środa, 27 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prymas Wojciech Polak o słowach Jarosława Kaczyńskiego: Nie mają nic wspólnego z nauczaniem Kościoła.

Chodzi o wypowiedź Kaczyńskiego na konwencji PiS w Lublinie 7 września :
Kościół był i jest głosicielem i dzierżycielem jedynego, powszechnie znanego w Polsce systemu wartości - powiedział wówczas prezes PiS. - Każdy dobry Polak musi wiedzieć, jaka jest rola Kościoła, musi wiedzieć, że poza nim jest nihilizm i my ten nihilizm odrzucamy - dodał.

Prymas Wojciech Polak :
Nie jest to absolutnie stanowisko Kościoła katolickiego w Polsce, ani w ogóle stanowisko Kościoła katolickiego... Uważam, że to jest wypowiedź, która nie ma nic wspólnego z nauczaniem Kościoła. To może być pogląd, wizja kogoś, kto ją wypowiada.
- Absolutnie to nie jest wizja Kościoła, która jest związana z Kościołem katolickim. Mogą być to poglądy, co do poglądów nie będę dyskutował z takimi czy innymi osobami, natomiast co do wizji na pewno nie. Nie mam żadnych wątpliwości
- dodał.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Prymas Wojciech Polak o słowach Jarosława Kaczyńskiego: Nie mają nic wspólnego z nauczaniem Kościoła.

Jednak dla szajbusów to nie prymasa, czy innego papieża słowa są ważne, tylko prezesa, to JarKacz jest dla nich wyrocznią, ojcem - zbawicielem...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Re: Prymas Wojciech Polak o słowach Jarosława Kaczyńskiego: Nie mają nic wspólnego z nauczaniem Kościoła.

paplik , zomex,facemen i wielu innych anty pisowców jesteście wrzodem naszego kraju --mniej niż zero warci - odpady i chwasty - folksdojcze płatni . Szkoda słów na takie ZERO.

Borys-50

paplik , zomex,facemen i wielu innych anty pisowców jesteście wrzodem naszego kraju --mniej niż zero warci - odpady i chwasty - folksdojcze płatni . Szkoda słów na takie ZERO.

Borys-50

konfederacja to jest tak naprawdę prawdziwa prawica której w Polsce nie ma. Jest to pierwsza prawicowa partia . PiS się tylko za prawicę podaje podczas gdy faktycznie jest to lewicowa o zabarwieniu bolszewickim partia. PiS ma tego świadomość dlatego konfederację tak bezpardonowo zwalcza i robi w mediach na nią dosłownie nagonki. PiS sobie zdaje sprawę ,że do ideałów polskiej prawicy mu bardzo daleko a bardziej jest kontynuatorem dawnej PZPR. Ja nie jestem zwolennikiem konfederacji ale też im życzę aby przekroczyli próg wyborczy.

facmen

wyPAD2020

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0