piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Był człowiek z żelaza!!!

taki _mały-_ Rambo będziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Był człowiek z żelaza!!!

wiesz rozmawiać można ale sianie antagonizmów w celu załatwienia swoich prostackich prywatnych animozji u mnie spotyka sie z takimi argumentami.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Był człowiek z żelaza!!!

atak sabeq na wojta to nic innego jak zwyczajne prostackie dbanie o własne interesy. Akurat pojawił sie w tym momencie gdy rada podjęła temat likwidacji szkół w których dzieci jest tyle co kot napłakał a utrzymanie ich kosztuje każdego mieszkańca gminy mnóstwo kasy. Poziom nauczania w tych szkołach jest mierny ale to nie ma znaczenia dla takiego człowieka bo dla niego wazne aby jego dzieci nie były mądrzejsze od niego. Dlatego z trakim imoetem atakuje wojta a także szkoły w Piątnicy które kształca mądrych młodych ludzi . Bo mądrośc dla takiego sabeq jest niebzpieczna i boi się oj jej jak diabeł święconej wody.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Był człowiek z żelaza!!!

No ,a kto inny zrobi taniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Był człowiek z żelaza!!!

Malachit
Jeśli jesteś pracownikiem straży to chyba doskonale wiesz, że jest to obowiązek kogoś kto w tym momencie pełni służbe.A co chciałbyś grzac tam tyłek przy ciepłej herbatce????? odbębnić swoja służbę i do domu???? Nikt Ci tam nie każe pracowac jeśli za mało zarabiasz..poszukaj sobie lepiej płatnej pracy. Jesli godzisz się na pracę w straży to weź się do roboty...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Był człowiek z żelaza!!!

A Ty przyjezdny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Był człowiek z żelaza!!!

a ja nie ...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org