środa, 27 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I tylko o to tutaj lotto.

cytat:
\"Czy Krzywonos znowu zatrzyma tramwaj ?
Kapitan Nemo - 5 Grudnia, 2015 - 11:41
Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog
Kto za to odpowie ?
krzywonos-ma-6200-zl-emerytury…
Jak się dowiadujemy Wielka Loża Komitetu Oporników Demokracji zadecydowała o eskalacji protestów wobec Prezydenta Dudy oraz Prawa i Sprawiedliwości. W czasie tajnego spotkania na Czerskiej ustalono, że do eskalacji protestu powinna zostać wykorzystana znana działaczka ruchu oporu Henryka Krzywonos. Jak wiemy – pani Henryka zatrzymała w 1980 roku w Gdańsku tramwaj w chwili, gdy wyłączono tramwajom prąd, stając się w ten sposób legendą „Solidarności”. A ściślej mówiąc: bajkową legendą „Solidarności”...
Problem polega jednak na tym, że walczący o reelekcję prezydent m. Gdańska, niejaki Budyń – nie wyraził teraz zgody na wyłączenie tramwajom prądu . Zatrzymanie tramwaju, przy włączonym prądzie nie jest takie proste, z czego zdaje sobie sprawę nie tylko bajkowa działaczka ruchu oporu. Jest to bowiem problem, jakiego nie było za komuny…
Bo co da Komitetowi Oporników zatrzymanie jednego tramwaju w Gdańsku, którym nadal rządzi Platforma i wspomniany Budyń ? Gniew pasażerów natychmiast obróci się przeciwko Platformie i Budyniowi ! Dlatego Wielka Loża Komitetu Oporników Demokracji rozważyła na tajnej naradzie alternatywne rozwiązanie, czyli zatrzymanie tramwaju w stolicy. Niestety, ta cenna inicjatywa KOD-u spotkała się z natychmiastowym odporem Bufetowej, która także nie zamierza opuścić fotela prezydentowej Warszawy z głupiego powodu zatrzymania tramwaju ! Podobnie jest w Krakowie i Poznaniu, które to miasta wydały nawet tajne instrukcje dla motorniczych tramwajów. Chodzi o to, aby pani Henryki nie dopuścić do przejęcia tramwaju siłą, nawet przy pomocy naczelnika Nowoczesnej PRL. Każdy motorniczy otrzymał więc aktualne zdjęcie pani Henryki z poleceniem natychmiastowego wezwania policji, gdyby osoba o fizjonomii byłej tramwajarki pojawiła się na przystanku...
Niestety, upadła też propozycja naczelnika Nowoczesnej PRL, aby organizować masówki w zakładach pracy, w celu poparcia obalenia prezydenta i parlamentu przez zdrowe siły Narodu, które przegrały wybory. Propozycja takiego podburzenia pracowników, by ruszyli na Pałac, albo na Parlament upadła z braku funduszy. Jest oczywiste, że żaden pracownik nie jest taki głupi, by za własne pieniądze jechać do Warszawy(często Pendolino), by tam wnieść na swoich plecach Bronisława do Pałacu. A gdyby tak do Bronisława dodać jeszcze jego małżonkę – zbuntowane masy robotnicze mogłyby obrócić się przeciwko organizatorom buntu.
Tak więc masówki mogłyby się odbyć wyłącznie w warszawskich zakładach pracy, skąd już piechotą pracownicy ruszyli by pod Pałac z Bronisławem na plecach – a najlepiej - na taczce. Problem jednak w tym, że w Warszawie nie ma już zakładów pracy. Są tylko prywatne firmy – często zagraniczne, których szefostwo skrupulatnie odlicza od zarobków każdą, najmniejszą nawet przerwę w pracy!
Wielka Loża Komitetu Oporników Demokracji zorganizowała więc ad hoc zbiórkę pieniężną na pokrycie kosztów masowego buntu robotników pod kierownictwem bajkowej legendy „Solidarności” . Jednogłośnie stwierdzono, że zebrana kwota 87,50 złotych wystarczy zaledwie na trzy butelki wódki + napoje gazowane, którą to sumę natychmiast wykorzystano.
W trakcie dalszej, ożywionej dyskusji ustalono więc, że pani Henryka nadal będzie wchodzić na trybunę sejmową z Konstytucją w ręku, którą będzie wymachiwać do taktu słowa „KON-STY-TU- CJA!”, skandowanego przez posłów PO i Nowoczesnej PRL. Zbuntowaną salą sejmową dyrygować będzie członek KC PZPR, a obecnie członek egzekutywy Platformy Obywatelskiej – tow. Marcin Święcicki.
Natomiast w TVN-ie – codziennie i od samego poranka pojawiać się będą profesorowie Stępień i Zoll, strasząc telewidzów Hitlerem. Z kolei, nominowany na szefa junty wojskowej naczelnik Petru (który już wezwał ludzi do wyjścia na ulice), zajmie się organizacją oddziału zwolnionych z pracy funkcjonariuszy WSI, którzy opanują budynki rządowe przed ogłoszeniem stanu wojennego. Na organizację rewolucji kilka zagranicznych banków przeznaczy zarobione na Polakach petrudolary…
Trzeba bowiem z ubolewaniem stwierdzić, że stan wojenny będziemy musieli zorganizować sobie sami. Pomimo bowiem wielokrotnych próśb zdrowych sił Narodu - Niemcy odmówili czynnej pomocy Komitetowi Oporników Demokracji. Nie będzie więc możliwe (podobnie jak to było w 1981 roku) postraszenie Polaków tym, że „znowu wejdą”. Tym razem chodzi oczywiście o wojska Bundeswehry a nie Armii Czerwonej. Hasło „wejdą, czy nie wejdą” jest więc nieaktualne w aktualnej rzeczywistości …
Pozostaje więc dalsze straszenie Polaków. Z bezcenną inicjatywą wyszedł ostatnio Rzecznik Praw Obywatelskich Bodnar strasząc, że Polska straci prawo głosu w Unii Europejskiej ! O odebranie prawa głosu Polsce walczyć więc będą na forum europejskim postępowi euro-posłowie III RP, mając poparcie Rzecznika i wszystkich zdrowych sił Narodu.
Sytuacja Komitetu Oporników Demokracji nie jest więc tak różowa, jak to się przedstawia w telewizji. Ona jest nadal czerwona . Bo czy jest jeszcze nadzieja na interwencję Armii Czerwonej w sytuacji perspektywy wycięcia w pień lewactwa i tzw. żydo-komuny przez wiadome siły Prawa i Sprawiedliwości ?
P.S. Kto odpowie za podburzenie Polaków do walki na ulicach o parę stołków dla bezkarnych sędziów i to za grube dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie ? Czy odpowiedzą za to bolszewickie media i neo-bolszewickie partie i ich przywódcy, jak bankster Petru ?
Ocena wpisu: 
5 \"


