piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

echhh staroć...

http://www.youtube.com/watch?v=wV5SUlDPnGo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

_maly_ czegoś tam szukał w temacie obok ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

To wirtualnie będziesz się uczył?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

Przed zakupem niech Ci mama zajrzy do ucha czy słuch dobry masz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

czy ja ma cięzki dzień - jezeli miałbym czytać takie chamskie i prostackie posty jak twoje i tego gala anonima drugie to moze i tak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

poszperaj w tej kałuży tam gospodarskim sposobem sabeq i Adam89i wpuscili szybko rosnący zmutowany nartybek z Czarnobyla coby wyrósl i porzarł wójta i jego popleczników. Jak dasz rade to moze scierow ubijesz i na rynku po dobrej cenie sprzedaż.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

Zezuś jest okazja zarobić parę groszy,nauczyciela na pianino na gwałt potrzebuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

Mam proce zezuś i kasztany w kieszeni, nie bój żaby, poradzę sobie z maleńkim!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

Megan .nie gadaj ,ze małego się boisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

małyyyyy ..

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

i jeszcze..http://www.youtube.com/watch?v=BLwH0tU7ucg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

Jestem już :-)

zs ja jestem płotka gdzie mi do takiego leszcza jak Ty

trochę musiałem przewietrzyć swoje cztery litery więc nie mogłem na bieżąco odpisywać ale to chyba dobrze bo nasuwa mi się kolejne pytanie.

Otóż, przeanalizowałem ten wątek i zastanawiam się czy na tym forum wszyscy Ciebie kochają czy też po prostu się Ciebie boją nie zabierając głosu w temacie, moim zdaniem temacie jak w każdym innym?

Jeszcze jedno pytanie czy potrafisz wypowiedzieć się bez używania wulgaryzmów ?
A tak na marginesie osobiście nie mam nic do Ciebie


martuchnam
moim zamiarem nie było sianie zamętu ani ubliżenie komukolwiek na tym forum, ja nie użyłem żadnych obraźliwych słów ani do zs ani do Andy C w odróżnieniu od tego pierwszego

a po lekturze wypocin jednego i drugiego nasączonych krwistymi obelgami jak tylko zobaczyłem ten clip to samo mi się nasunęło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy peło-kakało nadal gotowi są przyjąć każdą ilość nachodźców na zasiłki równe zachodnim?

Zezuś czy Ty dziś cierpisz na kobiece przypadłości ? :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org