czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Peło-kakało się skomunizowało.

W ubiegłym roku zamawiałam sukienkę.Wszystko zgodne z opisem ...może trochę rozmiarówka zawyżona.Ogólnie byłam zadowolona z zakupu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Peło-kakało się skomunizowało.

weź jakie buraczane przeżycia :) mi jak ktoś wymusi pierwszeństwo to machnę ręką , chyba, że serducho mocniej zabiję, to mrugnę światłami i to wszystko :). Zachowujesz się jak taki burak z mojej klatki, co ściga, jak ktoś w liniach nie zaparkuje xD.


dvw propsuje Cie !!! ;)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Peło-kakało się skomunizowało.

Zezik nie rób dziewczynie nadziei,przecież Ty troll sieciowy jesteś.Biznesmen z Ciebie jak z koziej d.u.p.y trąba,cały dzień siedzisz na forum i wstukujesz te swoje farmozońskie formułki.Proponuje wam trolom założyć firmę doradczą jak dobrze wku...rwić człowieka,wam tzn:Zezowate,Marudzie,AndyC,Fanka_bocianka,Jasiu_(kwaśna)śmietana i inni o których zapomniałem(wybaczcie).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Peło-kakało się skomunizowało.

Kiedyś, kiedy w Łomży jeszcze występowały znane kapele, w okolicznych miastach (Zambrów, Kolno) takich rarytasów nie szło uświadczyć.
Tu należy się ogromny szacun dla załogi z Zambrowa, którzy z powodu braku możliwości powrotu autobusem (bo późno się koncerty kończyły) nie raz i nie dwa dymali z buta do Zambrowa! Pamiętam, że opowiadali jak rozpalili ognisko w Czerwonym Borze, gdzieś splądrowali poletko truskawek, jakiś sad ogołocili z owoców po drodze. Oj, się działo!
Do tego pamiętam, że zawsze na koncercie (głownie w ODK-u) parę osób nagrywało koncerty na magnetofony kasetowe.
Dziś nikomu nie chce się ruszyć tyłka. W necie jest prawie wszystko.
Nie ma tylko fantastycznych wspomnień.....


Autor: frotka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10-02-12 23:22

Do: floyd68
Nie dziwi Cię to, że kiedyś u Sernika był fajnie działający klub studencki, pomimo braku tylu "uczelni", które są dziś?
Czy to jest kwestia ludzi prowadzących takie lokale, czy odwiedzających? Bo już sama nie wiem... (Vide problem założyciela tematu)


I jedno i drugie.
Powiedz mi, gdzie dziś mogą się spotkać ci, którzy dwadzieścia lat temu przychodzili do klubu? Nigdzie.

Gdzie jest klub, gdzie grają normalną muzykę i nie ma małolatów szukających wrażeń?
Nie ma.

A przecież pamiętny "Dołek" miał powierzchnię średniego pokoju w mieszkaniu, a klimat był niesamowity.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Peło-kakało się skomunizowało.

Bunio tylko tyle masz mi do powiedzenia rozwiń myśl..... :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Peło-kakało się skomunizowało.

hehehe wiem :):)
Pamiętam co to kulig :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org