I niech wreszcie każdy i ktokolwiek, przestanie pieprzyć o jakiejś konstytucji, demokracji, czy wolności. A im gorsza kvrva, tym głośniej drze ryja.
Władza i koryto! Oraz dymanie Polaków.
I tylko to!
Za wszelką cenę wszelkiego możliwego totalnego skvrvienia. Zdrady, złodziejstwa, sprzedania siebie i kraju, i wszelkiego pozostałego totalnego spodlenia.
Od aktora, po profesora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I tylko o to tutaj lotto.

Polacy głosujmy na listę 2, PiS, to nasze \"być, albo nie być\",a przede wszystkim, przyszłość naszych dzieci, wnuków. Przecież widzimy, co mamy po jednej stronie, a co po drugiej. Mamy ludzi konkretnych, rzeczowych, o wysokim morale i potencjałem intelektualnych, którzy już pokazali ile mogą zrobić, jak Rządzących mamy o wysokim morale, dbających o zwykłego Polaka. Proszę spytać jak nam się żyło za komuny, jak oszukali nas tą marionetka Bolkiem, a dzisiaj taki Czarzasty przywołuje tego Człowieka, jako \"ikonę solidarności\", tak to była ich ikona, żydokomuny, która pozwoliła nas Polaków okraść, odebrać nam godność.Tylko PiS to jedyny Rząd propolski zdolny do pokierowania i rządzenia Polską.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I tylko o to tutaj lotto.

hahahahhahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I tylko o to tutaj lotto.

ślepiec musi mieć niewygodny barłóg do spania, skoro o 3 nad ranem majaczy..., albo sumienie mu spać nie POzwala...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I tylko o to tutaj lotto.

Kiedy przyśni mi się, ryżawy z gajowym i kopaczką, zaraz muszę wstać srać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0