środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

witam. czy w łomży można dostac gdzies porzyczke na dowód ?? Nie mam zaswiadczenia o zarobkach gdzy pracuje na czarno i niewiem gdzie można sie zwrócic o taka pozyczke ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

Coś z płytą główną. Moim zdaniem nieopłacalna naprawa. Zrobią ci rebaling (czy jak to sie tam nazywa) KOszt 150 - 500 zł w zależności od serwisu. I teraz padnie ci to po miesiącu albo dwóch albo trzech. Będą Ci poprawiać, albo nie. Jeżeli już się zdecydujesz na naprawę to tylko w takim serwisie gdzie dadzą Ci paragon i gwarancję.
Już to przerabiałem, znajomi również.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

pożycz i oddaj drugie tyle... ;/
nie lepiej od rodziny lub kogoś znajomego pozyczyć, nawet na procent, ale nie taki jak w tych chwilówkach etc. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 28-02-12 13:29

Obelix Ty masz racje,ale niemasz takich praw jak obywatel,kupic mozesz wszedziej ale np,szkola i inne ulgi to juz jestes traktowany jak z 3 swiata,jesli chodzi o zapomogi rodzinne itd,,, to niemasz nic z tych zeczy.


Masz racje ale wiem tez że nasze polskie szkoły są uznawane ale tylko te które znajdują się na ziemiach przez Niemców uznawane jako ich, Dziwne co. O pozostałych rzeczach nie wiem ale postaram się dopytać mam znajomych na stałe tam mieszkających



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

Byłem w Unitechniku i na Wyszyńskiego w Komutroniku i nie ma. Gdzie jeszcze mogą być?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

W Polsce dopóki ktoś nie ma wyroku jest niewinny. Może sobie mieszkać i 200 metrowym, skoro znajdzie się idiota co im go zafunduje.

Ta sprawa może mieć drugie dno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

Nie tylko te należace na ziemi niemieckiej.. brednie jakies


Z lomzy jedna uczelnia, a z bialegostoku 2 czy 3

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

http://www.anabin.de/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

Legendarny, byłeś ostatnio na Krymie? Myślę o tym od jakiegoś czasu. Chodzi mi też po głowie Gruzja, ze nie wspomnę o podróży koleją transsyberyjską :
http://www.transsyberyjska.pl/wagony_koleii_transsyberyjskiej,5306,5306,142587,force_term,show_doc.html

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

frotka ty ja sp.Prezydent do gruzji hehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

Ale również jest na al legionów przy Cendrowskich,otwarte ma od 9-17.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

ja ci powiem tak ja bylem u niego i jak do wyrwania kiedys bym miał to na pewno do niego pójdę ja nie mówie o leczeniu tylko o wyrwaniu na łomzy nie ma lepszego kozaka od Głuszkowskiego czy stary czy młody o rwaniu maja pojecie !!!

A TY TO W DUPIE BYŁEŚ GÓWNO WIDZIAŁEŚ :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?



Nie było mnie tu wczoraj a widzę , że się dobrze bawicie .
Mnie też dobry humor nie opuszcza , nucę sobie prorocze słowa :
" Oj będzie bida, jak to się wyda!" ,
i
dośpiewuję - " to nie byli milicjanci , bo to byli przebierańcy "



Czekam teraz na wypowiedzi działaczy fan klubu Andzi C ,


Mrauuu ,

jakoś dziwnie nie ma też tu nic do powiedzenia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

gdzie w urzędzie pracy wydają zaświadczenie(lub coś takiego) i pieczątkę że jest się ubezpieczonym?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

Ja miałem nie bolało NIC. Później jak bedzie ci odchodziło znieczulenie jakieś 4h to coś poczujesz ale niewiele.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sie biorą pieniądze na 500+?

Taki dochód jest-idealny, jak go również nazywam https://ggbethome.net/pl to zakłady, właśnie o to chodzi, że możesz wygrać coś każdego dnia i stopniowo zwiększać swoje dochody. Ten temat pomógł już wielu moim znajomym i przyjaciołom przy okazji. Wydaje mi się, że jest to coś, co każdy powinien spróbować

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org