czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

Jeśli miałaś średnią 5,7 to sama wiesz, ile Cię to kosztowało. Mam nadzieję, że nauczyciele nie stawiali Ci dobrych ocen za Twoje ładne oczy tylko że na to zasłużyłaś swoją ciężką pracą i systematycznym uczeniem się.

Jakie znaczenie ma, do którego gimnazjum pójdziesz?
Przecież w każdym będziesz uczyła się jak do tej pory. Albo nie będziesz, jeśli w czasie dojrzewania zmieni Ci się pogląd na naukę. To nie gimnazjum wpłynie na Twoją przyszłość, tylko Twoje podejście do życia w najbliższym czasie. A musisz wiedzieć, że za rok- dwa wejdziesz w wiek dojrzewania i Tylko Ty sama, a nie gimnazjum, nie jego usytuowanie, czy prestiż, nie nauczyciele, nie podręczniki, z których się uczysz, będziesz decydowała o wiedzy jaką posiadasz.

Kieruj się sercem.
Na którekolwiek gimnazjum się nie zdecydujesz, życzę powodzenia i tzw. życiowej mądrości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

Nie słyszałam wcześniej hahhah.Gdzie Ty to wynajdujesz;-)

http://youtu.be/7ocv03holpk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

Gdybyś mnie tak odstroił to pewnie na Youtybe.pl najwięcej wejść bym miał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

mieszkam w tej gminie i znam jej problemy dobrze . Powiem ci ,ze największym problemem są tacy prostacy jak ty którzy jedno co potrafią to anonimowo atakować ludzi którzy coś w życiu zrobili. Ale tak krytykować jest najłatwiej i sprzedwać tu na forum tanie kawałki - może głupi i ciemny lud Piątnicy to kupi. Otóż głupku nie kupi tego i mimo faktu , że usiłujesz stroić się w piórka inteligenta zatroskanego losem mieszkańców gminy od razu wiadomo z kim mamy do czynienia. Nie raz już próbowałeś ale ci sie nie udało .

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

A dla inforamcji Santreo...Nie jestem Strażakiem OSP.....żeby sobie nie myslał :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

w sprawie rowu wójt jest nieobiektywny w stosunku do Pana Kopczewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jeszcze Polska czy już Putinowska Rosja?

Ja z Kaską siedze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org