piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

posłuchajcie i popatrzcie zs i Andy C wystapili w teledysku od 2:11- 2:50

http://www.youtube.com/watch?v=yUj0ajtC5Ck&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

marudo, jak zazdrościsz to mogę Ci go tanio oddać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

Pewnie ma zwiazane rece w tej sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

Więc na obecną chwile droga jest zamknięta? Np. dla autobusów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

Popieram .Wójt zajmuje się tym co nie trzeba.Pakuje wszystkie pieniądze w szkoły w Piątnicy a resztę ma w nosie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

hahahahahaha:):)

Mały ale utrafiłeś :):):)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

maruda

no NIE , ja tylko pier.dolę, to co jeb.ać trzeba !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś Bruksela pokazała środkowy paluszek tulejom

Santreo
Z tego co pamiętam to szkoła nie jest przedsiębiorstwem, które ma przynosić zyski. Szkoła to instytucja, która ma kształcić i słuzyć mieszkańcom. A władze mają obowiązek kłaść na to fundusze sprawiedliwie, czy to jest mała szkoła czy to jest szkoła z nastoma klasami po to żeby służyć i kształcić. A nie przeliczac czy się opłaca czy nie!!!!!! Tam moje dzieci się nie kształca, więc jak widzisz nie patrzę na swój czubek nosa w przeciwieństwie do Ciebie. Jedynie krytykuję decyzję władz---> do czego mam święte konstytucyjne prawo. Według mnie i zapewne nie tylko mnie są to nie przemyslane i błedne decyzje, które zasługują na pogardę, pomimo jak twierdzisz autorytetu wójta. To, ze krytykuję poczynania wójta to nie świadczy, ze chcę go zastąpić, daleki jestem do takiego kroku. Wójt nie jest nietykalny i nie jest "święta krową" o którym nie można złego słowa powiedzieć. Jeśli chcesz na ten temat dyskutowac to uzywaj argumentów i odrobinę kultury. Bo piszesz o kulturze ale chyba Ciebie nikt jej nie nauczył....a szkoda.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org