niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

a i cholera jasna bo na jasną ta wycieczka :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)



Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

no jest w tym sporo prawdy ,tylko wiadomo zarejstrujesz to ceny pójdą w góre to młodzi będą szukać taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

do malego,,,,,kontrahetow,,,,,,,hehehehe smiechu wartemto sa kontrahenci z pod sklepu z browarem w reku hehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

to samo się tyczy wykładowców na uczelniach ekonomicznych - większość z nich albo wg niektórych "większa połowa" opowiada o prawach ekonomii i o przedsiębiorstwach i spółkach i podręczniki piszą, ale sami od dekad są na etacie i o prowadzeniu DG a co dopiero spółek nie mają zielonego pojęcia...

A czy prowadzący wspominał o własnych sukcesach? To, że jeździ to jego praca/zlecenie. równie dobrze mógłby opowiadać o znikających gatunkach komatów w dolinie Biebrzy...
Za samo wyjście na scenę i przemawianie do uprzedzonej i przemądrzałej publiczności należy mu się medal za odwagę :D

Inna sprawa - gdyby to ktoś z pierwszej setki Forbes'a lub przynajmniej Wprosta jeździł i motywował... Ale to nie kosztowałoby 10zł.


Bo szczęście to jest takie coś, co trzeba mieć, żeby było
Cytat własny (copyright ©)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

znam jedną taką osobę, ale ta osoba zdała egzamin kilkanaście lat temu, więc pewnie Ci nie pomoże. Sugeruję, żebyś poszukał na GL lub jakimś forum tematycznym lub zwrócił się do KIDP.
A jakie masz pytania? Może akurat? :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

wads,już raz mi doradziłeś żebym na Ciebie zagłosował i gdzie te piwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

Osobisty Doradca Finansowy to jeszcze inna sprawa - trochę bardziej skomplikowana. Sam kiedyś trudziłem się tym "Fachem". Rzeczywiście, najwięcej z danej transakcji ma oczywiście Bank, potem firma, potem on (DF) i na końcu TY:)
Ale w wielu przypadkach to i tak lepsze rozwiązanie niż samemu bawić się w inwestora i znawcę rynku:)

Czasami doradcy mają ustawione prowizje tak, że zarobią tym więcej im więcej zarobisz Ty. I to z innej puli (bez odbierania Tobie), ale gdzie tak jest to teraz nie wiem.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

ja mam zenit aparat z lat 60 jest swietny zdjecia w plenerze robie gratis,pozatym zalezy jak panna mloda sie stara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

Zezuś siedzi i Was czyta a przy tym ma niezły ubaw hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

Idziesz do stanowiska które zostało ci przydzielona np.8 mała :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

zajrzyj tu ... http://fotolomza.home.pl/ ... jest w czym wybierać trzeba tylko trochę poszukać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

Olać szkołę , szkoła to nie budka z piwem , nie trzeba tam chodzić codziennie , co nie grażka512 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

za 60 zł ? to się dużo nie nachodzisz ,

nie lepiej na spacer , zdrowo i darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

samochodem 30min do Ostrołęki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PiS - olej ich ciepłym moczem :)

Autor: h0j (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-02-12 08:59

Nie pisze bzdur, więc zważaj na słowa, mam niemieckie pochodzenie i tak chce zdradzić Polsce bo nie bawi mnie życie tutaj.

h0jowe forum





To ty chu.jowy Polak i obywatel jesteś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org