niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

Zezowate szczęscie - wiedz, że Xbox z Kinectem nie jest lepszy od PS3 z Move. Poleciłem Ci Xa ponieważ dla młodszych dzieci jest on bardziej odpowiedni.
Powyższe osoby bardzo zachwalają kinecta, choć pewnie nigdy w żadną konsolę nie grały.

@Bulli - PS3 również można połączyć z komputerem przez co uzyskujesz dostęp do filmów, zdjęć, muzyki.
Demówek także jest multum poprzez PSN (mając PSN Plus masz również dostęp do darmowych i beta wersji gier)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

Któraś z miłych Pań korzystała z tej strony http://www.halens.pl . Proszę o opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej - pod moim nickiem masz mój adres email.
napisz.

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

Ja dzisiaj malo co bym sie nie "wpuscil" pod tira:( slonce w lusterkach,nic nie widac, a ze 7:40 rano to bylem przekonany ze nikogo nie ma, cale szczescie zdarzyl w czas zatrabic, ja sie ogarnelem... na szczescie
No ale, fakt faktem... dziwne Vendetty sobie urzadzacie,Mechicano mistrz kierownicy, ktory w tydzien po otrzymaniu prawka jezdzil juz w wyscigach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

wy chyba niepowazni jestescie?Myslicie ze takie protesty cos dadza?Pan premier sie przestraszy i obnizy akcyze?Puknijcie sie w czolo.Mamy tak upartego i nieugietego premiera ze nawet rewolucja by na nim nie zrobila wrazenia,a po za tym gdyby rzad sie ugial swiadczylo by to jego slabosci.To tyle machajcie szabelkami dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

a czemu boicie się zablokować prywatnych stacji bo Was pałami przegonią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

A kto powiedział, że boimy się blokowac prywatne stacje? Widac nie masz zbyt dużego pojęcia o łomżyńskich stacjach to podpowiem Ci, że np. Orlen na Piłsudskiego jest stacją prywatną, a Orlen w Piątnicy sieciówką :)

Co do malutkich stacji nie ma sensu jechac, idea protestu zakładała tankowanie na głównych stacjach w Łomży, a takie to niewątpliwie Statoil, Orlen czy BP.

Ja z tego miejsca chciałbym wszystkim jeszcze raz serdecznie podziękowac za udział w dzisiejszym proteście, fajnie, że znowu wspólnie razem mogliśmy spróbowac coś zrobic w słusznej sprawie. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnie następnego protestu z ramienia Inicjatywy Obywatelskiej to ma się on odbyc 20.02.2012, tj. poniedziałek, w godzinach porannych, u nas niestety taka akcja nie przejdzie, natomiast planujemy własną inicjatywę, nie patrząc na resztę kraju. Tym razem będzie to coś zupełnie nowego i innego od tego, co mogliśmy zobaczyc dzisiaj czy 28-go stycznia. Narazie więcej szczegółów nie podam :)

Na pewno na tym nie poprzestaniemy, a kolejna forma protestu będzie mocno zaostrzona.

Aha, zapomniałbym również wielkie podziękowania za wsparcie medialne, przede wszystkim dla portalu 4lomza.pl, Radia Nadzieja, które w znacznym stopniu po piątkowych audycjach przyczyniło się do większego rozgłosu naszego protestu, portalowi lomzynskie24.pl, mylomza.pl i narew.info za miłą współpracę i wsparcie.

P.S. Nie zdziwią mnie już telefony nawet w środku nocy "Dobry wieczór, dzwonię z gazety/radia/telewizji ..." hehe

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

Bunio za tępy jesteś żeby mnie obrazić . Wytęż swoja mózgownice a ja będę się z Twoich wypowiedzi rechotał:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty takich wypowiedzi , to jest efekt szczucia

OOOO TAK !!!!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org