poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prymas Polski odcina się od słów Jarosława Kaczyńskiego

Prymas Polski kościoła rzymsko-katolickiego odcina się od słów wyznawcy kościoła smoleńsko-toruńskiego, zbudowanego na nienawiści, gdzie bogiem jest mamona, papieżem Rydzyk, a komuniści z Piotrowiczem na czele maciorowiczki odmawiają.

Poszło o wartości reprezentowane przez KK. I sekretarz KC PZPR poszedł dalej. Mi się podoba strzał w stopę I sekretarza KC, kiedy powiedział, że rodzina to pan, pani i dzieci. Pozostali to jakieś wypierdki np.wdowa lub wdowiec z dziećmi to już nie rodzina, siostrzenica I sekretarza, która nie wie z kim ma dzieci - to nie rodzina. A czy rodzina to facet i kot? A może to już nihilizm, co tam nihilizm - zoofilia?

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/aktualnosci/news-prymas-polski-odcina-sie-od-slow-jaroslawa-kaczynskiego,nId,3217198

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Prymas Polski odcina się od słów Jarosława Kaczyńskiego

Popatrz złomek co ty piszesz ja zgadzam się z Kaczyńskim ,że rodzina to mąż ,żona i dzieci , wprawdzie są inne konfiguracje ale to jest to samo co narośl na d//pie , niby to samo ciało a wrzód...Dla ziut i tym podobnych rodzina stanowi problem , ciężko ją okraść z majątku ..., kultywują Polskość i tradycje , dzieci chronią przed nowoczesnymi lesbijami , gejami i innymi zbokami , mają swoje racje i swoich bohaterów i jak trzeba mają nawet i słowa prymasa w głębokim
poważaniu...

no towarzyszu alkohol, a u ciebie wzór rodziny to I sekretarz KC PZPR-pis plus kot - szacun. A ty z kim tworzysz rodzinę? Z hemoroidem Piotrowicza?

...Prymas POlski winien zarządzić całodobowe modły adoracyjne w celu przepędzenia PiSlamskiej, bluźnierczej sekty Smoleńskiej z katolickiej POlski....

Autor: ziomex (---.dynamic.dsl.as9105.com)Data: 22-09-19 15:03

no towarzyszu alkohol, a u ciebie wzór rodziny to I sekretarz KC PZPR-pis plus kot - szacun. A ty z kim tworzysz rodzinę? Z hemoroidem Piotrowicza?

===========================================
A żonce powiedziałeś żeś pederasta!!
Co ona na to!!
Zadowolona!!

No,no jak informuje o tym wybiórcza i taki prymas to z tej troski aż chyba łezkę uronię...

Kasia..

O cholera, niedobrze się dzieje.
Ziucie prymas podpasował.
Chyba pogna z wazeliną, czopem i kadzidłem.

Oj tam,oj tam jak odpowiednie poglądy i zacne pochodzenie to i niejeden klecha paplakopodobnemu pasuje...

Kasia..

Im wszelkie kanalie pasują.
Pewnie i gejzeta ciepło się wyraża o takich jak np ks. lemański, ks. sowa, no i ten z \"obłudnika powszechnego\".
Pewnie jeszcze trochę znalazłoby się ojczyków i księżyków.

ślepcze
...tobie już najtotalniej odpie.doliło..., Prymasa Świętego Kościoła POlskiego nazywasz kanalią..?!

No i to jest piękna puenta dla ziuty i spółki na temat postu...ha ha ha a tak między nami ma coś z tą wazeliną i czopkami może to jakaś ukryta nowoczesna
biedronka he he

Cała tę postkomunistyczną formację mogę podsumować następująco: fenomen PO (i całej tzw. totalnej opozycji) to ignorancja i arogancja jako substytuty mądrości. To w istocie nie jest opozycja - to jest obraz nędzy i rozpaczy. Lepiej będzie - dla nas wyborców - jak ta pożal się ... opozycja, w następnych wyborach zostanie zmieciona na śmietnik historii.Jaką wartość ma obecny obóz rządzący?
Jestem rozsądnym wyborcą, znającym doskonale marketing polityczny jak też teorie rozwoju gospodarczego i dlatego z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, iż PiS oferuje bardzo dobry program. Jak mawiają Japończycy, doskonałość jest efektem zdrowej walki konkurencyjnej. Niestety, w przypadku polskiego rynku politycznego PiS nie może liczyć na dobrą konkurencję i dlatego czasem zdarzają mu się niedociągnięcia. Jednakowoż, program rozwoju społeczno-gospodarczego realizowany przez PiS wpisuje się w najlepsze światowe praktyki: ordoliberalizm i komunitaryzm

Borys-50

Autor: Ares1 (---.elomza.pl)Data: 22-09-19 16:26

Autor: ziomex (---.dynamic.dsl.as9105.com)Data: 22-09-19 15:03

===========================================
A żonce powiedziałeś żeś pederasta!!
Co ona na to!!
Zadowolona!!

‐‐--------
Tak towarzyszu ares, powiedziałem mojej żonie ze jestem zboczony. Jestem lesbijką. W przeciwieństwie do Ciebie zoofilia. Powiedziałeś to swojej mamie,ze ty tylko czerwone świnie kochasz? Powiedz. Nie wstydaj.

Platfusy ,PSL ,SLD i ich koalicje to jedna patologia poganiająca patologie zarządzania przez zwyczajnych przestępców skupionych w jednej sekcie .

Borys-50

Polacy głosujmy na listę 2, PiS, to nasze \"być, albo nie być\",a przede wszystkim, przyszłość naszych dzieci, wnuków. Przecież widzimy, co mamy po jednej stronie, a co po drugiej. Mamy ludzi konkretnych, rzeczowych, o wysokim morale i potencjałem intelektualnych, którzy już pokazali ile mogą zrobić, jak Rządzących mamy o wysokim morale, dbających o zwykłego Polaka. Proszę spytać jak nam się żyło za komuny, jak oszukali nas tą marionetka Bolkiem, a dzisiaj taki Czarzasty przywołuje tego Człowieka, jako \"ikonę solidarności\", tak to była ich ikona, żydokomuny, która pozwoliła nas Polaków okraść, odebrać nam godność.Tylko PiS to jedyny Rząd propolski zdolny do pokierowania i rządzenia Polską.

Borys-50

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0