środa, 23 października 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlak twierdzi, że JarKacz to bluźnierca!

Nie jest to absolutnie stanowisko Kościoła katolickiego w Polsce ani w ogóle stanowisko Kościoła katolickiego – mówił prymas Polski abp Wojciech Polak, odnosząc się do słów prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, że \"poza Kościołem jest tylko nihilizm<https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/prymas-wojciech-polak-o-slowach-kaczynskiego-nie-maja-nic-wspolnego-z-nauka-kosciola/1ycld71.

...zatem prymas nie zagłosuje na PiSlamistów...

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: POlak twierdzi, że JarKacz to bluźnierca!

ciekawe ile tym POpaprańcom z forum płacą za sianie zamętu ? za wpis ,godzinę czy dniówkę ?

Płacą im z publicznej kasy jak np Brejza i jego trole

Wolę żyć za rządów PiS jak w smrodzie że złodziejami platfusami i ich koalicjami ha ha ha -zygać mi się chce jak pomyślę ile złego poprzednie rządy narobili zła naszemu krajowi .

Borys-50

Zboczeniec paplik niech zajmie się swoimi ziomkami paradującymi w stringach tudzież sukienkach siejących odrazę przechodniów i demoralizujących młodzież.

I od..pie..doli się od kościoła i kaczyńskiego.

\" siekiera motyka łysa pała rzuć kamieniem traf pedała\"

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

191021113241.jpg
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0