sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

DB9 ?
MASAKRA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

masz bilet czy staniesz przed telebimem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.



A andzia c , też coś cicho siedzi ,

nie dopiszesz się do miriamjan ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

No właśnie, gdzie? :)
I czy byłaby możliwość dopisania się teraz? Jakie są koszty?
Z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

onk tez niezle dawales widze to na trasie samej ok 13min pewnie nie wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

Jak chcesz PIt dostać jak pracujesz na umowie na gębę ???
Za takie umowy PIT-ów nie daja :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

wpm: cytuję Twoją wypowiedź ........."ale to wszystko jest sztuczne,to znaczy co jest sztuczne to sie rozpadnie. Pamietaj Santreo.

Możesz nas oświecić jak to rozpadnięcie się odbędzie? Czy osoby, które teraz kupują mieszkania w Perspektywie, czy też u prywatnego developera po 3650 zł/1m2 za 3 lata sprzedadzą je po 1800 zł ? Oświeć nas bo ja w ogóle nie potrafię Ciebie zrozumieć. Czy sugerujesz, że z powodu braku pracy zacznie się masowa wyprzedaż mieszkań za pół darmo. Jak rozumiem po sprzedaży ludność pójdzie mieszkać "pod przysłowiowy most". Czy też ludzie będą sprzedawać mieszkanie po 1000 zł po to aby kupić jakieś mieszkanko z możliwoścą zatrudnienia w Wa-wie po 10 tysiaków za metr. Czekamy na wykład !


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

peter po pierwsze mieszkanie w Wawie kupisz już od 5tyś z kawałkiem za metr, te bajki o grubych tysiącach są stare jak świat. Oczywiście i drożej znajdziesz, ale nie musisz mieć apartamentu, bo porównujemy standardy z Łomży :)
Ceny w Łomży są mocno zawyżone i to się zmieni.. Cały problem ludzi polega na tym, że pokupywali taniej a teraz chcą się dorobić nie wiadomo ile, albo jeszcze zarabiać na rynku wtórnym. Teraz głupio się przyznać, że się przepłacało, albo ma się w tym biznes. Osobiście poczekam jeszcze z rok. Niech te "okazje" postoją kolejne 4 lata :) Parę lat temu wartość nieruchomości poszła ostro w górę i nasz rynek od razu chciał się na tym bogacić, szkoda tylko, że teraz udają, że wartość nie spada, niestety, ale w całym kraju ceny idą w dół i to gdzieniegdzie w okolicach 30%. Łomżę też to czeka, bo za chwilę ludzie nie będą mieli czym płacić. Kredyt można wziąć, bo łatwo jest się zobowiązać, ale gorzej kiedy się noga podwinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

chodzi mi o psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

zezowaty to nie wiem o jakiej Warszawie mowisz :) przejedz sie i popytaj ludzi, poprzegladaj oferty na miejscu, przejdz sie do biura nieruchomosci, poznasz ceny. Przez ostatni rok bardzo interesowalem sie tamtymi nieruchomosciami. A poza tym mozna taniej kupic cos na Zoliborzu :) internet to niejedyne zrodlo informacji w takiej branzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

hej, planuje zostawić auto przy stacji metro gdzieś na ursynowie i dojechać komunikacja

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 lata wycia i szkodzenia Polsce i Polakom przez totalną zgraję.

je wszedłem ,ale się nie logowałem,bo nie gram:),

ale dość profesjonalna strona widać,więc też Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org