wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kościołowi wszystko wolno

drzewko szczęscia, twoj post nie wniósł nic nowego do tematu, piszesz oczywistości, a chcąc popisać się wiedzą trochę się zagalopowałaś, bo poniżej ceny zakupu nie można sprzedawać, czy to apteka czy inny podmiot...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

Tak - odpowiednia suplementacja, mielenie mięsa, pilnowanie, by wszystko było w odpowiednich proporcjach na pewno jest łatwą rzeczą dla kilkunastoletniej dziewczyny :) Nie mówię już o tym ile maluchy do tego 8-9 tygodnia zjedzą, ile pieniędzy pójdzie na to i na szczepienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

Januszu, które łóżko kupiłeś i jak je oceniasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

Do Warhammer nie ma nic. W planszówki czemu nie. Z planszówek Stronghold, Neuroshima Hex?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

możesz podać markę i jakieś bliższe info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

jedz kolego do ciechanowa tam przyjerzdza duzo handlazy jest duza szansa na sprzedanie a elk z gory odradzam

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

Przy okazji można bałwanki lepić matriał za darmo i do ciepłych krajów sprzedawać bo u nich to rarytas i rzadkość.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

Poproś o radę, a zostanie Ci poradzone :)
http://zerkaj.tk/obrazek.php?127

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

Podajcie w jakich cenach za roboczo godzinę i skąd.

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

Ehhh robciu jak Ty niczego nie rozumiesz!!!W żadnej większości siła.Biess podał czarno na białym a Ty wiesz niby swoje a boisz się udowodnić!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno



jesli tamto było dla mnie ? to to dla Ciebie Omania i dla mnie też :)


http://www.youtube.com/watch?v=7-ArAXh9iZQ

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościołowi wszystko wolno

Jeszcze za czasów szkolnych miałam wypadek na lekcji WF,noga bolała ale jakos do domu doszłam,połozyłam sie spac..wstałam z gorączką,noga jak bania - więc odrazu na pogotowie,w poczekalni odziwo nikogo nie było więc moja mama wchodzi do środka,oczywiscie wrzask i krzyk ze nie mozna i zeby czekac.Czekałysmy 2 godziny,wkoncu nie wytrzymałam i weszłam tam sama,mówie na wejsciu ze czekam 2 godziny ze noga mnie strasznie boli,to z wielką łaską wysłali mnie na przeswietlenie..okazało sie ze noga w 2 miejscach złamana,no to gips..oczywiscie na niego tez czekałam 1,5 godziny,upominalam sie co chwile o jakies leki bo noga boli,ale słyszlalam tylko ze czekac.po 4 godzinach wyszłam z gipsem,bolem głowy i niesamowitym wku**wieniem.Panie Kochane z pogotowia maja w dupie czy boli czy nie,taka znieczulica ze to szok;oo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org