czwartek, 21 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS chętnie sięga to \"korzeni\" przeciwników politycznych. Dziś Beata Kempa, Czołowy znawca prawa Pis.

Znana pisowska znawczyni prawa (przy której gasną gwiazdy profesorów i doktorów tej dziedziny) absolwentka prawa administracyjnego (co nawet googl podkreśla na czerwono), czyli tzw. biurwa, a nie prawniczka (my z SGH traktowaliśmy biurwy obcesowo, gdyż tam lądował \"asortyment\" lekko zubożały intelektualnie - ostatnia deska ratunku) zaznaczyć była, że będzie przeżywać \"komisarzy komunistycznych\".
Fajnie. A jej tatuś to kvrwa kim był?
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/beata-kempa-to-resortowe-dziecko/zf5bk3h

Jak słyszę z ust \"resortowych dzieci\" Klępy, Ziobro, Kaczyńskiego, czy działaczy PZPR jak Piotrowicz, że ONI walczyli z komuną.
No Kvrwa, mój lekarz nie nadąży leczyć mi zajadów.

I w życiu aresów, czy kałlipsów z dvpy Piotrowicza się nie wyciągnie. To ich matrix, ich życie - PRL I KOMUNA.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PiS chętnie sięga to \\\"korzeni\\\" przeciwników politycznych. Dziś Beata Kempa, Czołowy znawca prawa Pis.

A ty tawariszcz edukację zakończyłeś na Piotrowiczu jego czopkach i wazelinie ? Myślę ,że to ciut za mało aby na forum wykładać publicznie prawo...

Re: PiS chętnie sięga to \\\"korzeni\\\" przeciwników politycznych. Dziś Beata Kempa, Czołowy znawca prawa Pis.

Dobrze byłoby żeby PiS miał choć 50-60%. Wówczas ta szykująca się anty-PIS opozycja PO, PSL-Kukiz 15. SLD, która już działa jak zrobić, żeby wejść w większości do Senatu i wszystko blokować będzie wszystko robić aby przeszkadzać A Polacy z własnych podatków będą im wypłacać wynagrodzenie. Czy za takie postępowanie robienie z sejmu cyrku możemy na to pozwolić. Za takie uposażenie to do Sejmu powinni wejść ludzie, których nie było w PZPR I PSL.Idziemy na wybory w październiku i głosujemy tylko na PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

Borys-50

Dobrze byłoby żeby PiS miał choć 50-60%. Wówczas ta szykująca się anty-PIS opozycja PO, PSL-Kukiz 15. SLD, która już działa jak zrobić, żeby wejść w większości do Senatu i wszystko blokować będzie wszystko robić aby przeszkadzać A Polacy z własnych podatków będą im wypłacać wynagrodzenie. Czy za takie postępowanie robienie z sejmu cyrku możemy na to pozwolić. Za takie uposażenie to do Sejmu powinni wejść ludzie, których nie było w PZPR I PSL.Idziemy na wybory w październiku i głosujemy tylko na PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

Borys-50

Za cztery lata większość z obecnie popierających PiS , ze łzami w oczach będzie twierdziło, że oni na nich nie głosowali. Będą się tego wstydzić .

Ja też się do dziś wstydzę ,że taki parobek Kiszczaka mnie oszukał i na niego głosowałem...Ale na PiS zagłosuję z przyjemnością...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0