sobota, 30 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
1000+ zamiast 500+

Głównym postulatem konfederatów jest program 1000 plus, czyli powszechna ulga podatkowa; jej celem jest \"największa w historii Polski obniżka podatków\", czyli redukcja PIT do zera proc., dobrowolny ZUS oraz \"benzyna po 3 zł\" za litr.https://wiadomosci.onet.pl/kraj/warszawa-konwencja-konfederacji-wystapienia-korwin-mikkego-bosaka-i-brauna/nncdbbd

...dobra jest teza o tym, że 500 plus jest symbolem rządu, który \"kłamie, że nam coś daje\", cholera wie, może na nich zagłosuję..?

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: 1000+ zamiast 500+

paplik , zomex,facemen i wielu innych anty pisowców jesteście wrzodem naszego kraju --mniej niż zero warci - odpady i chwasty - folksdojcze płatni . Szkoda słów na takie ZERO.

Borys-50

konfederacja to jest tak naprawdę prawdziwa prawica której w Polsce nie ma. Jest to pierwsza prawicowa partia . PiS się tylko za prawicę podaje podczas gdy faktycznie jest to lewicowa o zabarwieniu bolszewickim partia. PiS ma tego świadomość dlatego konfederację tak bezpardonowo zwalcza i robi w mediach na nią dosłownie nagonki. PiS sobie zdaje sprawę ,że do ideałów polskiej prawicy mu bardzo daleko a bardziej jest kontynuatorem dawnej PZPR. Ja nie jestem zwolennikiem konfederacji ale też im życzę aby przekroczyli próg wyborczy.

facmen

wyPAD2020

Takich świń jak wy to szkoda bata ubrudzić - jesteście Zerem gamonie i debile PZPR wam się jeszcze marzy . Teraz jest demokracja i właśnie PiS ją wprowadził . Pragniecie koryta poprzednich złodziei i sprzedawczyków Polskiego majątku , Bolka czasów i rudego na białym koniu wam się jeszcze marzy gamonie .Głosuję na PiS gdyż tylko ten rząd dba o naród i o nasz kraj Polski . Jesteście wrzodem i folksdojczami którzy nie chcą dobra naszego kraju .

Borys-50

Towarzyszu ziomex to po czekajcie aż Bolek i Rudy . Konfederacja poprawi wam dobre i godne warunki materialne życia .

Borys-50

Wolę żyć za rządów PiS jak w smrodzie że złodziejami platfusami i ich koalicjami ha ha ha -zygać mi się chce jak pomyślę ile złego poprzednie rządy narobili zła naszemu krajowi .

Borys-50

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0