sobota, 30 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konfederacja Ubeków PZPR

Konfederacja plan ;Co znajdzie się w tym programie, jakie macie np. pomysły na służbę zdrowia, jak ją zreformować?

Nie trzeba jej reformować, trzeba wziąć osikowy kołek, i nim przebić służbę zdrowia, schować do trumny, tak, żeby nigdy nie powstała. Widział pan kiedyś człowieka, który potrzebowałby służby zdrowia, chorego leżącego na ulicy i krzyczy: służby zdrowia! Po jaka cholerę mamy płacić na tą całą bandę. 15 Lat temu źle się poczułem, byłem na rogu Smolnej i Nowego Światu, wchodzę do apteki proszę o nitroglicerynę, pani mi nie sprzeda bo nie mam recepty. Jak to jest możliwe, w normalnym kraju człowiek kupuje sobie co chce bez żadnej recepty, dlaczego ja muszę mieć receptę na lekarstwa.

To co zrobić krótko i konkretnie?

Zlikwidować służbę zdrowia całkowicie.

Czyli całkowita prywatyzacja?

Jest jedna dziedzina medycyny, która działa bezbłędnie - jest to weterynaria, ponieważ nie ma Ministerstwa Zdrowia dla zwierząt, to nie ma kasy chorych psów, dzięki temu nie ma żadnych problemów.

A jeżeli chodzi o obronność?

Zwiększyć środki na obronność zdecydowanie.

A edukacja?

Zlikwidować Ministerstwo Edukacji. Dlaczego dzieci nie umierają z głodu? Bo nie istnieje ministerstwo aprowizacji narodowej, dlatego nikt z głodu nie umiera.

Czy reforma Anny Zalewskiej jest reformą udaną?

Zawsze myślałem, że była minister spraw zagranicznych jest najgłupszą osobą w PiS-ie, okazało się, że nie. Nie bardzo rozumiem jak można było to zrobić.

Był taki czas, że ludzie byli niezadowoleni z gimnazjów.

Ta zmiana akurat nie ma większego znaczenia, ale nie rozumiem jednej rzeczy, przecież w zeszłym roku była pewna ilość uczniów i w tym roku jest mniej więcej taka sama. Ilość sal szkolnych jest taka sama, jak to się dzieje, że ludzie się nie mieszczą w klasach, to jest dla mnie niezrozumiałe. Jeżeli gdzieś jest nadmiar to gdzieś muszą być pustostany, jak to zrobiono, to wymaga geniuszu w pewnym sensie.

Jesteśmy dzisiaj państwem podmiotowym, Polska wstała z kolan?

Polska w tej chwili padła na kolana przed Waszyngtonem, Tel Awiwem i w tej chwili nic nie może zrobić, ponieważ pogorszyła stosunki z Francją, Niemcami, Ukrainą, Rosją, Litwą i z kim tam się jeszcze dało. W związku z czym zostały tylko Stany Zjednoczone.

W jaki sposób stosunki ze Stanami Zjednoczonymi i Tel Awiwem zostały pogorszone?

Właśnie powiedziałem, że zostały na m tylko Stany Zjednoczone.

A z Tel Awiwem, w jaki sposób te stosunki są gorsze?

Z Tel Awiwem została wprowadzona ta idiotyczna ustawa o IPN-ie, to została jeszcze idiotycznie odwołana. Jeżeli już się ją uchwaliło to nie należało jej odwoływać. Chciałem przypomnieć, że ta ustawa to dokładne odwzorowanie ustawy Knesetu sprzed 30 lat, która każe więzieniem każdego, kto neguje holokaust, więc idziemy w ślady Knesetu. Ta ustawa nie jest odwołana to dlaczego tą trzeba było odwoływać, tak samo głupia, ale karanie więzieniem za negowanie faktów historycznych, mija się z sensem. Tylko 11 posłów się sprzeciwiło odwołaniu tej ustawy, czyli reszta głosowała za, po czym nagle wszyscy, którzy głosowali za odwołują, to wstyd.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Konfederacja Ubeków PZPR

towarzysz smoleń przedstawia plany PZPR-pis. Co tam towarzyszu słychać u TW Wolfganga i jego żony odkrycia towarzyskiego I sekretarza KC PZPR-pis Kaczyńskiego? A co u najlepszego kumpla I sekretarza KC PZPR-pis TW Ryszarda? Nadal \"rządzi\" w Srebrnej spółce towarzysza Kaczyńskiego i byłych eSBeków?

