet zapewne do jakies pracy, nie latwiej zrobic ankiete wrzucic ja i poprosic o wypelnienie?? A co do Twojego wczesniejszego posta - latwo nie zdobedziesz takich informacji - pisalam prace o zdarzeniach drogowych, wiec wiem, ze ot takie to nie jest proste :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

Aktualnie najtańsza w Warszawie jest Białołęka, gdzie ceny zaczynają się powyżej 6000/m2 z kawałkiem za wtórny rynek , stany deweloperskie oscylują w granicach 7000 zł/m2 + kasa na własne wykończenie ,

uważam że sytuację trafnie ocenił santreo w ostatnim poście ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

Andre 695 jechalem o 3 rano:) moze dlatego w trasie 120 w wioskach troszke zwalnialem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

niepisz glupot Daunie,mam na mysli zezola hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

W okolicach stokrotki na spacerze z małym dzieckiem zgubiliśmy okularki korekcyjne, koloru różowego. Rodzice wraz z 18 miesięczną córeczką uczciwego znalazcę bardzo proszą o kontakt telefoniczny 602737797 lub email jacke@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

Nie polecam osób trudniących się produkcją garażową mebli. Zanim więc się zdecydujesz obejrzyj zakład i najważniejsze: spisz umowę (cena i termin wykonania).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

Jeśli nie chodzi Ci o psa który nie zgiął , wejdź na stronę dogomanii , tam są odesłania do wątków psów rasy amstaf, psów do adopcji .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

to kawałek, ja myślałem żeby gdzies na Pradze zostawić. A Al. Solidarności od którego miejsca jest zamknięta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

P.A,


i tu Cię rozczaruję , właśnie jestem w trakcie kupowania mieszkania na Białołęce i jestem na bieżąco w temacie , znam ceny z autopsji ,
nie tylko z internetu !
np, dolicz 18-25 tys za miejsce garażowe , dolicz z 5 tys za piwnicę , dolicz za taras ...

chcesz to wierz, chcesz to nie , nie mam w tym żadnego interesu żeby Cię przekonywać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

nie wiem, dlatego planuję jechać żołnierska do marsa i później zaparkować gdzieś na ursynowie przy metro...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

bilety w związku z tym nie będą tańsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

Nie ma co pit...lic . Ceny nieruchomości w Łomzy spadły i spadna jeszcze . Na 4 lomża można kupic m-4 za 180 000. Jeszcze niedawno trzeba było dac 210 000. Ogłoszeń jest dużo więc komu zależy spuszcza z ceny .

Widac też te same ogłoszenia po kilka miesięcy więc chyba podaz przewyższa popyt stąd i autor wątku ma rację że ceny spadaja

Niestety w Łomzy mieszkańców coraz mniej a starsi wymierają a mieszkań coraz więcej . Sprzedaż nowych mieszkań to 90 % kredyty . Łatwo brac ale spłac trzeba 30 lat
charakterystyczne jest to że nowe bloki są zamieszkane w 2/3 reszta czeka na najemców tzn frajerów z odstępnym 1000zł

Na marginesie to podziwiam brak myślenia ludzi którzy decydują się przeplacac za "nowe " bloki kiedy sa one budowane w skandaliczny sposób . Sa tak blisko siebie że jeden drugiemu zaglada w okno. Na całej kazańskiej i sybiraków nie ma ani jednego przedszkola ani szkoły . Tymczasem za cene m-3 w nowym kupisz M-5 w starym w ładnym otoczeniu np księcia janusza czy Jantar gdzie jest infrastruktura i mnóstwo zieleni . Wiele osób ulega mitom że nowe tzn nie z wielkiej płyty tymczasem wystarczy obejrze nowy blok aby się przekona że nowe budowane sa równiez z wielkiej płyty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?




(_$_)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

pokusze sie tylko o wytypowanie 1 polowy,a wiec 0:1 dla portugalii


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

a ja szukam suki nowofundland (szczeniaka)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

zezowate szczescie

poczytaj swoje posty debilu,sadze ze masz pamiec malego dziecka,czy mam wszystkie twoje posty ci napisac? i co zes w nich pisal,wiec daj se na luz,i dalej te swoje glupoty tu pisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

wpm

BARANIE ! jaki z ciebie ograniczony ciołek , czytaj ze zrozumieniem tekstu,

przytoczyłem wypowiedż :

Autor: h0j (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-02-12 08:59

Nie pisze bzdur, więc zważaj na słowa, mam niemieckie pochodzenie i tak chce zdradzić Polsce bo nie bawi mnie życie tutaj.

h0jowe forum


i skomentowałem to : " To ty chu.jowy Polak i obywatel jesteś !"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

wpm

powyżej dałeś już próbkę swego " intelektu ", nic a nic nie kumasz OBOJNIAKU !




co brak ci argumentów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

wpm

na jaką stancję , jak ty sam pod mostem mieszkasz ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

Berenike, czyżbyś była zazdrosna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

no wątpie skoro do szkoły chodzi tylko w piątki, moze jednak ma te zaległosci stad problem?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

grażka512

To jednak , daleko padło jabłko od jabłoni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego peło-kakało, nigdy żadnych obietnic nie dotrzymało?

Afera solna wstrząsnęła całą Polską. Od dziesięciu lat na nasze stoły trafiała sól przemysłowa - taka jak ta stosowana do posypywania oblodzonych dróg. Zawiera ona szkodliwe zanieczyszczenia. W przypadkach niektórych substancji normy zdrowotne są przekroczone kilkadziesiąt razy!

Teraz większość z nas kładąc kiełbasę na chleb, jedząc śledzia czy paluszki, zastanawia się, czy nie ma w nich soli przemysłowej zamiast spożywczej. Mogła się ona znaleźć w tylu produktach, że trudno zrezygnować z ich jedzenia.
Dlatego chcemy znać prawdę. Chcemy wiedzieć, w jakich produktach producenci używali tej soli. Tymczasem prokuratura nie chce takiej listy ujawnić! Dlaczego?
Byliśmy prawdopodobnie truci od dziesięciu albo nawet i więcej lat. Nic dziwnego, że wszyscy zastanawiamy się, ile soli przemysłowej zamiast spożywczej zjedliśmy. Na to, co było już nie mamy wpływu, ale moglibyśmy ograniczyć lub wręcz wyeliminować dalsze ryzyko. Do tego potrzebna jest jednak lista producentów, do których trafiała podejrzana sól.

Niestety, na razie nie mamy na nią szans. Prokuratura okręgowa w Poznaniu, pod nadzorem której toczy się śledztwo, nie chce takiego wykazu upublicznić



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org