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

LEPIEJ ROZDAĆ SWOJEMU NARODOWI NIŻ OKRAŚĆ Z CZEGO TYLKO SIĘ DAŁO NAWET Z PIENIĘDZY NA POCHOWEK ZMARŁYCH CZŁONKÓW RODZINY ŻEBY TYLKO NAPCHAĆ SOBIE WIECZNIE GŁODNE MORDY I PAZERNE KIESZENIE.CO TY CZŁOWIEKU ZA BZDURY PISZESZ ŻE CO KACZYŃSKI I PIS TO PZPR PUKNIJ SIĘ W CZOŁO CZŁOWIEKU - WY JESTEŚCIE KOMUCHAMI I TE WASZE PARTIE I TA CAŁA KONFEDERACJA ; JAK PO I JEGO KOALICJE - PSL, SLD tam ich jest pełno aż się roi od komuchów .

Borys-50

...a ja tym razem konfederatom życzę, żeby przekroczyli próg wyborczy, nic więcej, odbiorą w ten sPOsób głosy PiSlamistom, a w Sejmie przyda się kabaretowy folklor POlityczny...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Ziuta już zapomniał że, to peło-kakało wprowadziło do eurokołchozu 5-tkę post-stalinowców.
I esbekom przywileje będą przywracać.

konfederacja to jest tak naprawdę prawdziwa prawica której w Polsce nie ma. Jest to pierwsza prawicowa partia . PiS się tylko za prawicę podaje podczas gdy faktycznie jest to lewicowa o zabarwieniu bolszewickim partia. PiS ma tego świadomość dlatego konfederację tak bezpardonowo zwalcza i robi w mediach na nią dosłownie nagonki. PiS sobie zdaje sprawę ,że do ideałów polskiej prawicy mu bardzo daleko a bardziej jest kontynuatorem dawnej PZPR. Ja nie jestem zwolennikiem konfederacji ale też im życzę aby przekroczyli próg wyborczy.

facmen

wyPAD2020

czytam te wypociny tego borysa 50 i zastanawiam się ilu takich kretynów jest w PiS . Jak tak sobie pomyśle i przywołam fakty z pamięci to dochodze do wniosku ,ze większość i to nawet w rzadzie.

pisory wiedzą ,że oni mają tylko dwa wyjścia albo wygrać wybory nawet je fałszując do czego jak najbardziej są zdolni albo przegrać ale wówczas czekają ich niechybnie sądy i więzienia za łamanie prawa i niszczenie Polski i jej obywateli.

Tak więc niech każdy ma świadomość jak zdesperowany jest PiS i do czego może się posunąć aby być aby utrzymać przy władzy. Widmo drugiej Berezy Kartuskiej dla komunistów z PiS jest dla nich dopalaczem do walki wyborczej.

facmen

wyPAD2020

ślepcze z rozumkiem w krytycznym stanie:
...daj boże dziś POlsce więcej takich posłów i EuroPOsłów jak Cimoszka i inny Miller, którzy np. wprowadzili POlskę do Europy i NATO....

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

dlatego taki borys 50 wkleja lub pisze tutaj takie bzdury ,że nawet obłakany z psychiatryka by się ich nie powstdził.

facmen

wyPAD2020

paplik , zomex,facemen i wielu innych anty pisowców jesteście wrzodem naszego kraju --mniej niż zero warci - odpady i chwasty - folksdojcze płatni . Szkoda słów na takie ZERO.

Borys-50

Taaak towarzyszu smolen jestem wrzodem PiSlandii. Wrogiem czerwonych komunistycznych świń zwlaszcza tych, którzy udaja prawicowców. A dlaczego pis to właściwie PZPR-pis? Po pierwsze - tylko w PZPR było więcej komuchow, po drugie - w PZPR nie bylo TW SB ((swoich na szpiclow nie brali) A w PZPR-pis są i pełnią zacne funkcje. No w PZPR jak i w PZPR- pis złodzieje i bandyci maja się dobrze - bo jak powiedziała marionetka Brocha - im sie kvrwa po prostu należało.k
Towarzyszu smolen, jak Stańko hemoroidow Piotrowicza?

Smolen PiSdo, tys butow ludziom butow czyscic nie godzien a ty sie jelopie za polityczne tematy bierzesz? Idz ty lepiej swinie pasac....

urbi et orbi !

Takich świń jak wy to szkoda bata ubrudzić - jesteście Zerem gamonie i debile PZPR wam się jeszcze marzy . Teraz jest demokracja i właśnie PiS ją wprowadził . Pragniecie koryta poprzednich złodziei i sprzedawczyków Polskiego majątku , Bolka czasów i rudego na białym koniu wam się jeszcze marzy gamonie .Głosuję na PiS gdyż tylko ten rząd dba o naród i o nasz kraj Polski . Jesteście wrzodem i folksdojczami którzy nie chcą dobra naszego kraju .

Borys-50

Autor: smolen (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)Data: 22-09-19 13:16

Takich świń jak wy to szkoda bata ubrudzić - jesteście Zerem gamonie i debile PZPR wam się jeszcze marzy . Teraz jest demokracja i właśnie PiS ją wprowadził . Pragniecie koryta poprzednich złodziei i sprzedawczyków Polskiego majątku , Bolka czasów i rudego na białym koniu wam się jeszcze marzy gamonie .Głosuję na PiS gdyż tylko ten rząd dba o naród i o nasz kraj Polski . Jesteście wrzodem i folksdojczami którzy nie chcą dobra naszego kraju .

Borys-50
A kiedy się czerwona szmato do roboty weźmiesz? No tak, jako rasowy PiSdzielec uznajesz, że tylko głupiego robota kocha. Tobie PiSda. Czyli jesteś taką sprzedajną kvrwą, co tam kvrwą (kvrwy więcej biorą), ty jesteś taką czerwoną sprzedajną szmatą za 500 zł miesięcznie (minus VAT i inflacja).

Borys-50

Smolen, Mariusku PiSdo, tys glupszy od Kononowicza, a to nie lada sztuka... no ale jaka idea tacy jej wyznawcy....

urbi et orbi !

Towarzyszu ziomex to poczekaj aż Bolek i Rudy poprawi wam dobre i godne warunki materialne życia .

Borys-50

Autor: smolen (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)Data: 22-09-19 13:33

Towarzyszu ziomex to poczekaj aż Bolek i Rudy poprawi wam dobre i godne warunki materialne życia .

Borys-50
_________________________________________-
to sobie czekaj towarzyszu smoleń, akurat wymienione przez ciebie persony zwisają i powiewają. To nie moja bajka.
Grunt towarzyszu smoleń dla ciebie to to, że możesz sobie posoktać hemoroida Piotrowicza. Za jedyne czerwona szmato 500 zeta miesięcznie (minus Vat i inflacja).
Ja czerwona szmato czekam na Prezydenta i Premiera RP. Marionetki I sekretarza KC PZPR-pis mi zwisają, jak Rudy i Bolek.

Wolę żyć za rządów PiS jak w smrodzie że złodziejami platfusami i ich koalicjami ha ha ha -zygać mi się chce jak pomyślę ile złego poprzednie rządy narobili zła naszemu krajowi i narodowi Polskiemu

Borys-50

A moze sie wczoraj smolen PiSdo przechlales i stad ten odruch wymiotny? Trzeba byc PiSdzielcem aby skazywac sie dobrowolnie na takie radosci ...

urbi et orbi !

Autor: smolen (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)Data: 22-09-19 15:02

Wolę żyć za rządów PiS jak w smrodzie że złodziejami platfusami i ich koalicjami ha ha ha -zygać mi się chce jak pomyślę ile złego poprzednie rządy narobili zła naszemu krajowi i narodowi Polskiemu

Borys-50

Nie warto głosować na Konfederację.

Tam gdzie jest agent Mikke, tam jest zawsze poniżej 3%, więc głos stracony.

Platfusy ,PSL ,SLD i ich koalicje to jedna patologia poganiająca patologie zarządzania przez zwyczajnych przestępców skupionych w jednej sekcie .

Borys-50

Mariusek, smolona PiSdo, PiS masz na mysli, czy moze twoj kosciolek PiSdzi kmiocie?

urbi et orbi !

Polacy głosujmy na listę 2, PiS, to nasze \"być, albo nie być\",a przede wszystkim, przyszłość naszych dzieci, wnuków. Przecież widzimy, co mamy po jednej stronie, a co po drugiej. Mamy ludzi konkretnych, rzeczowych, o wysokim morale i potencjałem intelektualnych, którzy już pokazali ile mogą zrobić, jak Rządzących mamy o wysokim morale, dbających o zwykłego Polaka. Proszę spytać jak nam się żyło za komuny, jak oszukali nas tą marionetka Bolkiem, a dzisiaj taki Czarzasty przywołuje tego Człowieka, jako \"ikonę solidarności\", tak to była ich ikona, żydokomuny, która pozwoliła nas Polaków okraść, odebrać nam godność.Tylko PiS to jedyny Rząd propolski zdolny do pokierowania i rządzenia Polską.

Borys-50

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0